0 oy
321 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından
Ben depremden 2 gun sonra ailemjn yanina geldim baska sehre burda millet laf yapiyor esim yokben.  Burdayim ne zaman gideceksin deyip duruyorlar annemde onlarin lafina bakiyor esim kaynanamla cadirda ayrica gorumcem 2 oglu 2 gelini var yola da yakin ikizlerim var 1 bucuk yasinda yola kacip duruyorlar araba carpar diye korkuyorum orda kimse de bakmiyor ayrica kaynanam la ayni evdeydik ama cogu zaman odama giderdim simsi ayni yerde agzida durmaz gitmek istemiyorum esimde geldi sen gelmiyorsun cocuklarimi götürürüm dedi babamda aksam duydu kizdi ne yapicam bilmiyorum bana cadira kocanin yanina git diyorlar evin duvarlar kotu durumda eve girilemez tadilat olmadikca simdi ben ne yapayim hic bir yere sigamiyor insan dua edin bana 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ay gercekten Allah ananın babanın da hayırlısını versın
(2,719 puan) tarafından
Amin aminnn. Ağzım açık okuyorum bu tarz postları.
(53 puan) tarafından
Annem babam kötü degil beni onlar getirdi ama millet in agzina bakiyorlar
tarafından
Ay ben sana kıyamam hala annem babam dıyosun, boyle bır durum olsa deprem olan il duzelene kadar ne anam ne babam benı yollamaz benı yollasalar cocugu asla vermezler, babama esım bunu dese evden kovar sokaktan mı bulduk cocugu dıye, mıllet degıl tum ulke gonder dese ınsan evladını cadıra yollamaz
(53 puan) tarafından
Ne yapayim ki bir yere sığamıyorum iste bu kadar
(799 puan) tarafından
Ah gözden ve her baba anne evladını öyle sevse korusa
Onun ihtiyaçları için fedakerliklar yapsa vs vs
Ama dünya öyle dönmüyor
-Reklam-
0 oy
(977 puan) tarafından
Başka çadır alın ayrı kalın olmuo mu öyle 
(53 puan) tarafından
Cadiri zaten esim aldi
0 oy
(48,742 puan) tarafından
ailenin yaptigi cok yanlis gitmek istesen bile onlarin kal demesi lazim. kaynanadan cok insanın kendi ailesinin lafi daha agir geliyo gidip bir dene çok zor Allah kolaylik.versin 
(53 puan) tarafından
Amin dua edin
0 oy
(4,270 puan) tarafından
Ayy Allahim , Allah once annene babana akil fikir versin. 2 kucuk bebekle cadirda mi kalacakmissin. Hemde en hareketli laftan anladiklari donem. Hele esini hic demiyorum cocuklar sefil olur usumez diye dusunmuyo mu cadirda. Ayri cadir alma imkaniniz yok mu acaba.
(53 puan) tarafından
Cadiri alan esim onlar para vermedi sorun yola yakin cocuklara bakan olmaz perisan olurum
(4,270 puan) tarafından
Tabi ki cadir sorun, kis gunu iki kucuk cocuk, hasta olurlar. Dus falanda sorun, yemek isi ayri bi sorun. Hani sizin kalabileceginiz bi evde var,ayy anne babaniz cok ilgincmis. Ne diyeyim ki
(53 puan) tarafından
Dua edin lütfen tüm depremzedelere
0 oy
(9,661 puan) tarafından
Ana babamı silerim öyle durumda büyük konuşmak gibi olmasın kim evladını çadıra soğukta yollamak iaterki
(53 puan) tarafından
Kime sileceksin ki esim annesinin dizinin dibinden ayrılmıyor ki ben ailemi neden silim eve girim desem 3. Kat ev hasarli tekte kalamam
0 oy
(782 puan) tarafından
Off bazı aileler çok değişik yaa bizde depremzedeyiz bizim ev yıkıldı aileme geldim ailemin evi çok hasar görmedi tek katlı eşimle kaynanmlar köyden ev kiralık ev tuttular gel diyor annemle babam aklımız sizde kalır gitme diyorlar hiç göndermek istemiyorlar ama eşim çağırıyor gitcem haftaya 
(53 puan) tarafından
Ne yapicaksin iste evden cikinca el oluyorsun sorsan cocuklarin sahibide degilim :(
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Çadır soğuk olmuyomuya
(53 puan) tarafından
Havalar biraz ısındı ilk olduguzaman 2 gece disarda kaldik cocuklar hala hasta
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Bu durumdami yanii bir anne nasil.git diyebilir evladina ya
(53 puan) tarafından
Bir yoluna bakın diyor böyle olmaz
0 oy
(13,122 puan) tarafından