0 oy
455 göst.
Aile kategorisinde (113 puan) tarafından
Kızlar 5 yıllık evliyim dün akşam eşimin kullanmadığı tişörtlerini ayiriyordum ayırdığım tişörtleri köye getirdik  eşimde dedi ki artık bunu kullanmayacaksak soylim bunu şu kız almıştı bana dedi. Bende çok sinirlendim çünkü bazen o tişörtü bende giyiyordum evde Falan. Niye söylemedin dedim bir anlamı yok ki kullan at dedi hayır buna benzer daha önce de bir tartışmamiz olmuştu başka bir  kız arkadaşının aldığı kazağı atmıştım.  Bunu bile bile saklamiş olmuyo mu bana saygısızlık değil mi ya dün akşam merkeze eve döndü ben annemgilde kaldım yarın beni almaya gelecek sizce nasıl davranayim  ve haksız mıyım kızmakla

23 Cevaplar

0 oy
(11,298 puan) tarafından
Evlenmeden önce eve getirdiği kıyafetleri komple ayıkla madem eşim evden çok az şey getirdi ic camasirindan giydiği şeye kadar o yüzden rahatım 
(4,193 puan) tarafından
yeni almaya kalksam biton zarar  :)bosver caktirmadan kullaniyorum iste:)
(11,298 puan) tarafından
Soylicem seni eşine:D
(113 puan) tarafından
Eve geçince her şeyi soracam . Kız düşünsene herifte kıyafet kalmiyormus ajaha
(4,193 puan) tarafından
:)) benim esimin anasi babasi falan yok bekar evinde kendi evinde yasiodu babasindan kalma ev ama eski ev orayi kiraya verdik baska yerden kiraladik  garibim bir ufak valize. Bikac kot bikac kazak bi iki takim elbise askida getirmis bikac ta. Camasir. Coraplari eslerini bulamio diye giyer atar. Boxer. Giyer atar atlerleri arada bi yikar arada bi giyer atar musrifin daniskasiydi yani. Bakmis annem renkli beyaz karisik yikanmaktan renkleri donmus kiyafetlerin  evi yerlestirirken farketmis biz balayindayken biton camasir. Mamaisr pijama atlet boxer. Falan almisti esime. Bikac kot bikac kazak bikac takim elbisesi kalmisti bekarkiktan kalma kotlar kazaklar eskidi. Takim elbiselerin modasi gecti verdik herseyi sifir oldu:) bi feneryum kravati var bi feneryum telefon cep telefonu tuslu. Bide feneryum atkisi var.  En cok kiz tarafindan hediye alinma olasiligi yuksek olan uc adet esyasi var suan evde :)
(11,298 puan) tarafından
Aman onlar da bisi olmaz :)
Bizde de urba derler canım damatlık takım elbise alınırken ic çamaşırı çorap normal günde giymeye Kıyafet falan alınır hem kıza hem erkeğe o yüzden eşim getirmedi eve hiç  :)
-Reklam-
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Çok şükür böyle sıkıntılarımız yok. 13 yaşında ilk ve tek sevdiği oldum eşimin. Aksi olsaydı asla kabul etmezdim 
tarafından
Aşkoşum bende eşimle 20 senedir beraberim . 33 yaşına giricem ortaokul 6. Sınıftan beri sevgiliydik 8 snelik evliyiz :)
(2,537 puan) tarafından
Biz de 8. Sınıftaydık :) 2.5 yillik evliyiz daha ❤️ herkese nasip olsun severken sevilmek. Birlikte büyüdük resmen o yüzden hiçbir zaman sen değiştin demedik her şeyimizi zaten biliyorduk ☺️
(113 puan) tarafından
Mesude insan sıkılır la :))  senet mi imzaladiniz kız tapusunu almışsın adamın ajahaj Allah daim etsin muhabbetinizi♥️
tarafından
Kız harbıden o ne oyle :D bende lıse sonda tanıstım kendısıyle ama bekleme mekleme olmadı okuyoduk zaten hep :D sonra bır ara ayrıldık ettık barıstık derken :D
(2,537 puan) tarafından
Rabbim şahit ya işten eve gelişini sabırsızlıkla bekliyorum, sanki o günü yeni buluşacağız gibi heyecan yaşıyoruz ❤️  amin inşaallah ☺️
0 oy
(3,767 puan) tarafından
İlk evlemdigim sene ayda bı bunalıma giriyor ne oldu diyorum senle alakalı değil bnde bı sorun var yok eskisi aldatmış o yüzden güven problemi yaşad sende yaparsan filan diye hep eski muhabbeti  zor sabrettim yasinin verdiği cahillikle yapiyodu daha 21yasindaydi 

At çöpe bidaha  lafı bile olmasın uzatmayaa değermi değmez 
(113 puan) tarafından
Kız 5 yıldır evde giyiyorum zaten köye getirdim ki kardeşim tarla bahçede giysin falan diye tam atarken söylüyor köpek :)
(3,767 puan) tarafından
Amn bı elbise at gitsin ben 1 sene adı duymakdan bıktım eski sevgilisinin düşün yani
0 oy
(968 puan) tarafından
Yani hos olmamis tabi ama erkekler bizim kadar anlam yukleyemedigi icin onemsememis olabilir 
(113 puan) tarafından
Öyle diyor da işte ne bileyim kızdım çünkü kizacagimi bildiği halde söylememiş köyde kardeşime verirken aşkım artık bunu kullanmayacaksak bunu kimin aldığını söyleyebilirim dedi  . Çünkü  daha önce başka bir kazağını 5 kattan atmıştım sinirlenecegimi biliyo  essek sipasi yaa eve gidince donuna kadar her şeyi soracam  evde eşya kalmiyormus ahahah
0 oy
(7,951 puan) tarafından
Sonuçta eskide kalmış dert edilcek bir sorun olduğunu düşünmüyorum 
(113 puan) tarafından
Ama söyleyebilirdi değil mi   yaa :((daha önce de bir tane kazağını başka bir kız almıştı onu 5. Kattan atmıştım sinir olduğumu bilir  en azından soyleseydi bari aşkım bu tişörtu giyiyon ama bu kız almıştı istersen at istersen kullan diye  çok üzgünüm şu an
(7,951 puan) tarafından
Yani söyleyip huzur bozmak istememiştir bence çok sorun edilcek bişey değil en azından ben böyle düşünüyorum canım seni bilemem ama
0 oy
(3,701 puan) tarafından
En sevdiğim tangamı giyip, atmaya kıyamıyorum falanca kişinin hediyesi bu derdim:) şaka şaka, cinayet sebebi.

Bir kaç tık altını söyleyeyim, eski sevgilinin tişörtlerini atma, yeni sevgilim giyer belki derdim. Net. O kadar mı yokluk içinde ki acaba? Kıyamamış atmaya. Tölera etme, yer bezi yap. 
(2,790 puan) tarafından
Eskici gibiler aynı bacım sanki başka çul yol yada başka aksesuar yok takmaya insan gurur yapar be
(3,701 puan) tarafından
Onu diyorum ya işte, gurur da yapmıyorlar.
(113 puan) tarafından
Kız zaten evde giyerdim  temizlik falan yaparken çok yakıştı diyordu bir de pislik hayır içinden ah kimin aldığını bir bilse diye mi geçiriyordu içinden acaba.  Dedim ben zaten eve geçince bende sana eski erkek arkadaşımın bana aldığıni vereyim  dedim aynı şey değil diyo kadınlar duygusal bağ kurduğu için saklarmis erkekler kullanmak için maddeci olurmus bir şey ifade etmiyormus sinir ya
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Valla esyasi yok ama lanet olası dogmesi var 4 seans oldu sildiriyor ama tek kaldı az bisi düşün nişanlı iken vardı evlendik düğünde vardı oyuzden hep uzun kollu giydi sukur sikdi bi halta benzemiyor da rahatım  tatli tatli yaptırmanın acı acı çıkması olur hiç acımam her gidişinde cayır cayır yakıyorlar şu topluyor içimin yağları eriyor ama baya sürat yedi benden 
(113 puan) tarafından
Ahahahah bendensin  kız sen benim de hiç acımam olmaz eskilerine ve onlara ait her şeye isimlerine tahammülüm yok vala bir kazağını 5. Kattan atmıştım bunu bile bile soylememis köpek. Şimdi eve geçince hepsini tek tek sorcam . Evde kiyafet kalmiyormus ahahha
(4,061 puan) tarafından
Valla haketmis hakediyorlar da hala çekiyor benimki  hiç acıma çarp az bile onlara bende ismine tahmulum yok bide üstüne aynı mahallede oturuyormusuz Allah'tan sokaklar uzak  yoksa katliam cikardi
0 oy
(9,623 puan) tarafından
Bende buna benzer bişey yaşadım biraz farklı. Kemer cüzdan seti almış eski kız arkadaşı kaynanamlar taşınırken bana verdi arkadaşı nın hediyesi dedi eşime sordum kim aldı diye söyledi. Neden atmadınız diye kızdım sadece uzatmadım
(2,790 puan) tarafından
Eskici gibiler bacım yemin ederim
(113 puan) tarafından
Evet ya dün sesli mesaj atmış gece kadınlar için duygusal oluyor ama biz erkekler sadece faydasına bakarız maddeciyiz diyor bir anlam ifade etmiyor diyo kullan at gitsin diyor sinir yaa
0 oy
(612 puan) tarafından
Takmam diye düşünüyordm ama biraz empati kurmaya çalışınca sinir bozucu ya, kızardm ben de 
(113 puan) tarafından
Bende aynısını ona dedim  hayır isimlerine tahammülüm yok beyefendinin eski kız arkadaşlarının aldıkları hediyeler evde duruyo hiç soylemiyo da köpek
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Eşin çook patavatsız maalesef kim aldıysa aldı ya kıskanmanı istiyo ya da bunu önemsemiyo 
(113 puan) tarafından
Benim için bir önemi yok kullan at gitsin diyor duygusal bir şeyi yok diyo sinir yaa
0 oy
(2,790 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
O bişeymi be bacım eski karısına yazdı mektup şiir 4 sene sonra çıktı ortaya evde gelin geldim bazamın altında eski damatlığı eski karısının gelinliği ve yeminler Etiler ama eski karısının nevresimi vardı yorganımda yok dediler ama onundu o çünkü nevresim 2 yılda yırtılcak bişey değildir gelinliği hala görmcemin dolabında durur gelin tacı kaynanamın komidininde değişikler 
(914 puan) tarafından
İstifçiler resmen
(9,623 puan) tarafından
Öh yani yuh
(2,790 puan) tarafından
Malsf canım daha bilmedim neler vardr kullandığım o kadına ait evlendikden 1 bucuk sene sonra saçı olan tarağı buldum banyo dolabının arkasnda ve ben atmadım akşam işten geldi çağrdım al bunu at dedim eşime atı
0 oy
tarafından
Erkekler pek anlam yüklemezler eşyalara bizim gibi ama yinede hoş değil tabi. Eşim beni kızdırmak için bunu o kız almisti der ama bilirim onun almadığını :)
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Sevgilisi değil de görücü usülü bi nışanlılık olmus onda da sordum saçmalama dedi kullanmaz da zaten. Yani bende önemsemiğim için kullanırım belki ama eşim rahatsız olue dııye atardım ben olsam 
0 oy
(13,140 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kıyafet onun için o anlamı tasimiyor olabilir gerçekten atmaya kıyamıyor veya kıyafeti seviyor da olabilir ama bu yaptığı şey kesinlikle sana saygısızlık ben istemezdim mesela eski erkek arkadaşım bana almış bir hediye eşim onu görsün kullansın giysin çok haklısın bu konuda. Durup durup şimdi niye söylemiş o da ayrı bir saçmalık 
0 oy
(914 puan) tarafından
Ben kullanırım atmam yani eşime çay bardağı ve kahve fincan seti hediye etmişler eskilerden hatun kişilerbiz de içiyoruz her sabah 12liydi çay bardakları 4tane kalmış kırıla kırıla,  yani fincanları da köye gelirken getirdim birine veririm diye yengeme verdim , vitrine süs koyarsın diye yada kahve içersiniz diye. Biz iki buçuk yıl kullandik öyle saçma takıntılarım yokonu atsam çöpe veyahut yaksam günah israftır.  Birine veririm ya da kullanırım . 
0 oy
(68 puan) tarafından
Ben sorun etmem, eşyaya o kadar anlam yüklemiyorum. Bende de eski erkek arkadaşımın aldığı kitap ayracı kalmış. Farkında bile değilim. Eşiniz de eminim ben gibidir. Umurumda bile olmadı görünce 
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Ben o tişörtü ne yaparım o çok iyi biliyor konuşma bu benim için büyük bi mevzu ne demek ya 
0 oy
(112 puan) tarafından
Haklısın ama erkekler pek dikkat etmiyorlar şahsen eşimin dolabın da ne var yok ben daha hakimim 
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Biz se eşimle daha sevgiliyken kankasının aldığı saat vardı kolunda söyleşi çıkarsana takayım dedim verdi sallaya sallaya attım o zaman dahi kızmıştım şuan öyle bir şey yok ama olsaydı uzun süre konuşmazdım 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ee benimkinin ikinci evliliği belkide bi.çok şeyi eski eşi aldı bilemem bence eşinin patavatsızlığı yani ne alaka eski sevgilim aldı falan 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 349 göst.
7 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 241 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 753 göst.
0 oy
2 cevap 264 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Adalett (57 puan) tarafından soruldu