0 oy
331 göst.
Aile kategorisinde (108 puan) tarafından
Benim annemi akıl hastalığını öğrendiğim gün oldu sonra başladı unutulmucak  gunler... 

21 Cevaplar

0 oy
(12,589 puan) tarafından
Hepsını sildım
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Oğlumun ölüm tehlikesi olup doğduğunda parmağımı tutup gözlerimin içine bakması 
(7,121 puan) tarafından
Amin şimdi 6 aylık :)
(108 puan) tarafından
Maşallah RABBIM size bağışlasın cnn
(7,121 puan) tarafından
Cümlemizin kini insallah
(847 puan) tarafından
Bende aynisini yaşadım cok iyi bilirim cokkk ogluma hamileydim devletteki tum doktorlar beni ölü doguma almak istediler reşitte degildim eşimi polisler tutuklamaya geldiler ben eşimi deli gibi seviyordum o zamanlar kendim kaçtım eşime eşimle ikimiz anlattik oylelikle biraktilar esimi sonra ozelden bir doktor bulduk o beni doguma aldi oglumun sesi iiii diye çıkıyordu aglayamiyordu :(((( herkes ölür dedi 800 gram anca dogmuştu hastaneden ciktiktan sonrasisida cabasi kaynanam falan toplanip bebek ölcek bakin dediler ben bunu duydum odaya cocugumla kendimi kitledim 1 hafta acmadm kapiyi yemek yemedim ne zor gunlerdi
(7,121 puan) tarafından
Yaaa kiyamam size ben
0 oy
tarafından
Bebeğimi düşürdüğüm gün hastanede düşmemişti evde avucunun içine düşmüştü ve piskolojim acayip bozuldu yaşımda küçüktü 
tarafından
Şuan hamileyim kızım olcak demekki bu yavrumun kısmeti varmış
(847 puan) tarafından
Ay cnm kac aylikti melegin
(108 puan) tarafından
Ayy RABBIM sagsalim kucağına almayı Nasib etsin canım :)
tarafından
Daha çok kucuktu 2 aylıktı
tarafından
Amin canım inşallah:)
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Oğlumu soyup kıyafetlerini ellerime verip yoğun bakıma aldıkları gün ağır travma geçirdim 
(108 puan) tarafından
RABBIM acısını yaşatmasın inşallah
(7,940 puan) tarafından
Amin amin inşAllah hiç bir anneye yaşatmasin
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Hastahaneye kontrole gittim hamileyim doguma 3 haftadan fazla var. Tahliller yapildi sonuc sırası nasil uzun, beklesem mi gitsem mi derken bekledim baya. Sonuçların çıktısını aldılar doktor görür görmez acil dogumhaneye çıkıyorsun dedi. Annemi arayayim mi sehirdisinda dedim araa hemen gelsin yanlız kalma dedi. Tam odadan çıktım, eşim aradi ekmek kac tane alayım diye. Dedim ekmegi bosver doguma alacaklar hemen gel. Dışari çıktım aldigim o nefesi, ölüm korkusu, bebegime bisey olacak sancisı. Off gecti gitti çok şükür 
(108 puan) tarafından
Okurken yaşadım sankii şükürler olsun canım :))
(3,333 puan) tarafından
Inan o kadar zordu ki. Yaşayan bilir derler ya, hep elin yüreğinde heran herseye hazir ol dediler. Oyle olunca tam olarak hamileligimde bebeğime tam olarak baglanamadim bile. Allah olmayanlarin kucagini doldursun. Cok sukur 15 aylik oldu bile
(108 puan) tarafından
Aminn canım a her annenin doğum hikayesi farklı ona özel şükürler olsun
(2,461 puan) tarafından
2 ay boyunca bekledim kuvezden çıkarıp eve getircem diye ben o korkuyu 2 ay boyunca her gece her saniye düşündüm eve getirmek nasip olmadı kuzumu Rabbım yanına aldı meleğimi
0 oy
(79 puan) tarafından
31 haftalık erken doğum yapmıştım eşimin bebeğimizin küçük bedenini kucaklayıp buz gibi toparağa bırakmasını unutmuyorum
(847 puan) tarafından
Ahh bitanemm Ahh Allah birdaha asla yasatmasin inşallah bende 27 haftalik dogum yaptm çok kötü şeyler bunlar yaşayan bilir
(108 puan) tarafından
Oyoyyy RABBIM dayabacak güç versin çok zor gerçekten
(79 puan) tarafından
Amin canım rabbim kimseye yaşatmasın evlat acısını şuan 1 kızım var 1 de oğlum olacak inşallah
0 oy
(7,232 puan) tarafından
Erken dogan oglumun kuvezde elimi uzatınca irkilmesini ve sonra parmagimi uzatinca tutmasini unutamiyorum. Erken dogan bebekler tutamaz avuclari hep acık durur derler ama benim parmagımı sımsıkı tutmustu
(108 puan) tarafından
Mucize RABBIM in gostermis
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Bebek dovm sendrom lu dogacak dedıler bırde dogduguktan bır hafta sonra kontrole gittigimde bebegın suyu bitmiş deyip bı anda elımden alıp yogunbakıma koymaları asla ama asla unutamıyorm kucagımın boş kalışını
(108 puan) tarafından
RABBIM acısını göstermesin inşallah
(2,705 puan) tarafından
Amın canm amınn daha dün gibi cıkmıyor aklımdan
0 oy
tarafından

Kızıma doğuma gittiğim gün kalp ritmi bozuldu dediler benden sakladılar çok zor bir doğum ve süreç oldu aşırı kanama ile gitmiştim :'(

(108 puan) tarafından
Peki sonra neoldu
tarafından
Şuan kızım 1 yaşında ve ikimiz çok güzel arkadaş aileyiz❤️❤️ bin sukurrr
0 oy
(5,016 puan) tarafından
Kızımın havale geçirip kollarımda baygın yattığı gün.. unutmam çok zor :(
(108 puan) tarafından
Evet bende yaşadım aynısı çok zor o çocuğun o hale girmesi RABBIM yaşatmasın bidaha
0 oy
tarafından
Evlendikten sonra ki hergun....

Allah belamı verseymis.  Ne diye evlendim ki bkk vardı sanki. Şu yaşımda yaşlandım resmenn 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Doğum yaptigim gün  asla unutmam hastanede odada sanci cekerken esimin kolumdan tutup saga sola yurumemiz basimi oksamasi o gun cok farkliydi cok zordu guzeldi heycanliydi daha once ogunki gibi hic hissetdim  ciktiktan sonra gelip sarilip alnimdan opmesi bebegimi kucagima almam cok güzeldi 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Malesef ki oldu küçük kızım in ellerimim arasından kayıp düşüp kolunu kırdığı günü ve sonrasında yaşadıklarımızı unutamıyorum asla da unutamicam =( 
0 oy
(12,947 puan) tarafından
Oğlum iki günlüktü sariliktan yoğun bakımda idi görmeye ve emzirmeye gitmiştim damar yolu olan elini bana uzattı. Oğlum bak bana ne yaptılar diyor sanki demiştim öp geçsin diyor demiştim anneliği tam anlamı ile o gün hissettim o anı asla unutmam 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Pandemi zamnı Doğma gittiğimde eşim beni göremediği içn çok ağlamıştı srekli görntlü arıyo seni görmek istiyorum dye bnde sancı çekiyorm o an tabi ilgilnmiyodm çk zorumuza gtmişti
0 oy
tarafından
Bende hiç unutmam annemin gözğmün önünde öleceği çok şükür yaşıyor şuan ama o sefer elimde babam kalbine klbine artık hızlıca vuruyordu baktım annemin gözleri açık baba bırak annem öldü demiştim babam en son kalktı ayağıyla tekmelemeye başladı kalbi çalışsın diye sonra kendine geldi ambulans falan üf çok kötüydü ya
0 oy
tarafından
33 haftalık doğum yaptım doğumdan sonra eşimin yanıma gelip hüngür hüngür ağlamasını unutamıyorum

Normalde aşırı katı ve sert bi yapısı vardir 
0 oy
(2,450 puan) tarafından

Bebeğim emerken nefesini tuttu bir o anı.. Birde yoğunbakımda vefat ettiğinde gördüğüm anı unutamıyorum..çok zor 

Rabbim kardeşine sağlıklı ömürler versin. Cennette kavuşacağız inşallah <3
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Var 2 3 anim var hec bir zaman gozumun inunden getmeyecek daha dun kimi xatirladigim

Babanemin son nefesini verdiyi gun 15yasindaydim ailemden bele cok severdim onu .2gun once konusa biliyormus beni istemis getirin son kez konusayim goreyim onu.getdiyimde konusamiyordu oyle yatiyordu aparatlara bagli babam pamuga su surub agzina surdu bardagi aldim elime ki durub kendi icecek cagirdim bagirdim cevap vermedi (. O gunu hec unutamam .bide nisanliyken bazi problemler oldu kacdim kocama o gunu unutamam)odamin penceresi komsunun evinin duvarina acilir heyetine) simdi gulerek xatrliyram ama o gun cok kotuydu benim icin  pencereden atladin komsunun heyetine gordum komsu evde disarda deyil gidib kapisini acip disari cikip taksiye binib kacmistim))oooh kisaca dedim hele)
0 oy
(7,036 puan) tarafından
İlk berbegmimi hamzamj  kayıp etigim gün 14 Şubat'ı o günü asla unutmadım ve hala 14 Şubat kutlamayiz eşimle o gün bizim için hüzün dolu geçer çünkü hayatımda yaşadığım en berbat gündü

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 206 göst.
0 oy
25 cevap 807 göst.
21 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
0 oy
25 cevap 582 göst.

379,207 soru

11,351,313 cevap