0 oy
2,170 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bi kız arkdsm gelin olcak yakında akşam konuştuk ben diyo zamanında çok ağır iş yaptım koltuk yatak kaldırdım stres sıkıntı yasadım kızlıgıma bişi olmuşmudur diye korkuyorum doktora gitsem bakarmı nasıl bakacak kendinden eminsen korkma dedim eminim diyo sadece korkuyorum esnektir yırtılmış olabilirmi iş yapmaktan dedi bilmiyorum dedim git doktora konus

49 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından

Fıtıkmı sanıyoki ağır kaldırınca bişi olsun :ermm:

tarafından
İnsanlar nasıl düşünüyo bilemiyom sanki biz hiç koltuk yatak kaldrmadık
(14,428 puan) tarafından
Tey Allahım inş bi işler yapmamıştır
tarafından
İnşallah bide damadı ben buldum yanarım valla
(14,428 puan) tarafından
Aboooooo nettin bacı
tarafından
Sorma ya bide anası demzmi bekar oğluma evli kızıma yüzük alınıcak gelin çıkışı Bi milyar 25bin süt parası teyze dedim direk oğlana yolun açık olsun deyin bekar oğlunu kuyumcuda yüzükmü taksınlar
-Reklam-
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Kız sende inandın mı buna 
tarafından
İnanmadımda yediğin naneleri banamı soruyon demedim işle bozulmaz dedim
0 oy
(8,581 puan) tarafından
O kadar hassas degl güç uygulanacak ki bozulsun :D asfjffjjf
0 oy
tarafından
Günahı boynuna ama ben işkillendim
tarafından
Kız işten olsa eskilerin zortu çıkmıştı
0 oy
(119,392 puan) tarafından
iş yapmakdan ona bisi olmazki korkusu baska olmasin belki diyemiyodur
tarafından
Valla günahı boynuna
(119,392 puan) tarafından
yemis naneyi gibi tovbe yarabbim
0 oy
(394 puan) tarafından
Evet bakıyorlar yakın zamanda arkadaşım evlendi. Evlenmeden önce şüphesi vardi baktirdi. Yerinde duruyormuş 
0 oy
(48,708 puan) tarafından
koltuk.kanepe seyine girmedi ya ne sacma ya bozulur mu oyle is yapmakla baska biseyler yapmıştır 
0 oy
(186 puan) tarafından
Kızlık zarı diye bir şey yok biz türk milleti olarak bunu çok yanlış anlıyoruz. Hymen zarı var ve rahmi kapatmayan kenarlarda oluşan bir duvar. İlk gecede kanama olması sağlıksız bir birliktelik olduğu anlamına gelir. Arkadaşınızı bilgilendirme adına kadıncaterapi sayfasını önerebilirsiniz.
(2,562 puan) tarafından
Nasıl yani normalde kanama olmaamasimi gerekiyor
(186 puan) tarafından
Evet kanama olması zorlandığı anlamına geliyor insanlar da buna kızlık zarı bozuldu diye bakıyor halbuki bu bir bakirelik belirtisi değildir
0 oy
tarafından

Kız bu kağıt mi Allah aşkına?????:ermm:

Saçma sapan sohbetler konular . Ev işi yapınca zar mi yirtiliyormus

Afedersinde benimki gerdek gecesinde yırtıldı diye canım çıkti ogün.

Sen evli değil misin. Söylesene arkadaşına bunun bu kadar basit olmadığını ;)

0 oy
tarafından
Ne alaka ya o öyle hemen bozulacak biseymi güzel kardeşim. Bende çok ağır kaldirdim bekarken isimden dolayı ama hiç bir zararını görmedim. Öyle ağır kaldırmayla kızlık zarı bozulmaz. Gerdekte bile zor bozuluyor. Başka bişey değildir inşallah 
0 oy
tarafından

Valla markette calistim yillarca o paletleri kaldirdim sevkiyat çektim vs vs  hicbsey olmadi

Hatta markette bi kiz vardi evli biriyle gorusyordu ama kizlik zari bozulmamis doktora gitmis esnek onyuzden bozulmamis dogumda da bozulmazsa cerrahi mudahale gerekir demis kiza 
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Hamileyim koltuk kaldırdım bebek düşer mi desen anliycam da kızlik zarı ne alaka kusura bakma da buna 7 yaşındaki çocuk bile inanmaz belli ki bişey yapmış şimdi naisl kapatırım derdine düşmüş msj atar cevap verisin yarın birgün seni şahit gösterir uzak dur bence de namus meselesine döner bu iş canım taharet yapıyordum yada temizleniyorum da parmağım değdi kan geldi dese dsha inandırici olurdu yada düştüm bişey battı dese eyvallah yani benim kızım 5 yaşında banyoda düştü sandalye değdi kızardı orası hemen hastaneye götürdüm kadın doğum acile bişey olmus mudur kızlık zarına diye muane etti baktı bişey olmamıştı çok şükür doktor dedi zaten öyle hemen ucunda duran bişey değil korkma dedi kaldı ki kanepe kaldırdı bozuldu çok komik valla :))))
0 oy
(482 puan) tarafından
Devletteki doktorlar adli vaka olmadan polis savci talep etmedikce bakmiyor demisti arkadasim ozelleri hic bilmiyorum 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Yok canim o öyle kolay yirtilacak bişey değil. Ama dr kontrolde görebilir elbette yine de. Bu arada bu kadar takıntı yapmasın kadınların neredeyse yarısında kanama olmuyor zar yırtılmamis bile olsa. Eğer böyle bir durumu olursa da bundan dolayı onu yadirgayacak, yargılayacak cahil biriyle evlenmesin bi zahmet. 
0 oy
tarafından
Ay güldm sen demdn mi birnn koynna girmsdysen birşey olmaz diye ,agir is yapann yirtlsa hem kızlık zari mi var 
0 oy
(13,199 puan) tarafından
Yıllarca köyde yaşadım en ağır işlerde çalıştım hiç bir şeyde olmadı. Ağır kaldırmaktan etkilenecek bur şey değil ki ama çok içine dertse gitsin muayene olsun
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Gerdekte öğrenir zaten bozulup bozulmadigini doktora gerek yok kocası testi yapar :)))
0 oy
tarafından

Ağır kaldırmakla kızlık zarı bozulmaz acaba farklı bir sebepten mi sordu sana açıklayamıyor:angel:

0 oy
tarafından
Saçmalamasın arkadaşın ya kızlık zarı öyle iki iş yapmayla bozulur mu 
0 oy
(123 puan) tarafından
Kız  bozulması o kadar kolay  mı bence evlenecek diye stres yaptı ağır işle birşey olmaz 

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 388 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Cansu880 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 415 göst.
0 oy
36 cevap 438 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,236 göst.
3 Aralık 2022 Aile kategorisinde Rabiaaaax (232 puan) tarafından soruldu