0 oy
1,303 göst.
Aile kategorisinde (273 puan) tarafından
Kuzenimin 4 kızı oldu ve kocası niye erkek doğurmadı diye her gün hem kizlarini hem kendini dövüyormuş . Ve erkek olana kadar doguracaksin diyormuş duyunca beynimden vurulmusa döndüm şok oldum. 

49 Cevaplar

0 oy
(205 puan) tarafından
Arkasinda duran bi ailesi olmadigi ici  katlaniyor belkide.. su erkeklerin bazilarinin cahilligi beni olduruyor cinsiyeti belirleyen babanin kromozomu annenin degil ..o kadar evlat arayip bulamayan varken evlat ayrimi yapmak Rabbim bildigi gibi yapsin
-Reklam-
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Oysa hâlâ bilmiyor kara cahiller cinsiyet babadan gelir. 
0 oy
(427 puan) tarafından
Eski kafa insanlar erkek adamın erkek çocuğu olur kafasindalar niye oglu olmuyor diye millet ne der bunlari düşünüyor zavallı cahil
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Eğer boşanma gibi bir imkanı yoksa eğer bu adamla bir ömür geçirmek zorundaysa rabbim inşallah kendisine bir erkek evlat versin versin ama annesine hayırlı evlat babasına da acı çektiren olsun böyle çok gördüm çevremde 
0 oy
(353 puan) tarafından
Akıl verin ona konuşun acilen devlete siginsin yazık çocuklara 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
We gelıp bunu size anlatıyor ve o adamın hala haram adamın yanında mi hadi kızı dovdude cocuklar dan ne ıstyor yarın erkek olur a. . Gz sıcar kızlara muhtaç olur insallah 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Cinsiyet geni olan Y kromozomu erkekten taşınıyor yani cinsiyet genini erkek belirliyor kendini dövsun **
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Ay allahin belası adam cahil kafalı kiz çocuğu evlat deilmi yani nolmus erkek yoksa oysaki kızlar daha fedakar 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Cinsiyeti kendi belirliyor cahile bak 

İlgili sorular

0 oy
69 cevap 1,975 göst.
24 Ocak 2023 Aile kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 1,104 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 319 göst.