0 oy
266 göst.
Diğer kategorisinde (6,687 puan) tarafından

imagevarmi benim gibi olan?:D

7 Cevaplar

0 oy
(2,570 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Formül söylüyorum iştahınız açılmıştır. Kapatmak için bitki çayı için. Aç mısın? Su iç hala aç mısın? Karın egzersizleri yap , karnın açsa kilo vermeye başlıyorsun. Yersen, kilo alabilirsin ben gibi hızlı alanlar için diyorum. Sabah bol kahvaltı yapın öğle ara öğün yiyin akşam normal yemek , türk kahveside tüketin. Gece acıkması iki hafta sonra durur. Ben çok gece yediğim için aldım. Çünkü gündüzleri çok yemek yiyen biri değildim. Sonra kilo verince gece acıkması gene başlar vücudundan verdiğin için kilo oturunca acıkma durur. Bu benim artık çözmüşlüğümün kısa bişeysi. :D gece yemek yemek çok iştah açar naynnn nooooo diyorum :)))
(6,687 puan) tarafından
Ama acikinca çay gitmiyo ki :) canim tuzlu şeyler istiyo.tuzlunu yiyince de tatli istiyo en son çay yada kahve :D
(2,570 puan) tarafından
İşte çayı iç kuzu rahatlıkla canın bişey istemiyor tüm kapıları kapatıyorsun :)) hee tuzlu tatlı tabi ye ama bu saatte olmazzz. Öğlen ye en geç.  :)) Bu saatte yediğini yakamazsın kilo alırsın.  Al ama bu gece sürekli vurduğu için bir anda yaza kadar balon gibi oldum ben :)) önermiyorum kesinlikle :))
(6,687 puan) tarafından
Canim benim kilo sorunum yok zayifim ama gece yedikten sora midem agriyo uyuyamiyorum
(2,570 puan) tarafından
Anlıyorum canım bende de oluyordu midem çok kötü oluyordu. Bir ekmek bile beni en son doyurmamaya getirmişti. Bu sağlığını etkilediği için gece yemelerini bırakırsan daha rahat uyku alacaksın. birde benim kolum ezilirdi uyurken , hem mide hem beden dayak yemişe dönerdim. Bende zayıftım ama gece yemesi o kadar tehlikeli ki gitdikçe iştah kabarıyor ağır yaşamlara kadar gittim :D bende dur durak yoktu ama çok şükür sağladım 20 kg verdim. Biraz daha rahatladım. :))
-Reklam-
0 oy
(3 puan) tarafından
Aynııı ben tek gece değil yemek yedikten 5 dk sonra acıkıyorum :D
(6,687 puan) tarafından
Evet bende oğleğim bu gun hasta olduğumu oğrendim meğersem ondanmiş :)
0 oy
(9,275 puan) tarafından

Aman dur aç yatmak daha iymis gece gece kilo yaptırma :D

(6,687 puan) tarafından
Ben aç yatamiyorum ki amaa
(9,275 puan) tarafından
Ye sen afiyet olsun  bacimm:))
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Olmaz mı şuan kurabiye tikistiyorum doymak bilmiyorum Dr 3 kilo vermen lazım dedi ben tam tersine kilo alıyorum 
(6,687 puan) tarafından
Bende yiyorum yiyorum 5dk sora yine acikiyorum
0 oy
(12,616 puan) tarafından

Bende artık tatlı yemekten yoruldum var mı Bi çaresi :ermm:

(6,687 puan) tarafından
Keşke tek tatlı olsa yediğim :/
0 oy
tarafından
Az önce eşimle dolma yedik çiğköfte yogurmamak için için de kendimizi zor tuttuk Hürrem Sultan'ın dediği gibi açım ben napim doymuyorummm
(6,687 puan) tarafından
Canim o kadar çok çiğ kofte çekiyo ama malesef Azeriyim kendim yapamiyorum burda da sadece bir restoran guzel yapiyo her dişarı çiktiğimda yerim
tarafından
Oyyyy vala yakın olsan çağırirdik kendi elcagzimla yapardım   ben urfaliyim eşim Malatyalı  ayıptır söylemesi çok güzel yaparız :)
(6,687 puan) tarafından
Burda da Şanli Urfa restorani var en guzel orda yaparlar hep ordan yerim
tarafından
Şifa olsun ❤️
0 oy
(79 puan) tarafından
Cok acıktımm, yemek yoh .. sipariş benden hesap senden apla
(6,687 puan) tarafından
Benimde canim biseyler çekiyo ama ne çekdiğini bilmiyorum :(

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 643 göst.