0 oy
876 göst.
Diğer kategorisinde (790 puan) tarafından
Kızlar geçen komşularım bana geldi neyse benim giymediğim bir kaç şey vardı kilo aldım iki doğumdan sonra yeniydiler dedim onlara yakınlarına olan varsa vereyim bot da verdim hatta .bir tane kayinvladem nişanlı iken bana hediye pardesü almisti 4 sene önce ama spor model eskimeyen sık birşey ben hiç giymedim uzundu diye etiketi üzerinde duruyordu dedim komşuma böyle böyle sana yarı fiyatına satayım giydi falan eve götürdü hiç birşey demedi bende demek eşine sorup dönecek bana dedim ama üzerinden 1 hafta geçti hiç bir ses yok ben yazdım ezile büzüle utanarak çünkü anlamadığını onu da ona verdim sandı düşündüm attım mesaj gercekten öyle anlamış bedava ona verdim sanmış hiç duymadım dedi ..neyse dedim abla eşim eltime ver dedi vermedim şimdi sana böyle bedava verince sıkıntı eder yar fiyatına verim dedim ..ya suç sende üstünden bir hafta geçmiş ben onu yikadim ütüledim kestim şuan elim sıkışık dedim tamam sorun değil ne zaman olursa verirsin sıkıntı değil neyse bir zaman yazmadı baktım yazmış ya 300 lira ne senj ne beni abad etmez abiye hiç hayır hastenet lazım değil mi ben de canım sıkıldı ne biliyorsun hayır yapmadığimizi kendilerinin evi arabası var bizim evimiz kira yine de ondan bundan dinlemiyorlar utandım taam abla sorun değil giy dedim ama o hiç utanmadi .... geçen Dr benden 1 paket süt istedi verdim ondan da haber yok bende eşimde böyle şeylere hiç takılmayix asla ama bu kadın sanki bizi kullanıyor diyor bana çok kızdı eşim gidip gelip Konuşuyor 750 liralık montu gidip verdin elin kadınıa diye 

20 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Hata sende net olmalısın ınsanlara karsı 
(790 puan) tarafından
Ya ben çekingen biriyim yüzsüzlik onda yani onun yerine utandım ne bilim
tarafından
utanma canım mal senın Allah askına ayıbın yok bıseyın yok o utanmalı
(790 puan) tarafından
Kız öyle de ne bilim karekterime aşırı ters davranışlar uğraşmam asla ama bundan sonra çöp dahi yok
-Reklam-
0 oy
(613 puan) tarafından
İyilik yaramıyor bu millete. Vallahi sırf şu saçma muhabbetler yüzünden asla komşu edinmiyorum
(3 puan) tarafından
Bende öyle iyi kalpliyim biri kapıma gelse boş çevirmem.beni de öyle çok kere kullanmıştı yılanın biri sonra küstüm de rahatım .işine gelince kapıma gelirdi.
(613 puan) tarafından
Karşı komşum geçen 2 soğan istedi bana geriye 1 kg soğan göndermiş kızıyla. Bazı şeyler gerçekten önemli bence
(914 puan) tarafından
millete bak slm vermeye korkuyoruz sapik mi cani mi diye bunlar haram yeme derdinde
(790 puan) tarafından
Evet eşim işi gereği yola.gider çoğunlukla bende bır defa çocuklarla aşağı inemedim ekmek istedim hemen ertesi gün verdim aldı hemen ama benim hiç birşeyim geri gelmedi
(790 puan) tarafından
Ya bende komşuluk edeyim dedim birbirimize yardım edelim falan ama baktım ki bu beni sömürüyor önceden plastikten kutu atın aşağı derdi biriktirip satıyordu bende ne olsa aşağı atardım yardımcı olayım diye ama artık içimden onu bile yapmak gelmiyor çok soğudum
0 oy
(209 puan) tarafından
Ben olsaydım paramı isterdim valla durumuda iyimiş durumu olmasa neyse dicem
(790 puan) tarafından
İstedim yarı fiyatına baktım yok size hayır lazımmı falan sıkışık biraz dedi baktım uzatacak bek utandım onun yerine ve elinde olunca verirsin dememe rağmen böyle yaptı
0 oy
(11,217 puan) tarafından
İyiliğimi istediğine yaparım zorla isteyene kendini kurnaz zannedip beni kullanana aksa böyle vermem
(790 puan) tarafından
Bende böyle olacağını düşünemedim hani ve süt de aldı onun da üstüne konunca **** olmaya başladım sanki sömürüyor benj
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Ne cins insanlar varya biri bana oyle dese kesinlikle parasini veririm utanirim giymeye 
(790 puan) tarafından
Bende düşünüyorum biri bana öyle dese yemez içmez veririm o parayı diye asla karekterime uymayan bir insan bu yüzden uzatmak istemedim çocuklarım basının gözünün sadakasi olsun ama bundan sonra çöp dahi yok
(2,011 puan) tarafından
Olsn cnm sende kendine ders çıkarmis ve gerçek yüzünü görmüş oldn bundan sonra bise dedigin zaman utanmadn acikca soyle belirt
(790 puan) tarafından
Evet bende öyle düşünüyorum canım başka türlü anlamayacak belli ki
0 oy
(2,482 puan) tarafından
Kız işte bahane olur kusersiniz çöpe atarım öylesi insana yar etmem o pardesüyu insan kullanan fırsatçı insanalrdan çok çektim şimdi oyleleirne yağmurlu havada zırnık koklatmiyorum kendime adaletsiz davranmak istemiyorum 
(790 puan) tarafından
Evet geçen de süt aldı baktim ondan da ses yok anladım ki bu beni sömürüyor şimdi asla bir çöp dahi yok
(2,482 puan) tarafından
Ben olsam esim laf ediyo k bkma kimse bonkör olmak zorunda da değil laf işitmek istemiyorum alınıp darilirsan da sen bilirsin ben esimle kötu olmak istemiyorum derdim
0 oy
(1,756 puan) tarafından
Bence fazla iyi davranmışsın. Komşun yüz verince astarını isteyen tip anladığım kadarıyla.
(790 puan) tarafından
Bence de ve böyle şeylerde.hemen soğurum öyle huyum da var
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Ben olsam paramı isterdim
(790 puan) tarafından
İstedim ama öyle dedi işte bende yüz göz olmak istemedim
(7,958 puan) tarafından
Deseydin ver yada elbisemi ver
0 oy
(4,169 puan) tarafından
Canım madem o utanmıyo sende utanmasaydın keşke olmaz abla ver deseydin durumu iyi olduğu halde hayrın peşine düşmüş hiç hoşlanmıyorum böyleleri böyle böyle zengin oluyor zaten biz de elimize geçeni veriyoruz ellerine 
(790 puan) tarafından
Evet eşimde bana bu yüzden çok kızdı bunlar böyle zengin oluyor işte dedi ama işte yapım gereği asla yüz göz olamam
(4,169 puan) tarafından
Bazen olacaksın işte canım bakma sana diyorum bende öyleyim komsuma Bi tabak veriyorum geliyor Bi borcam Bi tepsi alıyor 1 ay yok bekle ki getirsin onu eşim de kızıyor yok de verme diye bende evde olan şey için yalan söyleyemem diyorum elimde değil
0 oy
(7,195 puan) tarafından
Bundan sonra çöpün var mı diye sorsa yok yeni bitti de ... Dengesiz beleşci insan madem 300 zengin etmiyor seni de fakir etmez çıkar ver dimi! 
(790 puan) tarafından
Evet bende buna gelemiyorum elin insanı sana ne diue 750 lira eşya versin sen bir bardak su vermez iken geçen de süt aldı geri gelmedi insan der ki bunun evi kira iki çocuğu var yazık yani bizden çok ağlıyorlar karekterime.asiri ters insan bundan sonra çöp dahi yok
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Ben olsaydım ya parasını isterdim yada pardesüyü net olurdum yani m.a.l benim sonuçta 
(790 puan) tarafından
Öyle de onu yerine ben utandım vallahi eşimle sıkıntı yaşayacağimi bile belirttim ama o yine üstlendi
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Giden gitmiş sen bence bundan sonra hiç muhattap olma bir süt kaç para olmuş 
(790 puan) tarafından
Evet birde gece yarısını bekliyor öyle istiyor yani market kapandı havası geri de gelmiyor birşey ama yok bundan sonra
0 oy
tarafından
Yerinde olsam gider isterim montu kestiyse kesti ona yar olacağına çöpe atarım daha iyi 
(790 puan) tarafından
Güldüm kız valla keşke o kadar diri olsaydım ondan beni sömürüyor ya :) artık geçti o bacım
tarafından
Yüz verme bir daha selam bile vermem böyle iğrenç insanlara sende katı ol canım biraz
(790 puan) tarafından
Öyle Olcam bundan sonra cnm
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Hayır yapacak olsan ona mi yaparsın acaba. Dışarda bir sürü muhtaç insan var. Kurnazlikla bir halt ettiğini sanan insanlardan nefret ediyorum.
(790 puan) tarafından
Valla beni hayır kurumu falan şandi sanırım bende soğudum işte daha da çöp bile yok
0 oy
(2,152 puan) tarafından
Kesik mesik getir abla eltime veririm deseydin keşke benim komşuda aldığını getirmiyodu en son bağırdım yeter artık kocam takıntılı böyle şeylere bunu sürekli dile getirdiğim halde hep aynısın dedim. Şimdi bana gelmiyo ama karşı binada çok fakir bi aile var onlada dadanmış manyak karı zeytin peynire kadar istiyomuş durmadan çok üzülüyorum bu durumada Çünkü çok kötü durumları onlara yardım etmesi gerekirken onları kullanıyo terbiyesiz insana denk gelme yeter bu hayatta valla çok zor ya
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Yerinde olsam gide rkapısına alırdım ütülemişte kesmişte bilmem ne ona vereceğime başkasına hayır yapardım deli olurum böylelerine 
0 oy
tarafından
Eşin haklı ne derse desin üstüne basa basa demelıydın parasıyla diye 

Hayır işi zorla yaptırılmaz hayırda olmaz yanı yüzsüze bak 
0 oy
(394 puan) tarafından
Neyse bosver giden Bi mont olsun  ama bundan sonra sende ona göre davran niye ezilip buzulesin arana mesafe koy. Bellimi komşun kurnaz. Bidakine senden bisey isterse reddet. Sonuçta para kolay kazanilmiyor ve ekonomi olarak zor Bi dönemdeyiz. Evinin çocuğunun rizkini kurnazlara yedirme.
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam kestirmiş olsa bile inadına isterdim o giyeceğine dolabimda eskisin. Zaten kadında biraz yüz ve gurur olsaydı bir şekilde parasını getirirdi. Bı de üstüne süt istemiş. Bence sen onun ayağını kes yoksa iyi niyetini kullanir
0 oy
(7,039 puan) tarafından
Fazla yumuşak yuzlusun ve herkesi kendin gibi saniyosun canım açık açık soylucen bacım durum bu bu paramı ver dicen eşin hakli valla benim eşim aha su soğukta gece vsrdiyasinda dağın tepesinde silahlı güvenlik geçen sene çalıştığı yerde patlama oldu adam boyle böyle kazaniyo ben gidip komşuya da 750 TL'lik mont veremem parasını da isterim açık açık hayrını hasanatimi da ihtiyaç sahibine yaparım 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 321 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 450 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 508 göst.
0 oy
6 cevap 180 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Desu (11 puan) tarafından soruldu