0 oy
600 göst.
Diğer kategorisinde (0 puan) tarafından
2 yıllık evliyim. Esim bana sürekli nankor , iyilik bilmezsin diyor.  Eşimin arabası var.Babasının da arabası var. Kaynanamda, kayınpederimde emekli. Evleri de kendilerinin.  Ama köylerine gösterişi çok seviyorlar.  Kayınpederin arabasının vizesi gelmiş, yaptırmıyor ve sürekli bizim arabayı alıyor. ilk başta vizeyi bahane ettiler sürekli aldılar en sonunda temelli arabayı aldılar. Vermiyorlar, eşimde babam o benim diyor ,sanane diyor. Onlar köyde yeni arabayla dolaşıyor,  biz şehirde vizesiz arabayla dağdan taştan dolaşıyoruz polise yakalanmamak için. Biz kirada kit kanaat geçiriyoruz. Görümcem  sanki kendine ev seciyor gibi eşime sürekli ev atıyor, bana sormuyorlar, iline bile karar veriyorlar.  Karışma dedim görümceme. Madem ev buluyorsun banada atacaksin  evleri  dedim.  Bulduğu ev de  köye yakın başka bir şehirde. Esim sen iyilik bilmezsin diyor. Neresi iyilik bunun madem çıkarsın para versin diyorum.  Düğündeki takılanları  2 yıldır evimde tutuyorum, yalvardım bankaya koyalım diye hayır kasa parası vermek istemiyorum dedi.  Gorumcenin kayınpederi kuyumcu ,bankaya koymayan adam kuyumcuya koyalim diyor.  Belki bunlar dertmi diye dusunuyorsunuzdur  ama beni bu evde sayan yok. En basitinden düğünüm de pasta kesilmedi. Ben şok oldum. Kesilir diye sormadım bile. Çünkü Her şeyi yaptık dediler. Ama köylülerine gelince  3gun boyunca yemek verdiler. Gerçekten ben mi abartıyorum.  En sonunda gorumcemi  de tersledim. Takilanlarida bankaya koydum. Esim benle küs , evlilik  boşanmaya gidiyor sizce ben mi haksızım 

10 Cevaplar

+1 oy
(6,220 puan) tarafından
İyi bari altınları almışsın 

Gereken herkese cevabını ver 

Çekinme 

Eşine de o benim.babam dediği zaman bende karınım senin de ve korkut gözünü bosanalim git onlara yar ol diye bak ne yapıyor 

Eğer oda isterse zaten durma bile orda çünkü değersiz görüyor AP açık 
(6,441 puan) tarafından
Beni annemle tehdit eden eşime annemin kızımı getir şoku :) arasın canım baktın olmuyor ayrılırsın babası annesi ablası ile mutlu hayat sürsün köy yerinde
(0 puan) tarafından
Anneme dedim anne beni tehdit ediyor dedim,  annem de dediki arasın alır cevabını dedi.
(6,441 puan) tarafından
Aynen öyle sahipsiz sanıyor herhalde anca malını yedirsin dursun benğm eşimde aynısı babası arabasız kaldık bir kere vermedi kendi tamire koymuş 1 ay arabayı kullandı o yetmedi keyfi çalışmadı eşimden aldı durdu paraları
(0 puan) tarafından
Valla okadar sizi anlıyorum ki  inş düzelir durumunuz ama benim için son göründü
(6,441 puan) tarafından
Hiç öyle bakma sen biraz uzak dur o başlayacak kaçan kovalanır a ne oluyor demelere
-Reklam-
+1 oy
(1,140 puan) tarafından
Yani bu mevzular bana abartı geliyor evet.ailesine ne yapıyorsa yapsın yani o ana baba bu zamana kadar onu büyütmüş etmiş.var ki demek ki yapıyor.he seni aç mı bırakıyor açıkta mı bırakıyor yok.karışmaya da hakkımız olduğunu düşünmüyorum bizi ihmal etmedik ten sonra.

Ayrıca sürekli ailesine laf etme boşa kendi aranızı açarsın.ne de olsa konuşsan da durmuyor ne gerek var.he seni aç bırakır da onlara keyfi para dagitirsa o ayrı mesele
0 oy
tarafından
Bi evlilikte eger karsi taraf insan  yerine konmuyosa o evlikte hersey en kucuk bisey bile sorun olur zaten 
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Cnm ilk önce altinlarina sahip çık esin madem böyle biriymiş onun bile bilmediği Bi yere sakla ki senden habersiz alıp Bi haltlar karıştırmasin ve sakin ola kimseye verme kayinpederin gorumcen şunu yapcam sunu alcam sana dese bile sakin inanma ve 1 tanesini bile verme... bırak onlar ne halt ederse etsin al esinjn kartını parasını çatır çatır ye kadınlık yapma böyle Bi adama ve ailesine nankörlük öyle değil böyle olur diye az dişini goster sende
(0 puan) tarafından
Bosanicam zaten ya günlerdir küsüz, en son beni antalyaya gidelim,  babamdan arabamızı alalım tatile gidelim diye köye götürdü,  kaldık günlerce.  Annesinin işini de yaptım. Ama en sonunda arabayı almadan gene vizesiz arabayla getirdi. Resmen benle dalga geçiyor. Antalyaya gitcez  falan diye. Ben de en sonunda dedimki sen beni enayi yerine koyuyorsun.  Küstü.  Boşanmak daha hayırlısı .
(8,933 puan) tarafından
Küsmüşmüs aman lutfetmis dağ ayisi ergen bencede cnm bak hazır cocuk yok ailen kapı gibi arkanda kaç kurtul sakın düzelir diye bekleme böyle ayılar hiç düzelmez
tarafından
Eğitmen hanım merak ettim branşınız ne?
(8,933 puan) tarafından
Özel egitim öğretmeni
tarafından
Anladım
0 oy
(2,415 puan) tarafından
Haklısın görümce kimki sizin oturacağınız eve karışıyor karar veriyor eşin nankör asıl 
0 oy
(5,346 puan) tarafından
Çocuk yoksa koşarak uzaklas
(0 puan) tarafından
Yok çocuk bosanicam bunla uğraşamıyorum küsmesiyle  falan.
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Lütfen kusura bakma ama ne kdr şerefsizz bir adam seni ailenle tehdit ediyor sinirim bozuldu ben olsam parcalardim onun agzinu
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Muhteşem yüzyil aç izle. Bak hürrem nasıl her gün her gün 1cümle spyleyerek işliyor Süleymanı. Öyle aniden isteklerini saydırınca olmuyor. Damla damla işleyeceksin aga. Hurrem gibi. Bak süleyman oargalıya idam hökmünü nasıl verdi.
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hafif şeyler gibi göründüğünü düşünsende,bunlar çok saygısızca hareketler tatlım 

İnsan, değerini bilmek istiyor haklısın kafa karışıklığı yaşamanda normal 

Sen bildiğinden vaz geçme,dik dur hakkını savun 

Ne demek sanane
(0 puan) tarafından
Beni kaybedince üzüleceğini düşünmüyorum  zaten hakkımı savunuyorum.Ama yoruldum ,değişmiyor küsüyor, hafta sonlari falan annesine tek başına gidiyor ben de ailemle konuştum bırak gel diyorlar boyle evlilik mi olur.  Hafta ici şehir dışında işte hafta sonu annesinin yanında.  Ben bitiricem. Oda dünden kabul eder zaten. Icimi döktüm kusura bakmayın. Ama bir çözüm yolu yok.
0 oy
(13,090 puan) tarafından
Araba konusu aşırı saçma + aileni ararim diyemez hiç bir konuda ara söyle derim hatta böyle bir şey olsa alırım elinden telefonu ararım annemi acarim hoparlörü anlatırım durumu  benim gözümü böyle basit numaralar ile korkutamaz ha desin ki numara değil gerçekten yaparım hodri meydan her dakika ayrilmakla tehdit eden biriyle evli kalınmaz zaten ben çok büyük problemlerimizde mutsuzum falan derim ama biz ayrılırsak gibisinden tek bir kez ağzımdan söz çıktı eşim susturdu saçmalama diye

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 454 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Yasittar (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 147 göst.
3 Kasım 2022 Aile kategorisinde Cano6can (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 367 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde Birbalannesi (13,090 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 610 göst.