0 oy
160 göst.
Aile kategorisinde (857 puan) tarafından
Kızlar kızım 1 yaşına girecek 2 hafta sonra ins ben bazen ona kızıyorum oda kaynanamlar alt üst oturuyurz sürekli halasının yanına gitmek istiyor benim yanımda kalmak istemiyor oynuyirum onla bazen gidikliyorum ilgi gösteriyorum onların nasıl sesi geldiğinde kapıya koşuyor sürekli yukarı cikmsk istiyor bende yukariya kaynanamlara mesafeli olmak istiyorum sizce yanlış mı düşünüyorum demiyorum çıkmam ama kızım çok huysuzlasmis baya yaramaz olmuş   biraz kebdi evimizde ilgilenmek istiyorum  oda hep yukarıya çıkmak istiyor ama gorumcemde Allah razı olsun oda çok ilgi veriyir ona  suanlik iştah kesilmiş çok yaramaz olmuş 

4 Cevaplar

0 oy
(122 puan) tarafından
Çocuk o ister elbette görümcende ilgileniyormuş gönder ne olacak 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cok normal ama gozetim altinda tut yaninda ol istemwdigin seyleri yapmalarina izin verme
(857 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(2,401 puan) tarafından
İşte sen ona kızdığın için kızın orayı istiyor maalesef aynı durum bende de var ben ona kızmıyorum ama kayın validem her istediğine evet diyerek onu şımarttığı için ben ona hayır diyince soluğu orada alıyor bir çocuğu iki anne büyütmemeli kendi fikrim biz birlikte oturuyoruz ne kadar müdahale etsemde baş edemiyorum verme desem çocuk canı istiyor diyip veriyor herkes sinirlendigimin farkında ama umurlarinda değil neymiş gönlü olsun tamam gönlü olsunda bu onun zamanla kişiliğine de yansayacak diyorum her şeye evet dersek önünü alamayiz dedikçe o daha bebek çocuk diyip geçiyorlar geçen gün kek vermiş diyo kız kendi açmış yemiş şahsen pek inanmadim küçük kaynım yenge annem vermiş diyimce beynimden vurulmuşa döndüm yapabiliyorsan bebeğine kızmadan çünkü gerçekten çok küçükler benimki de 14 aylık Kendi kurallarınla büyüt senden korkmasın ama annesi olduğunu bilsin 
(857 puan) tarafından
Benimki de aynı inanki bende ondan dolayı fazla göndermek istemiyorum
(2,401 puan) tarafından
Arada bi fıttırsam de ben iç içeyim maalesef
(857 puan) tarafından
Benimki de alt üst oturuyurz
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Ben uzağım yakun olsam gerçekten çok zor olurdu eltilerim dip dibe otururyor çocukları hep birbrilerinden huy almış bazen gittimizde onların hareketlerini yapıyor hayır diyorum kızıma hemen yapmayı bırakıyor eltilerim ve kaynananm bırak yapsın bir şey olmaz diyor ağlamasın yeter bende diyorum hayır aglasada yapmayacak her ağladığı da istediği olmayacak eve geliyorum eski düzen yine geri dönüyor en iyisi bu galiba fazla içli dişli olunca çok karışıyorlar 
(857 puan) tarafından
Mesafe herzmn iyi birşey enax kendin terbiye ediyirsun çocuk ne kadar akıllı olursa yaramaz çocuklar için girince ister istemez oda oluyur oyke benimkide sürekli ksynanam gitmek istiyor
(7,375 puan) tarafından
Doğru canım ne kadar kalabalık her kesten bir huy kapıyor
(857 puan) tarafından
Ayn öyle vallah en iyisi dışarı çıkartma eve getirme (⁠•⁠‿⁠•⁠)

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 241 göst.
0 oy
2 cevap 97 göst.
7 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Gulcan58_59 (378 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 70 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gulcan58_59 (378 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 204 göst.
13 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulcan58_59 (378 puan) tarafından soruldu

397,290 soru

11,882,447 cevap

36,002 kullanıcı

...