0 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ogluma bere takmaya çalışıyorum surekli atıyor havlarda sogudu mesela bu gun hastaneye gidecem hava da saguk ne yapacagimi bilmiyorum boyle olup bu durumu aşan oldu mu nasil astinjz acaba nasil sevdirebilirim

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynı durumdayız gel sarılalım 13 aylık olmasına iki hafta var bizim de ama öyle işte. Bir de şu bir yaş sendromunu dibine kadar yaşıyoruz siz de öyle misiniz yaaa? Uyku yok yemek yeme yok biz arkamızı dönsek çığlığı basıyor çok zor durumdayım inan ki
tarafından
Canim o donemi atlattim cok şükür dedigin gibi elini tutsam kendini yere atıyordu o zamanlra baya zorlu geçmişti Allah yardimcinjz olsun
-Reklam-
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bnm kızımda öyleydi bu zamanlarda hiç taktirmadi.snra kara kış geldi anca o zmn takabildim.bakti donuyor sesi çıkmadı snarada alıştı.
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Valla benim oğlumda 16 aylık kafasına hiçbişey taktırmıyor bir de millet çok biliyormuş gibi aa başına güneş geçer üşür falan diyoe ya aşırı sinir oluyorum sanki benim çocuğumu benden daha fazla düşünüyorlar
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Demekki üşümüyor canım :) 
0 oy
(4,194 puan) tarafından
Benimki de oyle canim, dogdugundan beri bisey taktirmaz. Daha 3 gunlukken kafasini cevire cevire cikarirdi. Alttan baglamali bereler var onlardan alcam. Cekip cikariyo benimki de artik bi sekilde alismasi lazim. Bi de eline bisey ver iki elinede bereyi oyle tak. Yiycek bisey falan olursa unutuyo 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 742 göst.
0 oy
14 cevap 439 göst.
0 oy
7 cevap 291 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde Aselmina04 (0 puan) tarafından soruldu

378,339 soru

11,324,350 cevap

34,775 kullanıcı

...