0 oy
425 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Geçmişe dönmek gibi imkan olsa neyi asla yapmazdım derdiniz?? Ben 2011 de tanıdım onu 2019  da evlendik.. 12 sene boyunca hep yanındaydım, ailesinin arkasını döndüğü zamanlar oldu ben yine yanındaydım, parasız kaldı ben yine yanındaydım, hasta oldu yanındaydım..  Kimseyi sevmediğim kadar sevmiştim ben onu, o kadar sevmişim ki kör olmuş gözlerim görmemişim onun nasıl bir karakter yoksunu olduğunu..  Şimdiki gibi görebilseydi eğer gözlerim ilk hatasın da terkederdim onu, bu kadar değer verip kendimi kucultmezdim..  Çok hata yapmışım kızlar ben kendimden eksiltip onu tamamlamışım bilemedim.. İlk fırsatta o döndü arkasını başka bir kadın için. Bana tek bir güzelliği oldu oğlum❤...   Bugünler de geçek elbet,  daha iyi hissedeceğim günler de gelecek ama hakkım asla helal değil, onu asla affetmeyeceğim!

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Son pişmanlık hiç bir zaman fayda etmiyor inşallah toparlanirsin ❤️
(28 puan) tarafından
Insallah
-Reklam-
0 oy
(2,062 puan) tarafından

Oğlunuz la uzun ömür diliyorum

Merak etmeyin o balayı kafası kısa sürecek ve ikisi sürünecek
(28 puan) tarafından
O günleri görmeyi çok istiyorum
(2,062 puan) tarafından
Ne kadar oldu ona gideli .
(28 puan) tarafından
15 gün önce öğrendim ama onlar 1.5- 2 aydır birliktelermis.. Aynı iş yerin de çalışıyorlardı..
(2,062 puan) tarafından
6 ay sonra erkek kendini düşürdüğü durumun vehametini öğrenir. İşte o zaman anlayacak ne kaybettiğini sıkma canını. Kaybeden de o kaybedecek olan da o
(28 puan) tarafından
Onu taşıyacak güç sadece ben de var, o başkasıyla uzun süre yapamaz bunu kendi de biliyor..
0 oy
(592 puan) tarafından
Onca yıl beraber ol ve hepsi boşa gitsin çok zor gerçekten senin için Allah yardımcın olsun
(28 puan) tarafından
Amin.. Gerçekten zor..
0 oy
(139 puan) tarafından
Bu post kocmı terk etmem gerektigini söylyor bana
(28 puan) tarafından
Allah hepimiz için hayırlısını versin canım..
(139 puan) tarafından
Amin senin yaptıklarının hepsini bende yaptım.pişmanlık duyuyorum kendime saygımı bu kadar kaybetmemelym aminn
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Oğluna Rabbim hayırlı ömür nasıp etsin inşaallah 

Emin ol Allah öyle güzel kapı acacakki bu günleri unutacaksın hiçbir acı uzun sürmez 
(28 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun.. Bundan sonra tek mücadelem oglum için olacak, çok güzel bir hayatı olsun istiyorum.. Karakterli bir birey olması için elimden ne geliyorsa yapacağım..
(13,887 puan) tarafından
Güçlü bir annesin sen eminim söylediklerinden daha fazlasını yapacağına ☺️
(28 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ❤
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Gözüde gönlüde haramda olanın işi rast gitmez.. Sen inşallah evladınla mis gibi bir hayat sürersin.. onlarda sürünürler. 
(28 puan) tarafından
Amin canım..  Insallah..
0 oy
(966 puan) tarafından
İki ayda tanıdığı kadınla mi aldattı canm? Hakkın hayırlısı.İnsanlar değişiyor zamanla.belki 10 sene önce iyiydi.zamanla o hâle geldi.sen dik ve güçlü ol ki yeni hayatında güzel başlangıçlarin olsun.
(28 puan) tarafından
Önceden de öyleymiş ben görmemişim..  Bazı şeyleri yeni, yeni öğreniyorum, görüyorum..  Yaşamdam gerekiyormus yaşadım..   Herkesin bir sınavı vardır ya benimki de bu demek ki..
(966 puan) tarafından
Orası öyle.herkes birşeylerle sinaniyor.es aile ana baba sağlık vb.
(28 puan) tarafından
Aynen öyle cnm ilk ayda gördüğü kadınla işte buradan anla ne kadar samimiyetsiz olduğunu..  Benim 19 aylik bebegimin bir yanını eksik bıraktılar ya ahım da öfkem de çok büyük..
(966 puan) tarafından
İnsan yakıp yıkmak istiyor demi.ama sen gül eğlen , çalışmak iyi gelebilir, sosyal bir hayatın olsun.ne bileyim araba kullan.tatillere git bebeğinle.ayrildiktan sonra iyiki bitmiş kendime geldim diyebil ki.o utansın.kiskansin.
(28 puan) tarafından
İçimde büyük bir öfke var evet bağırıp, çağırıp, ağlayıp bu öfkeyi dışarı atmak istedim ama ben bir anneyim oglum etkilenmesin diye içime atmaya devam ettim, babam tansiyon hastası, annem ise kardeşi öldükten sonra  bazı rahatsızlıkları oldu onları da üzmemek için ilk zamanlar da bile icim ağladı dışım hersey yolundaymış gibi davrandı, zorundaydim.. Kolay değil yaşanılanlar ama güçlü olmak zorundayım benim ağlamak, dağıtmak gibi bir lüksüm yok bebeğim iyi olsun ben başka birsey istemiyorum.. O bir yüktü benim üstüm de attım ama bıraktığı ağrılar hala yakıyor canımı bu da geçecek inanıyorum ben..

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 212 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 125 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,419 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
0 oy
7 cevap 162 göst.
7 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Mina&19 (284 puan) tarafından soruldu