0 oy
579 göst.
Diğer kategorisinde (439 puan) tarafından
Kızlar eşini tık tok izlese ne derseniz ben kabullenemiyorm hep kavga ediyoruz

25 Cevaplar

0 oy
(2,597 puan) tarafından
Çok şükür eşim saçma bulur izlemez
-Reklam-
0 oy
tarafından
Telefonunu çeker silerim sonra kırarım o kadarrrr
0 oy
tarafından
Şakasına diyor bazen o zaman bile sinirimi bozuyo
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Beynini delerim edepsizlik topluluğu orasi ne gerek war o uygulamayı silene kadar asla konuşmam senin yerinde olsam
0 oy
tarafından
Komik buluyor olabilir canım, neyine kızdın? Açık kizlarin dansını falan mı izliyor?
0 oy
tarafından
Nefret ediyorum o uygulamadan bütün boş insanlar orda görünce insan onların adına utanıyor normal bir insan izlemez bence
0 oy
tarafından
Eşimin  hic bir sosyal agka bağlantısı  yok.  Arada benden açıp  tik tok izliyor vallahi adami durtmeden 5 saatini kesintisiz  tik toka verebilir. Ağzına  sinek girse farketmez  bende  dolayısı ile hiç  hoşnut  değilim   benimkinde böyleyse  kendine ait olsa ne olur bilemiyorum 
0 oy
tarafından
Kuzum eşim su anda tık tok izliyor ne zamandan beri bu konudan muzdaribim izleme diyorum izliyor ama komik şeyler izliyor güveniyorum o konuda eşime ama haklısın çok can sıkıyor çok saçma bi uygulama 
0 oy
(61 puan) tarafından
Düşünmek bile istemiyorum. Bn diodum önceden indireyim die kızardı sakın öle bişey yapayım deme die kendide Allahdan hiç sevmez
0 oy
tarafından
Hesabı yok denk gele ızler hesap acma dedım acmadan izliyor ne olacakta 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bende videolara bakıyorum ama üye falan değilim. Niye rahatsız oldun ki canım. Nasıl videolara bakıyor. 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Tiktok kadar saçma birşey yok ama izlemez benim eşim video filan zaten 7/24 oyun oynar
0 oy
(1,467 puan) tarafından
İzliyor bende birşey demiyorum çünkü ne yaptığını biliyorum kimleri takip ettiğini ne izlediğini o yüzden sorun yok 

Tek sorun türkiyede özürlülerin çoğalması ☺☺☺☺☺☺☺☺tiktok çekerek kendilerini yerin dibine sokan insanların artması ☺☺☺
0 oy
tarafından
Tik tok da ne var ne izliyor
0 oy
tarafından

Izliyo bisey diyemiyorum çünkü onuda ben alistirdim :woot::ninja:

0 oy
tarafından
Şükür haberi yok bilmiyorum sevmiyorda
0 oy
(321 puan) tarafından
Benim eşim tık yok ne bilmez bacım:D
0 oy
tarafından

Izliyor birsey demiyorum :D

0 oy
(648 puan) tarafından
Direk silerim gerekirse tuşlu telefon kullansın:))
0 oy
(838 puan) tarafından
Telefondan siler bağırır çağırır baya bi konuşmam hee ikiletirse lafımı alır çoçuğu giderim böyle şeylere katlanamam 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 641 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 568 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 296 göst.
23 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 649 göst.