0 oy
646 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından
Eşimin tarafıyla kavgaliyim bugün de kandil özlemişler gelmek yerine gine ayağına çağırıyorlar gidesim de gelmiyor kavga cikaricajk durduk yere tek yollayan varmı güven çok önemli 

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaç yasında bu cocuk
(101 puan) tarafından
6snda bir yaşına girdi ama ne dışı çıktı ne yürüyor ve emiyor
tarafından
Bır ysında cocuk annesız oda bıle degsıtıremez
(101 puan) tarafından
Bende oyle dedim abartıyormusum babası da varmış  bsy olmazmış aşırı ağladığı Zamanlarda eşim sinirleniyor elini kaldırıyor sussun diye dünde gördüm dedim o elini birdeha kaldır kırarım dedim çocuğun gözü önünde bana satasiyor  saçımı çekiyor bu çocuk bunları anlaniyormu
-Reklam-
0 oy
(770 puan) tarafından
Kavgalıysan senle gidemiyor sanada gelemiyorlar ee napacaklar bu durumda mecbur babasıyla gidecek
(101 puan) tarafından
Gelse gelir gtse giderdim sen dayak yedigin istemediğin eve gidermisin üstüne bide yaşadığın evde hakkı var değip üç hafta kendi annemde kaldım oğlumla hastayken ne aradılar ne sordular görmek de istemediler doğum günü diye hadi gelsinler bari diye annemde kutlarım diye burnumdan getirdiler eşimle awm deyiz çocuğu eğlendirmeye geldik annesi zırt pırt arıyor nerdesin doye oda işteyim gelicem. Dedi ve bizi eve bırakıp gtti ertesi de oğlumla gtti sizce bnmi hataliyim burda
(770 puan) tarafından
Önceki postları sonra okudum kusura bakma ben kalmazdim öyle ailede eğer ailem arkamdaysa durumunu bilmiyorum ama el kaldıramaz kmse o kdr uzun boylu değil
(101 puan) tarafından
Yok bacım önemli değil bnde dert yanıyorum.  bn bu durumu toparlayamiyorum her gün kavga etmekten yoruldum
0 oy
(9 puan) tarafından
Bir an ben mi yazdım diye tereddüt ettim  Bizde kavgaliyiz ve ben iletişimi kestim uzunca bir sürede görüsmeyecegimi esime söyledim. Biz başka şehirdeyiz ailelerimiz başka. O yüzden gittigimizde esim oglumla gün icinde ilk gün bi kac saat götürür. Benide annemlere birakir. Tabi sürekli sorarim esime napiyo yedimi uyudu mu diye. Sonrada getirir yanima. Tabi güven önemli. Ne kadar nefret etsemde torunlarini sevdiklerini düsündügüm icin yolluyorum
(101 puan) tarafından
Bizde durumlar vahim. Torunu görmesin kendi evimizden tekrar atmakla tehdit ediyorlar bir kere yapan tekrar yapar. Ben güvenmiyorum Allah var çok kötü davrandılar bana çocuğumun yanında küfür de ettiler darp da ettiler ya bnmle yada benzis asla dedim bı mahalle yukardalar birde o kadar hasta oldum Gine de gttim evden kovuldum oğlumu tek istiyorlar oysa kadın evimizden kovunca kendi annem almisdi onu demediler git sen annenin evine ne işin var burda diye
(9 puan) tarafından
O çocuk mağaranin kovugundan cikmadi ya..  Ne demek seni kovmak.. seni istemiolarsa torunlarinida rüyada görürler anca o zaman. Gönderme bacim o zaman. Senin durum cok daha vahimmis.
(101 puan) tarafından
Eşimde şey der çocuk yukardan zembil lle indi diye dalga geçer hamileliğim de çok kötü geçti oğlum bile dünyaya gelmek istemedi zorla sezaryenla aldılar ilk esimin annesi almış koklamis onlara kalsa çocuğu alıp giderlermis
(9 puan) tarafından
Sorun burda zaten. Onlar kim ki senin çocugunu senden habersiz alip gidebiliriz diyebiliyorlar sana. Kaynanan cok arsiz zerre cekinmiyor senden anladigim kadariyla. Daha dogrusu esinden yüz buluyo gibi geldi. Esin savunmaz mi hic seni. O biraz agirlik koysa bu kadar yapamaz
(101 puan) tarafından
Ay yok doğum hikayemi okusanız dersiniz ki taşıyıcı annemi bu . Doğum yaptım kadın sebepsiz daha birgün olmamış çocuğu dogurali benimke ağız dalaşına girdi ne odamı süsledim ne kendimi nede resim cekilebildim hep narkozlu bayik halimi çekmişler üstüne dalga geçtilerdi nys uzatmicam evet eşimden yüz buluyor çok anacı hamileyken ölüyorum dedim de getirmedi hastaneye ilaç aldı ama annesinin basuru için getirdi beni tek bırakıp öyle böyle değil şeytandan beter yeni hamlesini bekliyorum altisinda oğlumun doğum gününü zehir etti ertesi akşam da eşim çocuğu yine getireceğini söylemiş pasta almışlar oğluma bensiz kesmek için yolllamadim diye neler demişler oğlumu hala ısrarla istiyorlar bende hayır dedikçe evde kavga çıkıyor
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Gönderirim nolacak daha önce götürüp gezdirdigi de olmuştu bende alıp gidiyorum o da bana birşey demiyor 
(101 puan) tarafından
Senin alıp gitmen anne olduğundan tm eşine güvenilir gönderebilirsin karşı taraf da öyle adı üstünde baba altını almaz ne yediğini bilmez uykusu gelse anlamaz yeri gelince de bağrır ağlatır benim çocuğumun yanında çok bağırdı sesini yukselt direk ağlar titrer hemen beni arar gözleri sımsıkı sarılir boynuma babasına gtmez
(13,027 puan) tarafından
Babadan babaya fark var o zaman canım. benim kvalidem kendisi alır altını + 2 görümcem var evde hepsine de güvenirim o konuda eşim temizlemez ama işim olduğunda bile kadın gül gibi bakıyor çocuğuma benim annemin nasıl torunu onun da aynı şekilde sonuçta kaynana diye adı çıkmış benimle kötü olabilir ama çocuğumla asla olamaz
(101 puan) tarafından
Allah başınızdan eksik etmesin öyle kaynanayi da eşi de ne digim
0 oy
tarafından
Asla çocuğumu tek yollamam
(101 puan) tarafından
Hayır yürüse kendini ifade etse emiyor emekliyor babası çogu şeyden anlamaz annesi de tek gelsin alışsın kafasında eşim beni boşadıktan sonra ayrılması daha kolay olurmuş
tarafından
Vallah gönderme canım
(101 puan) tarafından
Bidehami yok  kandil günü gttim de istemediler cuma günü hürmetine olacak iş değil hadi ben gine oğlumu düşünerek istenmediğm yere gttim ama hüsran
0 oy
(2,303 puan) tarafından
Yani beni sevmeyen, doğurduğumuda sevmez. 2 buçuk aylık idi kızım küstügümde. Kaynanam yüzünden baygınlık geçirip 2 kez hastanelik oldum. Torununu seven, annesine eziyet etmez. Bir bebeğin, çocuğun annesine ihtiyacı var. Bana bir şey olsa, o çocuk yarım kalacak. O yüzden 8 ay küs kaldık 1 kez göstermedim. Benim yanımda gider gelir. Kendi ailemede benim yanımda götürür getiririm bir yere atmam bana bir şey olmadığı sürece. Onlarında torunu gibi konuşanlar da boş konuşuyor. 
(101 puan) tarafından
Ayni şeyleri bende yaşadım. Dün sen gelme istemiyorlar seni otur evde bekle dedi ilk defa babasıyla tek yolluyorum normalde sevmemelerine rağmen giderdik severlerdi çocuğu gelirdik eve adım atmam yasak aldı gtti çocuğu arabada bekliyorum merak ettim mesj attım iletilmedi telefona ulaşılmadi yarım saaati de geçti haliyle merak ettim emzirme saati gelmisdi tekrar ararken geldi çocuğumun yanakları kızarmış üstü başı verdiğim gbi dehildi neymiş kendi kahve içmiş annesine oynasın diye vermiş telefonda cekmiyormus yatak odasında kendi çocuğum bana gelince homurdanmaya başladı

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 343 göst.
8 Ekim 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,683 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 572 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 299 göst.
23 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 590 göst.