0 oy
178 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Eşim biz sevgiliyken araba aldı. Ailesi de bilezik kattı. Eşim yüklü miktar kredi çekti, bankadaki altınlarını koydu ve krediyi ödedi. Krediyi nasıl zor ödediğini ben biliyorum.Biz nişanlıyken falan hepsi eşimin arabası oldugunu söylerdi. Neyse evlendik. Bunlar her hafta araba istedi. Evler arası da mesafe var. Sürekli şu akraba alınacak, bunu garajdan al diye annesi iş çıkardı.Bende evde huzur kalmadı, araba satılsın dedim. Arabayı temelli kaynanaya bıraktık. 6 aydır onlarda. Birkez almadık. O günden beri gitmedim. Kaynım arabayı satışa koymuş, kendi numarasını yazmış. Satılması konusunda ümidim yok. Siz olsanız konuşur musunuz? Ve araba konusu çözülsede, eşimle annesi yüzünden hep kavga ediyoruz.Ne kadar maaş alıyorum didik didik hesap eder.Laf sokar, kocasını doldurup üstüme salar. Eşimle bayramdan bayrama gitme kararı aldık. Zaten çalışıyorum. Siz olsanız ne yaparsınız

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Calismasan bile senin evindeki para onu ilgilendirmez evinle ilgili ne varsa onada bo.k yemek duser arabayida okadar krediden sonra niye verdinizki
(15 puan) tarafından
Vermesek nolacak. Her hafta istiyorlar. Benzin falan atmıyorlar. Ortak olacağına temelli sizin olsun dedik. Satacaklar sözde. 6 ay geçti ama.Maaş tarihim falan ölüyor meraktan.Mesleğim gereği iki yerde çalışıyorum. Seneye kaynana tek yer bilecek. Eşime de tembih edeceğim.Artık annesine söylemesin diye eşime maaş söylemiycem o derece. Bize giren çıkan parayı hesap ediyor.
-Reklam-
0 oy
(3,359 puan) tarafından
İnadına daha dişli olurum. Şimdiden savaşmak yerine alın sizin olsun dersen daahaa çok çekersin. Pes etmek yerine çözüm ara
(15 puan) tarafından
Çözüm satılması. Evde huzur kalmadı. Her hafta arabayı istiyorlar. Benzin falan atmıyorlar. Sigorta falan çok yüksek ödedik. Arabada babasının üstüne.Bende 6 ayda sadece birkez telefonda konuştum. Araba satılsa bile artık onlarla mesafeli olacağım.İnan her hafta ne akrabaları bitti ne başka şeyi. Zırt pırt arabayı getir dediler. Zaten ailesi arabanın yarısı bizim dedi. Yarısı ile kaynımı evlendireceklermiş.
(1,541 puan) tarafından
Uğraşmaya deymez bence çünkü ne kadar uğrasan sen yiptaniyirsun eşimle mutlu olmaya bak bence
(15 puan) tarafından
Verdim arabayı onlara mutluyum. Görüşmeyi bıraktım.Bayramdan bayrama ancak giderim. Bundan sonra böyle.
(3,359 puan) tarafından
Kendi payınızı veriyorlasa sat
(15 puan) tarafından
Bize kalsa satarız da onlar çok yüksek fiyata satmaya çalışıyor. Kimse arabayı almıyor.
(1,541 puan) tarafından
Canım bizim arabada satılmıyor
(15 puan) tarafından
Sizinde mi ortak araba
(15 puan) tarafından
Bunlar alıp benzin falan atmadan rahat gezmek istiyor. Biz enayi gibi dolduruyoruz. Şimdi binmiyorlar ama
(1,541 puan) tarafından
Eltimle ortak evlenmeden önce eşim ortak alacaz dedi bende tamam dedim eltim bana sadcee kendilerin olduğunu söyledi beni kıskanıyor biraz ben uste oturuyorum ya şimdi konuşmayı kesti öyle iste bos ver kocanla mutlu ol yeter benim
(15 puan) tarafından
Aynen canım. Giden araba olsun

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 1,110 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yenibiri12 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 536 göst.
7 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde guzelbirkizannesi (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
5 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 474 göst.
6 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,287 puan) tarafından soruldu

397,368 soru

11,884,936 cevap

36,006 kullanıcı

...