0 oy
146 göst.
Aile kategorisinde (134 puan) tarafından
Ya işim gücüm var yarın misafirlerim gelecek Ya işim gücüm var yarın misafirlerim gelecek bugün Dün akşamdan Kayınvalidem bizim evdeydi hala eşim bugün eve gel diye ısrarda bulunuyor Ya arkadaşım zaten benim işim gücüm var yarın misafirlerim gelecek Yani eşim cumartesi günü şehir dışına çıkacak Yani hangi birini hazırlık yapayım Gerçekten artık kafam beynim almıyor yani bir de Kayınvalidem geldiğinde de hiçbir şey yardım etmez Ne yerden bir bulaşık kaldırır ne bir bulaşık yıkar asla yani 11 aylık bir bebeğim var yani onun peşinde öyle dolanırım yani Ama hiçbir zaman da Kimseyi memnun edemem Ya diyorum ki bak gelen giden olacak Yarın da Misafirlerimiz var evde alışveriş yapmamız lazım Hiçbir şey yok Ben bugün aceleciyle ne yapayım ne yetiştireyim ya neyse diyor dışarıdan diyor Pide söyleriz diyor zaten diyor alıştık Ulan daha dün akşam 3 çeşit yemek yaptım Allah'tan kork Bir insan bu kadar nankör olamaz ya

3 Cevaplar

0 oy
(9,007 puan) tarafından
Yani nankör olmamalı bir insan yani :D
(134 puan) tarafından
Doğru boşa dememişler kör yüzünü sağıra dilini süsleme diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bır kez daha yarın ısım gıcum var mısafırlerım gelcek dersen bırakıcam kendımı yere
(9,007 puan) tarafından
Yani sende haklısın yani :D
(134 puan) tarafından
Mikrofondan yazdığım için yazım hatası olmuş kusura bakmayın arkadaşlar
0 oy
(143 puan) tarafından
Canım istersen yapabilirsin kimin kayınvalidesi yardm ediyo ki onlardan bişy beklememek lazm  planlı bişekilde ilerle ve güzelce yap yemekleri insan düşünürse zaten herşeye bi  kulp bulur 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 600 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 95488jhb (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 367 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde Birbalannesi (13,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 454 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Yasittar (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 610 göst.