0 oy
490 göst.
Diğer kategorisinde (6,825 puan) tarafından
Kızlar benim kaynanam ben ne alsam aynisundan almaya calisiyor ama alamiyor mesela ben mutfagima masa aldim hemen esime diyo ku adama soyle banada bu sandalyelerden getirsin mutfagimda cop kutusu var neren aldin bene aynisindan aradim aradim bulmadim sonra ben farkli bi yag coz kullaniyorum fotosunu cekmis bende bundan alcam dedi tmm dedim hemen almis sonra bolkonumda i fayanslar parke gorunumlu dur fotografii cekiyim bende yaptiriyim diyo niye boyle yapiyor sizce 

14 Cevaplar

0 oy
(341 puan) tarafından
Belki senin zevkini cok begendigi icindir?
(6,825 puan) tarafından
Olabilir belkide ama bna kıskanclik gbi geldi
(341 puan) tarafından
Yok cnm öyle düsünme belkide kadinin icinde kötülük yoktur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnmde öyle ama zevkime güveniyor demek ki diyorm sorun etmiyorm yani
(6,825 puan) tarafından
Bnde pek takmiyorum hosuma gidiyor ama herseyimden olsun istemiyorum
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Demek ki etrafında zevkli insan yok :D pozitif bak biraz

(6,825 puan) tarafından
Aynn pek yokk gbi ama yinede boyle ypmasi kıskanclik degil mi
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Beğeniyordur. Alırken ona da al anne bak sana da aldım de mutlu olsun kadın :) 

Kıyafetlerinden gidip aynısını almıyor demi:D
(800 puan) tarafından
Gizli gizli alip giyordur belki:D
(2,633 puan) tarafından
Ayyy esmanur hahahahaha hiç gülüciiiim yoktu :D
(800 puan) tarafından
:)) e bilemeyiz sonucta odasinda da carsafli degil ya kadin:D
(6,825 puan) tarafından
Ha haa haa yok kiz kocasi olsa belki dedigin olur odasinda ama yok ki gerci bi ara ayni evdeyken camasir seriyodu kactane sutyenin var senin diyodu :)
(2,633 puan) tarafından
:0 :0 Neyse canım boşver
0 oy
tarafından
Kız sena özeniyor bırak alsın nolcak  demekki senin zevkin güzel benimki öyle değil canım  boşver yorulur bırakır 
(6,825 puan) tarafından
Insallh yorulur cok skici oluyor evindeki esyanin fotosunu falan ckmesi
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Yok kzuum ben derim hatta anne sana da alalım mı diye yok istemem der .gözü tok .ama seni de anlıyorum sinir bozucu bir durum.bir yönden de demek ki cok zevklisin ki seni takip ediyor:)
(6,825 puan) tarafından
Yok kuzum bn demm sanada aliyim mi diye desem hic yok demez bu seferde her aldigimdan onada almami ister
0 oy
(193 puan) tarafından
Özeniyordur ne güzel işte. Kocaman kadın böyle şeyleri bilmemesi zamanında görmeyip şimdi heves etmesi çok normal. Şeytan vesveselerine kapılıp kadının günahına girme bence kıskanıyor falan diye
(6,825 puan) tarafından
Baya baya ortada kuzum kiskandigi diger gelinine niye oyle davranmiyor bitek bana yapiyor ablamiyorum
(193 puan) tarafından
Canım boşverrr bunu taktığında değmez sana özendiği için aksine mutlu ol canım sana zararı yoksa isterse kopyan olsun takma
0 oy
(98 puan) tarafından
Kıskançlıktan benimkide öyleydi şuan konusmuyoruz kurtuldum 
(6,825 puan) tarafından
Bizde konusmuyoduk dogumda geldi konustuk falan ama en kisa zamanda tekrar kuseriz insallh biraz bu konudan dolayi birazda esim cok anac konustugumu firsat biliyor surekli eve cagiriyor kus oldugumuzda hem annesi gelmiyor hemde esim cagiramiyor iyi oluyodj
(98 puan) tarafından
Benimde dogumda gelir kesin offff
0 oy
(716 puan) tarafından
Senin ki en azindan eve oyle benim ki benimle yarışıyor resmen torunu olacak benim gibi giyiniyor 1 sene oldu evleneli ilk zamanlardaki kadinla alakasi yok daha yeni geldi kaslarını aldırdı bana ben kuafore gitmem kendim alirim guzelde alırım sırf kaslari benim gibi olsun diye bana aldırıyor ki kasları yok incecik onu geçtim insanda düşünce olur karnımın üstüne uzaniyorum ister istemez kaşını almak icin alana kadar karnim eziliyor 
(6,825 puan) tarafından
Alma canim benim karnim agriyo de onun susu pusu degil ki obemli olan senin canin bebegin
0 oy
(588 puan) tarafından
Benimkide ayni neden yapcak kiskanc
(6,825 puan) tarafından
Bi yandan iyi bisey ama diger yandanda evindeki herseyin aynisi olmasi kotu bisey
(588 puan) tarafından
Kıskanç olduğunu hissetmek en kötüsü ya
0 oy
tarafından
Kendime tunik aldım kendi biraz kilolu en son bedeni aldı olmicagini bile bile hemde aynı rengini aldı neyse internetten almıştım geldi kargo bi giydi olmadı gitmiş tanıdık birine vermiş parasıyla kendime spor ayakkabi aldım çok güzel bende alayim ama param yok diyor bende dedim paran olunca al ama farklı rengini al yok ben bunu beğendim diyor belediye dağıtmış gibi giyinip duruyoruz hep aynı şeyleri
(6,825 puan) tarafından
Ha haa  yani aldigin seyinde bi onemi kalmiyor ki begeniyorsun aliyosun bende olsun diyosun bu seferde etrafindaki insanlardan cok evdeki kiskanip bizimle yarisa gidiyor
tarafından
Kız ben 65 kiloyum o 95 o tunik san uyar mı aldığım spor ayakkabı fostorlu pembe ve lacivert o senin yaşına uygun olur mu ah ah
(6,825 puan) tarafından
Ha haaa haa ay ne gulec olur alsin bosver bakar bakar gulersin
tarafından
Ya hiç sorma:D
0 oy
(277 puan) tarafından

Kaynana deyince aklıma kötü kötü şeyler geliyor iyi şeyler düşünemiyorum :angel:kesin kıskanıyor hatta çatlıyor da olabilir :D

(6,825 puan) tarafından
Ayy insallhh catliyodurr

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 162 göst.
1 Mart 2023 Aile kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 127 göst.
8 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 193 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,609 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 414 göst.
19 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Cemree (31 puan) tarafından soruldu

379,542 soru

11,361,949 cevap

34,839 kullanıcı

...