0 oy
460 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar biliyorsunuz eşime dair 2 aylık uzaklaştırma cezası verildi ve beraber yaşadığımız evde yaşama hakkı da bana verildi yani ben gidip sen bursa kalma deme hakkim var yaklaşamaz bile evin çevresine evden almak istediğim eşyalarım var kıyafet vs gidip alsam mı sizce hemde bı bakarım eve kimse girip çıkmış mi diye çünkü eşime ve ailesine hiç güvenmiyorum eşyalarıma falan dokandiysa yine şikayet etme hakkım var uzaklaştırma hakkında az çok bilginiz vardır:angel:

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu sefer sağ çıkmazsan?

Abin kardeşin gitsin var ise sen kessinlikle yerinden ayrılma
tarafından
Kuzum eşimin uzaklastirma cezası var ya ben gittiğimde orda olmaması lazım bide annesigil yukarda oturuyor polisle bile gitmeyi düşünüyorum
tarafından
Oo baya tehlikeli işler bnce polise haber ver ne olur ne olmz cnm görüyorsun haberleri duyuyorsun Allah korusun ailen dahil yanında olsa gözü döndüğü an kimseyi tanımaz sen işini sağlama al
tarafından
Aynen öyle canım bende öyle düşünüyorum teşekkür ederim ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,329 puan) tarafından
Tek gitme canım tabiki kıyafetlerini al birakma 
tarafından
Canım ailesi de yukarda oturuyor ya tek gitmem zaten kafamda kurguluyorum bişey falan derlerse direk polisi falan aramayı düşünüyorum eşimi ilk terk ettigimde kardeşi halası falan hep girmiş eve zaten eşimin uzaklastirma cezası olduğu için eşyalarıma zarar verdiginde bile şikayet etsem para ve ya hapis cezası uygulanacak hiç güvenmiyorum o yüzden özel esyalarimi falan alıp gelmek istiyorum
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Yanında birileri olsun canım 
tarafından
Olacak canım inşallah yukarda ki yorumlari okursan beni anlarsın teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
Kuzummm .. ben polisi aldım beraber gittimmesyalarimi aldim çıktım . Benim de ev üç katlinailesi yengesi gol vardı tek gitmedim.kardesimi yanıma aldım polislere de haber verdim geldiler eşyalarımı kiyaftlerimi aldım eve geldim . Birkimos paran altinin falan varsa onları da alırsın... 
tarafından
Sağol canım ne dedin polislere tam olarak Allah yardımcın olsun
tarafından
Aradım kiyafetleeimi evden almak istiyorum ekip yollarmisiniz  tek başıma gidemem de uzaklaştırma kararı var de polisler eve yakın binyerde buluşur seninle beraber gidersiniz eşyalarını alırsın sen evden çıkana kadar da biri seninle beraber yanında oluyor eşin sana karışamaz yani konusmaniza da izin verelmiyor tatsızlık çıkmasın diye hemen eşyalarını alıp çıkıyorsun evden ne aldığını falan yazıyor
tarafından
Kuzum eşin o evde mi kalıyordu bana o evde kalma hakkı verdiler ya sana da verdiler mi
0 oy
(419 puan) tarafından
O adam o eve asla gelemez canım ben de aynı durumu yaşadım eve giremiyordu esyalarını istedi benden çuvala bastım kapının önüne koydum ailedinden biti gelip aldı çöplerini uzaklaştırması vardı gelmiyordu  ama ben de kalmıyordum eşyalarımı topladım hatta nakliyeci çağırıp büyük esyalarımı da toplayıp taşındım uzaklaştırma bitti eve gitmiş yıkılmış hiçbirşey de yapamadı 
tarafından
Kuzum o orda kalıyor sanırım yasak mı oda ve sonuçta annesigil yukarda
(419 puan) tarafından
Olsun canım uzaklaştırma için karakola gittiğinde polise aynı binada olduğunu söylediysen sorun yok giremez sen girdiğinde anlayabileceğin bir iz bıraksaydın ben öyle yapmıştım kilidin ortasını kıvırıyordum anahtar takılıp takılmadığını anlamak için sen de öyle yap kades varsa eve girdiğini anladığın an butana bas zaten beş dk içinde polisler kapıda oluyor kimse kimseye hbirşey yapamaz hiçbirşey den korkma
0 oy
(5,736 puan) tarafından
Tek giymeyin canım sakin
0 oy
tarafından
Tek gitme ailenle falan git gerekirse polisle git kuzum
0 oy
tarafından
Bnce polisle git cnm tek gitme
0 oy
(169 puan) tarafından
Babanla yada yanında biriyle gidip bakabilirsin ne olursa olsun tek gitme hakkında hayırlısı olsun allah bundan sonra yüzünü güldürsün

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 457 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 953 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 2935 (789 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 336 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 374 göst.