+1 oy
643 göst.
Aile kategorisinde (651 puan) tarafından
Ablamla eniştem yazlık tutmuşlar kardeşim eşim ve beni davet ettiler. Eşimde gitmiş annesine sende gel bizimle diyo. Ablamla eniştem belki rahat edemicekler kadının yanında onuda davet etseler neyse dicem sizce haksizmiyim. Bütün masraflari yeme içmeyi ablamlar karşiliyo bide 

29 Cevaplar

+6 oy
(7,768 puan) tarafından
Eşin herhalde annesinden ayrı çişe fln gidemiyo uykuya dalamıyo yoksa çağırmazdı
(651 puan) tarafından
Normalde kaynanam bizle bı yere gelmez ama zaten ama eşimin yaptigi ayıp geldi bana. Kaynanamı ablamlar cagirmamis o gidip cagiriyo Allah'tan gelmicem dedi kaynanam
(7,768 puan) tarafından
Ayıp tabi gençlerin arasında işi ne ve ayrıca misafir misafiri getiremez
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hep mi böyle yapiyo 
(651 puan) tarafından
Tek gideceğimiz yere cagirsa hepte yapsa sorun degil. Ama başkalarin tuttuğu yere çağırması sorun oldu benim için.
tarafından
Konuş eşinle bacım
0 oy
tarafından
Eşine söyle gelemezler insanlar rahat edemez diye. Arkadaş bazen saskin bakıyorum şuraya:)
(651 puan) tarafından
Söyledim zaten canm zaten kaynanam gelmicem dedi. Ama mesele gelmesi değil bizim olmayan yere davet etmesi.
0 oy
tarafından
Hayır haklısın bende olsam istemem 
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Haklısın tabi ki
0 oy
tarafından
Benm eşimde öyle kuzum nereye gitsek anasını babasini götürür yapcak bişi yok . Kadin kendi diyor beni gezdirceksiniz diye.ogluda istiyor geziyoz bakam
(48,502 puan) tarafından
ne sinir bozucu
0 oy
(916 puan) tarafından

Pesss yahu pessss sırt çantası mı bu :O

0 oy
tarafından
Ayy ne alaka ya.anneler de gelecekse senin anneni,enişten kendi annesini falan da cagirirdi.
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Çok ayıp etmiş bence onlar sizi çağırmış isteselerdi onu da çağırırdi ben şahsen kardeşimle eşiyle çift çift gezmeyi severim ama kaynana ne alaka bari sorup çağıraydi enişteye 
(651 puan) tarafından
Zaten sorunda bu cnm sadece bizi çağırdılar o gidip annesine sende gel diyo. Sanki yazlığı biz tutmuşuz gibi.
0 oy
tarafından

Ayyy geliyormu peki :O

(651 puan) tarafından
Yok cnm gelmicek. Gençlerin yanında ne işim var zaten hastayım faln dedi.
tarafından
İyi bari onada şükür bide gelse napardin sjsjsj
0 oy
tarafından
Eşine desene belki ablam ensitem annenin yanında rahat etmezler keşke cagirmsaydin diye
(651 puan) tarafından
Kaynanam gelmicem diyince eşime bişey demedim ama dicem. Onlar davet etmemişler sen niye davet ediyosun diye
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Masrafların ablanlara ait olduğu kısma kadar onlardan çok sen rahat edemezsin dicektim. Masrafları görünce durdum ve evet ablanlara çok ayıp olur. Daha sizi hiç bı yere cagirmazlar. Eşini aç gözlü yiyici olarak görürler. Beş etkinlik yapacakken iki etkinliğe düşer masraf çoğalmasından. Bnce sen bi şekilde eşinle konuş. Annen kalsın yatacak filan yer yokmuş desin. Bı kaç yere rezervasyon yaptırmışlar sayiliymis filan desin. Bı kişi almiyorlarmis desin
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Eşin saçmalamiş baya
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Ne kadar gereksiz bir davranış 
0 oy
(889 puan) tarafından
Benmki de bir ara aynı mahalledeki yiyenlerini katıyordu bir yere gittiğimizde.bende bana keşke sorsan tek başımıza bi yere gidip gelemeyiz mi dddim ondan sonra pek yapamadı.konus sende önce bir bana danissan sence de uygunmu diye anneye söylemeden önce.
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Eşine güzel bir dille canım ikimizi çağırdılar hani önce bir onlara danışsaydık hani pat diye annene getirmemiz uygun olmaz şimdi de bence
0 oy
tarafından
Kabul etme. Sonra kabul ettigin icin pişmanlık duyarsin.
0 oy
(9,503 puan) tarafından
Ay benim ablamla kardeşimin yanında kaynanamın ne işi var bence eşin de gelmesin sen git güzel vakit geçir 
0 oy
(8,276 puan) tarafından
Kayınbaba yaşıyo mu?Madem öyle iatiyo önce bi enişten ve ablana danışması gerekir.Eğer kadın tekse şayet onuda getirsem masrafını ben karsılarım yalnız kalmasın dese neyse.Ama dan diye misafir götürmeleri saçma olur.
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Benim eski esim oyleydi. Her  gıdecegimiz yere ablasını cagırırdı. O da masallah bir kere demezdi ki benim ne işim var. O da herkesten once hazır olurdu. En son abla evlilik yıl donumumuzu kutlucaz sende gelirsin dedi işte o an kafaya koydum bosamayı

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 240 göst.
0 oy
11 cevap 349 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 736 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu