0 oy
843 göst.
Diğer kategorisinde (1,257 puan) tarafından
Kızlar bizde depremzedeyiz bebeğim 4 aylık mama sıkıntım var cici bebe ve süt temin ettim yedirdim onu çocuğumun aşısı da geçti şuan 

Çok zararı olur mu :(( 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah başka eksiklerin olursa lütfen söyle inşallah bi zararı olmaz ailen sağ ise mersine gelebilirsin konaklayabilirsin istediğin kadar 
(1,257 puan) tarafından
Allah bin kere razı olsun yardım alıyoruz çok şükür sadece bebeğimin mamasını sıkıntı ediyorum korka korka veriyorum
tarafından
İnşallah sıkıntı olmaz hataydaysan kaynım orda kendi aracı istersen sizi getirsin çok ciddiyim bebeğinle sana bakalım
(1,257 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah ❤️ İstanbul için gitmeye çalışıyoruz
tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah canım benim ❤️
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Hangi sehirdesin kardeşim yardım dağıtılan bölgelerden haberimiz olursa Zana yazarız 
(1,257 puan) tarafından
Maraş
Ama yardımdan faydalandık Çok şükür mamalar var ama +9 genelde Bir kutu var oda ne kadar dayanır bilmem bir cici bebe bir mama sadece cicibebe ne kadar doğru onu sormak istedim Allah razı olsun
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hazımsızlık yapabilir mama yardımı da yapıldı canım çevrende yokmu ulaşabileceğin keşke hemen alıp verebilsem:(
(1,257 puan) tarafından
Kuzum +9 var kavanoz var püre olanlar  
06 bulmak çok zor bir kutu kaldı onuda ara ara çok huzursuzlaninca veriyorum cici bebe vermezsem mama kalmaz aç olacak Rabbim bizi korusun ins
(25,224 puan) tarafından
Özellikle 1 2 3 numara mama diye belirtmişlerdi yardım toplanırken mutlaka vardır ama bulmak lazım orda işte :(
0 oy
(423 puan) tarafından
Olmaz kuzum annelerimiz çaya ekmek bandirip yedirirmis ha süt ağır gelebilir ama zor durumlar geçene kadar cici bebeyi ez öyle ver bulabilirsen arı mamalar var onlardan aldır +4 ay bebeğin çok küçükmüş ama el mahkum napcan 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Allah yardım etsin hangi sehirdesiniz adres verelim yardım isteyelim
(1,257 puan) tarafından
Allah razı olsn bir derneğe irtibat numarası bıraktık Getirecekler inşallah
(5,721 puan) tarafından
Allah'ım yardım etsin bizde çok üzüldük kalbimiz yüreğimiz iyi gelicek bir haberde Allah size ailenize çocuklarınıza ömür versin
0 oy
(360 puan) tarafından
Süt 1 yasindan once onerilmiyo canim keske elimizden bisey gelse Rabbim yardimcin olsun cok zor durumda kalirsan bence sut yerine ılık su  varsa  suyla yap 
(1,257 puan) tarafından
Allah razı olsun Allah kimseye yaşatmasin
Büyük çocuğum kronik b.yetmezligi ilaçları yok alamadık diğeri minicik mama sıkıntısı evimiz yok oldu :((( Allah'ıma sonsuz şükürler olsun kii sag çıktık 10 kattan indik en usteydik :(( eşim kızım içerde kaldı ben bebekle zor indim ayağım kesildi inerrken oyy Rabbim ne büyüksün Allah'ım
(360 puan) tarafından
inan ne yazacagimi bilmiyorum yasadiklarin kolay degil Rabbim yardimcin olsun inan ben bu haldeysem seni düşünemiyorum 28 haftalik hamileyim 2 kizim var inan ben 4 gündür nasil yasiyorum bilmiyorum gözüm surekli televizyonda ses duyduk diyorlar ben burda nefessiz kaliyorum cikarmalarini bekliyorum Rabbim evlatlarini sana bagislasin kolay olmayacak ama bu günlerde gececek Rabbimin izniyle
0 oy
(2,205 puan) tarafından
Bana adresini bulunduğu yeri acikca yaz ben sana hemen sipariş veriyim getirden kuzum
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Canım benim çok geçmiş olsun Rabbim bu zor günlerin hatırına yardım etsin inşallah bir şey olmaz bebeğine. Getir ya da ne geliyor o bölgeye söyle açık adres ver yollayalım ne gelirse elimizden yapalım.
0 oy
(15,294 puan) tarafından
Dostum sütü kullanirken sulandir da ver. Eskiden insanlar süt verirmiş. Şimdi çok faydalı değil deniyor ama biz de öyle öyle buyumusuz. Cici bebeyi qzar azar vermeye çalış inşallah birniki güne gelir mamaniz. 
0 oy
(9,269 puan) tarafından
Kaldığın yeri açık adres olarak yazsan sipariş gönderemez miyiz acaba :(
0 oy
tarafından
Açık adres verme inkanın varsa sana mama gönderelim 
0 oy
(4,355 puan) tarafından
Canim gecmis olsun mama alsak sana nasil ulastiracaz getir filan geliyormu oralara görüyormusun hic biliyorum heryer enkaz ama baska türlü ulaştırma şansım yok
0 oy
tarafından
yakininizda market eczane varsa isteyebilirsiniz veriyorlar ucretsiz allah yardimciniz olsun
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Hangi şehirdesnx

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 321 göst.
3 Mart 2023 Aile kategorisinde Saadett (53 puan) tarafından soruldu
+3 oy
22 cevap 845 göst.
11 Şubat 2023 Aile kategorisinde Esraa02 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 501 göst.