0 oy
985 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından
Kayınvalidem gel diyince gelir yoksa hiç aramaz bile mesafesini koruyan birisi oturduğu apartmanda 1. Katta biz 9. Katta olacağız. Ev eski bi ev 20senelik var komple evi yaptıracağız girmeden ama ben korkuyorum işte evime gelir hiç çıkmaz sabah akşam yemek beraber yenilir falan diye fazla samimiyet olsun istemiyorum çünkü tartışma yaşamak kesinlikle istemiyorum en ufak şeyde bile haftada 1 beraber bi kahve içilir yeterli diye düşünüyorum. Sizce aynı apartmanda olmak mantıklı mı?

48 Cevaplar

0 oy
(978 puan) tarafından
Çocuk olunca aşırı yardıma ihtiyacın oluyor canım onu da düşün eğer çocuğun yoksa birde evle ilgili yemekle ilgili bana çok yardımı oldu ya
-Reklam-
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Asla pişman olursun çat kapı gelmeler nereye gidiyorsun nereden geliyorsun ne aldın herşeye karisiliyor en iyisi uzakta oturmak
0 oy
(612 puan) tarafından
Eşin önce ona uğrasa dert aynı apartmanda uğramasa dert, sen de hakeza.. Ama işin mi oldu hemen yanında biri de olur o anlamda da güzel. 
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Kaç bacım kaç. Kesinlikle oturma. O işler öyle olmuyor hafta da 1 gelinir falan hiç de öyle degil. 
0 oy
tarafından
Arada baya kat varmış :D üsenir belki hergun gelip gitmeye 
0 oy
(800 puan) tarafından
Eğer tanıyorsan kadını iyiyse olur ama iyi değilse olmaz anlaşamazsın 

Kendin de demişsin yerini bilen biri diye. Eğer öyleyse sorun olmaz bence 
0 oy
(54 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bizim ev 2 katlı müstakil üst katta kaynanamlar alt katta biz oturuyoruz yeme içme ayrı biz davet etmesek gelmezler rahatsız etmek istemezler onların arabası var ortak kullanıyoruz çocuğu okula götürüp getirirler soğuk havalarda oğlum 2. sınıfa geçti küçük oğlum 14 aylık geçen sene bebeğim küçüktü ben okula gidip gelirken bebeğe bakıyorlardı şimdi de abisine ders yaptırmayacak gibi küçüğü yukarı yollayıp büyüğe ders yaptırırım hamileyken doğumda hep onlar taşıdı hastaneye büyük oğluma baktılar hastanede iken ben sabah uyurum diye sabahları tepemde süpürge bile açmaz benimkiler böyle sizinkilerin huyu farklı olabilir 10 yıllık evliyim :)

0 oy
(770 puan) tarafından
Ne kdr uzak o kdr iyi :D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 233 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde csmcnu (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,314 göst.
20 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Kubra_06 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 555 göst.