0 oy
877 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
Teyzem çok yakın bi arkadaşının bebek kıyafetlerinden getirmiş  bayağı da var. O kişiyi tanımıyorum başka bi şehirden. Bir iki kez giyilmiş gibi eski durmuyolar.Teyzeme de çok güvenirim her konuda.Siz giydirir miydiniz bebeğinize? 

77 Cevaplar

0 oy
(7,981 puan) tarafından
Evet her iki çocuğumada giydirdim ne olacak sanki bende yegenlerimi verdim onlarda giydi 
-Reklam-
0 oy
tarafından
At guzelce yika giydir ne war 
0 oy
tarafından
Giydiririm tabiki giydiriyorum da zaten 
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Kuzenimin kızının kuculenleri giydiriyoruz ne varmış durumum var alabilirim ama onun yerine çocuklara başka şeyler alıyorum zaten yipranmiyor çabuk biyudukleri için hatta geçen gene aradım Burçin atma bak ben alicam senden yine diye yuzsuzum sanırım biraz :)
0 oy
(1,587 puan) tarafından
Temiz olduktan sonra neden giydirmeyeyim mi zaten hemen küçülüyor hemde çok pahali bebek kiyafetleri 
(120 puan) tarafından
Evet bebek şeyleri daha pahalı
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Giydiriyorum ...
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Goydiririm nolcak 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evet çok giydirdim giydiriyorum da ne var bunda isterse fizandan gelsin kıyafet yıkayıp pakladıktan sonra giydiririm tabiki de. 
0 oy
(446 puan) tarafından
Giydiririm mecbur cankm cok pahali hersey alınmıyor eski degilse giydiriver ne olacak ben olsan giydiririm kış için özellikle iyi oluyor valla
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Ya eskiden bı besikle bı köy büyürmüş annem bi battaniye almış 4 kardeşiz hepimizde kullanmış sonucta onu giyende bebek yani büyük değil ya abimin bebeği 1 yaşında zaten çoğu kıyafetini ben almıştım ona şimdi bana geldi hepsi ne olacak sanki bı iki kez giyiniyor kalıyor sonra kaynanam o kadar çok aldı ki valla e bebekten civilden hepsini iki kez giydi çoğunu açmadım bile kaldı öylece almaya değmez yani yazık günah o kadar pahalı ki zaten 
(120 puan) tarafından
İsrafa da gerek yok bebek her türlü ne giyse büyüyo bizde birbirimizin kıyafetlerini giyerek büyüdük.
0 oy
(4,351 puan) tarafından
Giydiririm canim yikarim ne varki cocugun yedigi helal giydigi haram demişler 
0 oy
(1,000 puan) tarafından
İki yaşında oğlum var daha zıbın dışında hiç kıyafet almadım.. ayakkabı dahil hep cevrdekiler verdi çok şükür..ayrıca maddiyat olarakta çok pahalilar zaten çocuk bu hemen büyüyor 
0 oy
(3,375 puan) tarafından
Ablam eltisinin oğlunun bebekliklerini getirdi bana tertemiz yıkadım tekrardan bir kaç ay içinde inşallah giymeye başlar 

Diğer oğluma da çok geldi özellikle onun doğumun da sadece bir tane hastane çıkışı vardı başka hiç bir şey yoktu acil hastaneye yatınca eşimin akrabası özel hastanede bırakılan bu hastane çıkışları tertemiz oluyormuş hemşire arkadaşı Kocaiki poşet yapmışlar getirmişlerdi onu da giydi oğlum hatta şuan kardeşi giyiyor:))
0 oy
(673 puan) tarafından
Ben ablam ve yengemden aldım çoğu kiyafeti
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Esim insaat iscisi patronlari genc cocugu oldu kuculenlerini hep bize verdi onla buyuyor suan ablam komsusunun kuculenlerini aldi yolladi yikadim giydirdim hayat suan o kadar pahali ki surekli buyuyen bi bebek icin ihtiyac cok fazla ve yetismek mumkun degil tabi en azindan benim acimdan 
(120 puan) tarafından
Hepimiz açısından öyle . Ben daha doğum yapmadım ama şimdiden ne yapacağımı düşünüyorum
(2,687 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim kismetiyle geliyor emin ol her durumda bi kurtarici cikiyo sukur oyle boyle gecip gidiyor cok dusunurdum nasi bakarim bize kim bakar nasil yetisirim sukur rabbime 11 aylik olduk doğumu ayri dusun sonrasini ayri dusun analik kadinlik cok zor :(
(120 puan) tarafından
Allah hepimizin yardımcısı olsun bende öyleyim kışa geliyo doğumu ev sobalı. Eşimin görevi sebebiyle bi köydeyiz. Çok soğuk oluyo kışlar kendim zor ısınıyordum. Kafaya çok takmaya başladım günler geçtikçe.
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Kızım 10 aylık bezi ıslak mendili hariç bikaç parçadan bişey almadım yengem sağolsun dünya çamaşır yollamış idare ediyorum giydirilir temizse neden olmasın 
(120 puan) tarafından
Maşallah ne güzel böyle yakınlarının olması
(1,389 puan) tarafından
Evt cnm şanslıyız biraz
0 oy
(2,315 puan) tarafından
Yani denk gelirse güzelse giydiririm. Ama hiç öyle alıp giydirmedim. Hep 0 giydi kızım m

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 104 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 487 göst.
8 Temmuz 2023 Aile kategorisinde mvlude.97 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,129 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Cennetim123 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 873 göst.