0 oy
415 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
Kizlar simdi ben dogum yaptum oglum uc aylik komsular felan gormege geliyodu bi komsu kaynanama 50 tl vermis geline ver diye bebgin diye gecende her bir komsuzm 50 ser tl vermjs 150 tl olms toplamda 200 kayananm dedi vecm vermdi siz olsydnz istermydn birde maddi olrk  skntmz var ayriytn onlar benim altnlrmi felna hepsni yedi evimzi ayrdk bize hicbsiey vermdr kayananmda boyle hersete alinan tiplerden esimn kuzeni dogum yaoms onu gormye gidicm para yok bisey alim o gelirken elbise felan almsti cunku bende gorumceme msj atyim annene soyle yanind apara varsa gondersin carsya cikicam diye sizce ayipmi oldu kayananmam parayi dusrdgnu filan soyldi kaybtm dedi elime gectmi vercm dedi evine bulask filan aldi ama benim parami daha vermdj

25 Cevaplar

+7 oy
tarafından
İnsan kötü olmamak için istemiyo ama deveyi diken insanı sikenn yarar o yüzden iste gitsin
tarafından
++++++  muhteşem yorum  aynn öyle
tarafından
Efsoo yorum
tarafından
Kötü olmayalım diye kimseye bişey demedik şimdi aza koysak dolmuyor boşa koysak almıyo cebimizde kuruş kalmadı bu saatten sonra kimsenin benim hakkımda iyi veya kötü düşünmesi umrumda değil
-Reklam-
0 oy
(6,828 puan) tarafından
Ben şimdiye aldıydım o parayi
(31 puan) tarafından
Bende msj attim ya cok degisik insnlr simdi alinjr felan ayyy
(6,828 puan) tarafından
Alınırsa alınsın canım aman boşversene sen al ihtiyacın neyse onu karsila
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Bunun nesi ayıp çocuğunun rızkını yemiş resmen hemde yalan söyleyerek ben olsamda isterdim ki zaten eşim canına okurdu öyle birşey olursa çünkü ne düğünde nede evliliğimde hiçbir katkıları emekleri yok babasından biraz para kaldı onuda dedim istemiyorum sizden birşey zaten alsak 40 yıl ağlar paramı sldılar diye onun yaptığı çok ayıp gerçekten allah bilir toruna çorap bile almamıştır
0 oy
(712 puan) tarafından
Canm altınlarını bile elinden almış 200 lirani mı yollicak değişik bi kadınmış
0 oy
(607 puan) tarafından
Alınırsa alınsın sizin hakkınız nihayetinde o para . Sen direkt suratına iste lazım ver hemen de 
0 oy
(327 puan) tarafından
Alinirsa alinsin bnm cocuguma gelmis para hic de ayip degil
0 oy
(290 puan) tarafından
Zorla alamazsınız ama ben olsam lafını ederdim bı şekilde diye düşünüyorum. Vermek istemiyor harcamış bence 
0 oy
(9,015 puan) tarafından
O para ne kaynananın ne senin bebeğe verilmiş gidip iste benim çocuğumun nasibi onlar de senin istenen değil onun vermemesi ayıp
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Sende gerçekten inandın mı düşürdüğüne ben olsam param bitti parami ver benim deyip alirdım
0 oy
(1,019 puan) tarafından
O paranın üstüne 1 bardak su iç canım. Daha gelmez.. 
0 oy
tarafından
İsterdim tabi ki 
0 oy
tarafından
Hayır bebeğe gelmiş niye ayıp olsun onun yaptığı ayıp kim ne verdiyse olduğu gibi sana verecekti çatır çatır alırım 
0 oy
tarafından
Parayı mı kaybetmiş pek inandırıcı gelmedi bana 
0 oy
(496 puan) tarafından
Görümcene degil bizzat kndine söyle elim çok sıkıştı bi zahmet gönderiver diye ya da kocan muhatap olsun 
0 oy
(7,778 puan) tarafından
O verene kadar istemem. O parayla da benim çocuğuma bir şey alacaksa da anne keşke parayı verseydin de başka alınacaklar var onları alırdım derdim. Vermeyecekse de başımın gözümün sadakası olsun
0 oy
(1,970 puan) tarafından
Bunun nesi ayip istyceksin tabikide bezini alirsin illa bir ihtyca gider vermemesi ayip alinir kirilir diye dusunme kim kirilirsa kirilsin kim uzulrse uzulsn bosver 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bebeğe bez almam lazım sıkıştık hediye gelen paraları verirmisin de. Böyle şeylerde insan istemeye çekiniyo evet
0 oy
(791 puan) tarafından
Deki bez alcm ver isterdim 
0 oy
tarafından
Kaynanan ayıp etmiş vermemekle ayıp etmiş ama isteme sende boşver vermez artık emin ol
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Komşular en bastan sana vermeliydi.. iste tabi o çocuğunun hakkı.

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 128 göst.
8 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 163 göst.
1 Mart 2023 Aile kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 194 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,622 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,200 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ozgen (923 puan) tarafından soruldu

380,759 soru

11,400,062 cevap

34,929 kullanıcı

...