0 oy
2,157 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bi kız arkdsm gelin olcak yakında akşam konuştuk ben diyo zamanında çok ağır iş yaptım koltuk yatak kaldırdım stres sıkıntı yasadım kızlıgıma bişi olmuşmudur diye korkuyorum doktora gitsem bakarmı nasıl bakacak kendinden eminsen korkma dedim eminim diyo sadece korkuyorum esnektir yırtılmış olabilirmi iş yapmaktan dedi bilmiyorum dedim git doktora konus

49 Cevaplar

+14 oy
(1,634 puan) tarafından

Biyerine koltuğun kolu yada bacağı girmediyse bisey olmamistir:silly:

(875 puan) tarafından
Hahahahhaha kız gece gece güldürdün ya :_|
(1,125 puan) tarafından
Bende güldüm ve çok haklısın:)))
(1,634 puan) tarafından
Napim kız soruda acayipti:D
(1,945 puan) tarafından
Ahahahahah manyakk:):)
(2,227 puan) tarafından
Ouhahahwhwh
-Reklam-
+4 oy
(1,863 puan) tarafından
Biraz takıntı gibi geldi bu bana açıkçası. Doğuma kadar kızlık zarı hiç yırtılmayan kanamayan esnek olan insanlar da var bu güven işi açıkçası. Yine isterse doktora gider doktor bakar ama bence buna ihtiyaç duyması bu derece kaygılanması asıl sorgulanması gereken gibi.
(622 puan) tarafından
Benim doğumda yırtıldı mesela esnek zarmus tamamen karşılıklı güven meselesi bu
(1,863 puan) tarafından
Katılıyorum canım
+3 oy
(1,007 puan) tarafından
Valla bacım bu soru hayra alamet değil. Yanii iş yapmayla bozuldaydı tarla bağ bahçe yapan insanlar cortlardı. Bakirelik testi genellikle adli vakalarda yapılıyor. Bakirelik denilen şey ergenliğe kadar rahmi koruyan ince bi deri yaaani. Sonrası işlevini yitiriyor. Büyük bir kazada bile oranın zarar görme olasılığı %30 falan. Arkadaşın bence fanfin den dolayı böyle bi sıkıntısı olmuş olabilir. 
(1,007 puan) tarafından
Yemin ediyorum sana yürüyorum şuaaaannnnn :D
(393 puan) tarafından
Bende sana koşuyorum  gel senle bakirelik oynayalım:D
(1,007 puan) tarafından
Deliiiiiii giiitt burdan millet yanlış anlayacak bizi :D
(393 puan) tarafından
Anlarsa anlasin suan sana tutuldum fenaaa istiorum seni :D
(1,392 puan) tarafından
Çok doğru bir yorum birde esnek olup olmadiguni nerden biliyormuş onu çok merak ettim nasıl anlaşılıyor birde bekarken benim aklıma hiç böyle bir soru gelmedi bı tuhafıma gitti kimsenin günahını almayalım da ne bilim
+2 oy
tarafından
Lo gerdekte bile zor bozuldu bide kaldı koltuk kaldırınca mı bozulacak
tarafından
Evlilik heycanımı sardı cahillikmi tuttu nanemi yedi anlamadm bende
tarafından
İnşallah nane yememiştir de heyecan bol bol olsun
(472 puan) tarafından
Bi naneler yemiş belli. Koltuk çekmekle felan kızlık zarına birşey olacaksa ooooo
+1 oy
(403 puan) tarafından
Arkadaşında başka iş var bence yani öyle şeylerden kızlık mi bozulur bazen herkes ağır işler yapar yada sana soyleyemedigi için bu yalanı söylüyor 
tarafından
Ya öyledir ya gerçktn bişi vardır yani üniversite mezunu işten zarar gelmiceni bilmesi lazm
0 oy
(7,625 puan) tarafından
Yok öyle kolay bozulmaz ya
0 oy
(1,545 puan) tarafından
Öyle kızlık zarına zarar gelmez cinsel münasebet disinda esnek tamamda koltuk yatak kaldirmayla bozulucak bisey degil bu :)
0 oy
(4,928 puan) tarafından
Yok ya hepimiz koltuk kaldırdık iş yaptık öyle kolay bozulmaz 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Umarim şakadir :) benim anne baba ayri 11 yasinda basladim ev isine ozamanlar makina nede yoktu elde yikardim herseyi koy yeri su olmazdi su cekerdik cesmelerden ilkokul zamani trafik kazasi gecirdim iki bucuk ay yatalak kaldim bana bisey olmadiysa onada olmamistir 
tarafından
Bencede canım gecmiş olsun
(2,687 puan) tarafından
Tşk ederim canim saolasin ❤️
(48,536 puan) tarafından
neler yaşamışsin
(2,687 puan) tarafından
Hayat iste canim banada bunlar dusmus...
0 oy
tarafından
Yani yatak yorgan koltuk kaldırmakla bir şey olmaz ama zannımca tacize uğramış zavallı cahil olduğu saf olduğu için bilmiyor öyle zannediyor 
tarafından
Valla şeytanın pabucu gibi ne cahili üniversite mezunu
tarafından
Bosver sen bu durumu sır gibi sakla en yakınına bile asla anlatma günah çünkü kul hakkı
tarafından
Yok kuzum dedim korkun varsa işten filan git baktır için rahat etsin ama bişi olmaz ondan
0 oy
(986 puan) tarafından

Çok saçma öyle bir şey olsa.eski kadınlardan bakire kız kalmazdı :D

Günahını almak gibi olmasında ,

Sanki arkadaşının başka bir karın ağrısı var...

tarafından
Valla günahını alamam aynı temizliği bizde yaptık hiç bişi olmadı dedim
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Tarlada kasa kasa domates patates taşıyan kızlar var onlara birşey olmadıysa onada bişi olmaz içi rahat etsin ama yinede gözükmek isterse gitsin bana göre gereksiz bence ama karar onun hayat onun sonuçta 
0 oy
(270 puan) tarafından
Ona Kalsa ben karete yaptım dünya 2ciligim.var şu anda Hocayim .14senede benim niye kizligim bozulmadı ayakları dum duz açıyoruz yerde tekmeler havada kalıyor Onun bir işi vardır yoksa ağırlık falan kaldırmakla kizlik bozulmaz 7kati perde nasl yirtilsin
tarafından
Bende korkma dedim işle bişi olmaz
(270 puan) tarafından
kesinlikle eğer öyleyse birseh olma ama farklı şey varsa yalandan söylüyor ola bilir
0 oy
(17,659 puan) tarafından
İşle ilişkiyemi girmiş ne saçmalıyo 
tarafından
Yatak koltuk kaldırdım agır iş gördüm korkuyorum diyo
(17,659 puan) tarafından
Çok saçma
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Belli ki birşeylere kılıf aranıyor.. 

Sahiden inanan olur mu bu söylediğine arkadaşının?
tarafından
Valla cnm dedim yaptığın işleri bizde yaptık bekarken hiç kanman olmadıysa bişi girmediyse korkma dedim
0 oy
(1,246 puan) tarafından
İş yapmayla bişey olmaz ama eli aman parmağı uzun birine denk geldiyse öyle bozulur öyle de ona.. şüphesi varsa ve evleneceği kişiden önce yaşadığı birşeyler varsa gitsin evlenmeden. He azcık zararda görmüş olabilir bunu en iyi Dr söyle çatalda açması lazım alttan muayane. Kızlık zarı için gittiğini söylesin dra. O bilgi verir.
tarafından
Sanmıyorum bakıcanıda halamın kızı baktırmıstı evlenmeden dedi
(1,246 puan) tarafından
Doktorun mu bakcağını sanmıyosun? Niye bakmasın canım işi bu kendi başvurursa bakın diye muayane eder tabiki
0 oy
(5,235 puan) tarafından
Bozulsa ne olacak sonuçta genişlemiyor yapmamış kadın bellidir erkek mutlaka anlar. Kan vs hepsi hikaye
0 oy
(537 puan) tarafından
Belki birşey yaptı zmaaninda ve onu kontrol ettirmek için gitmek istiyordur ağız aramıştır o kadar cahil değildir herhalde iş yapınca bozulacağını düşünecek kadar
tarafından
Bilmiyorum ki bende dedim çok koltuk yatak kaldırdım ondan korkmana gerek yok dedim
(537 puan) tarafından
Saçmalıyor ya bence sen hiç muhatap olma o konuda kendisiyle arada olan sana olur
0 oy
tarafından
Hayır hiç bir doktor kızlık muayenesi yapmaz 
tarafından
Halamın kızı yaptırmış diyodu evlenmeden
tarafından
Sallamış
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Saçmalamasın ağır işle yırtılacak şeymi 

İlgili sorular

+1 oy