0 oy
331 göst.
Aile kategorisinde (988 puan) tarafından
2 haftaya yakın ailemin yanındayım zaten esimle boşanma aşamasındayız sözleşme yaparsam eve gececekmisiz bosanmiycakmis neyse bugün kalktık küçük cocugum durmuyo 1.5 yasında ona bakiyodum sofrayı kurmama yardım etmedi die surat asti kurdu kurdunmu anne sofrayı dedım cagirmayacaktim da dio yüzüm asıldı yok surat asiyomusum konusmuyomusum geldiğimden beri gitmem icin gülerek laf sokuyo en sonunda bosanip gelcem yanına dedım sakın gelme dio hamileyim doguma 3 ay var ne annemi ne kaynana hiç birini çağırmadan yapıp gitcem eve ne çektiğim kendi annemın umrumda degılmis başkasının nie umrunda olsun aldım cocuklari eve geçtim 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allh yardımcın olsun cnm zor vallh ama geçecek 
(988 puan) tarafından
Amin inşallah geçecek ama kimsem olmadan
-Reklam-
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Nasta kendi annem olmak uzere bazi anneler gercekten yerin dibine bata soyliyceklerim bu kadar Allah yardimcin olsun bacim
(988 puan) tarafından
Amin hepimizin
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Çok zor yaşadığın..... Ne diyeyim ki
(988 puan) tarafından
Agla agla kendimi üzüyorum kimseye bisy olduğu yok
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun.  Annenin yaptığı yanlış ama 2 küçük bebekle boşanmak çok zor onun için yapmistir
(988 puan) tarafından
Zaten istemiyo bosanmami 3 tane var babasız ne yapcak vs. Dio istemiyorum da şimdi boyle yapan bosanip.gidince ne yaoar
tarafından
Maalesef işte evlendikten sonra anlaşmazlık varsa çocuk yapmak üstüne Bi daha üstüne Bi daha.  Bunlar zor şeyler.  Keşke insanlar biraz aile planmasi yapsa da kadınlar mutsuz hayatı mecburiyetten yaşamasa çocuklar mutsuz evliliklerde büyümese
0 oy
(262 puan) tarafından
Ah canım annem, ailem her zaman daha iyi anlıyorum kıymetinizi. Böyle analar olmaz olsun 
(988 puan) tarafından
Aslında iyi annem ama nie böyle yaptı bende anlamadım
0 oy
(2,324 puan) tarafından
Ablamın evliliği de sıkıntılı, aynı bizim aile. Baban size bakamaz mecbur çekeceksin diyor. Bende ondan pay biçip aileme hiç bir sıkıntımı anlatmıyorum 
(988 puan) tarafından
Babamda aynı sekilde oda bikez sormadı ne oldu nie geldin gitmedin demedi o yüzden kendi ailen bile boş
(2,324 puan) tarafından
Benim tek şansım eşim, herhalde eşimde kötü olsaydı çok kötü bir halde olurdum. Çünkü ben bayılıp hastaneye gidiyorum. Annem evime bile gelmedi görmek için:) napcaksin işte:)
0 oy
(10,107 puan) tarafından
Iste herkes anne olamiyor malesef canim ne diyimki. Annemi daha bir opupte basima koyasim geliyo
(988 puan) tarafından
Benim annemde iyiydi ama nie böyle yaptı anlayamadım
(10,107 puan) tarafından
Bilemiyorum canim ama esim gemici benim hamileydim giderken 7ay annemde kaldim elimi sicak sudan soguk suya sokmadi ne pa havle dedi ne bi is yaptirdi yedigim onumde yemedigim arkamdaydi inanki
0 oy
(508 puan) tarafından
Allah yardım etsin inşallah bende 1 buçuk yaşında oğlumla baba evindeyim zor gerçekten inşallah boşanırız o şeytanlardan kurtulurum 
(988 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah yemın ederim cok zor tekrar aile evine gitmek
(508 puan) tarafından
Gerçekten zor hepsi yüz çeviriyor o eski sevgi kalmıyor ama onların derdini çekmektense ailemin yanında dururum
(988 puan) tarafından
Bende oyle düşünüyorum esim kendi ailemden daha iyi
(508 puan) tarafından
Benim eşim iyi olmadığı için onun derdini çekmektense ailemin kini çekerim
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Maalesef öyle  oluyor  insan babasının  evine bile  sığamıyor toplum  olarak  bu kafadayız gelinliğinle  gittin  kefeninle girersin  kafasındalar  büyükler  çoğu  Rabbim  herkese  yuvasında  huzur mutluluk  versin 
(988 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum çok zor tek başına olmak
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Canmm kötü düşünme belki de boşanma evine git diye yapıyordur kötü Bi sebepten boşanmıyorsan eğer kim isterki çocugunun boşanmasını bak işe yaramış evine gelmişsin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 278 göst.
30 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 678 göst.
27 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Derin (76 puan) tarafından soruldu
+1 oy
42 cevap 730 göst.
0 oy
40 cevap 376 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde bebisbirisi (89 puan) tarafından soruldu