0 oy
2,363 göst.
Diğer kategorisinde (1,373 puan) tarafından
Kızlar az önce posta yazdım ama kapatıldı ilk postu okuyanlar burdan yazabilir mi 

47 Cevaplar

0 oy
(611 puan) tarafından
Annenin eski sevgilinden sana laf getirip aklını bulandırması ne kadar doğru ? 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bayaa Bi lincleneceksin hazır ol bence sen haala o adami seviyorsun ve o adamla Bi ihtimalinin olabileceğini düşünüyorsun eşimi sevmiyorsun ben öyle anladim
0 oy
(4,371 puan) tarafından
Hiçte umrunda olmamalı aklını bence başına al kendine gel boş kalıp kafanda onu düşünme git kendine uğraş bul eşine çocuğuna yazıktır eşini bıraktın gittin düşün mutlu mu olacaksın aldatmış kadın damgasını yiyip oturacaksin gittiğin adam bile bunu başına kakacak iyi olsan eşini aldatmasın diyecek sadece örnek veriyorum mantıklı düşünmen için 
0 oy
(99 puan) tarafından
OĞLUNDAN UTAN 
0 oy
(9,392 puan) tarafından
Linclemicem canım bazen bende eşimden önceki sevdiğim insanı düşünüyorum ama eyleme geçmek cok baska bişey bi süre sonra geçecektir yeterki kendine sahip ol 
0 oy
(1,242 puan) tarafından
Peki böyle birşeyi eşin başkası için düşünse hoşuna gidermiydi öyle düşün aklını başına al demekki bi kusuru var eşi ayrılmış lütfen pişman olacağın bişey yapma eşinin iyi yanlarını düşün onu sevdiğini düşün mesela 
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Sende eşinden boşan git eski sevgilinle evlen. Dememizi mi bekliyorsun.  Anlamadım :)

0 oy
(4,185 puan) tarafından
Eee ne yapacan  şimdiki  eşini  boşayıp  gidip onla  mi evlenecen şuan bile  eğer onu düşünüyorsan  demek ki hale içinde bitmemiş  bir sevgi var eğer öyleyse  niye evlendin  ki bu şekil  eşine  bile ısınamazsın  cnm 
(1,373 puan) tarafından
Aklımda boşanıp onunla evlenmek yok kafamın karışıklığı ise onun boşandığını öğrendiğimde buna sevindim gülümsedim aynada kendimi gülerken buldum belki ben onun aklına hiç gelmedim ayrıldıktan sonra herkes yazmış eşine yazık çocuğuna yazık diye ya hepimiz insanız sonuçta tamam yaptığım doğru bişey değil bende farkındayım ama böyle şeyler insanın elinde değilki evet bi geçmişimiz var ayrıldık herkes kendi yolunda şuanda herkes çok fazla üstüme geliyor
(4,185 puan) tarafından
Seni anlıyorum cnm belki geçmişte sana acı yaşatmış  olabilir hatta  boşanmasına sevinmiş  de olabilirsin  ama artık evlisin ve çocuğun   var önüne  bakman gerekiyor
0 oy
tarafından
Yani sende aldatılmışsın neden affettin ki kocanı bir yapan birdaha yapar. Evet boşlukta olabilirsin ama bunu boşanıp yapmalısın. Eğer artık eşine de güvenmiyorsan boşan belki o zaman bir şansınız olur ama şuan evliyken yaptığın eşini boşver kendine saygısızlığın olur canım. Bide sen istesen de karşı taraf seni isticek mi acaba
(1,373 puan) tarafından
Ayrıldıktan sonra hiçbir şekilde karşı karşıya gelmedik zaten az öncede başka bi arkadaşa yazdım beilkide ben onun aklına hiç gelmiyorum diye şu saatten sonra bizden olmaz zaten eşimi bi kenara bırak oğluma bunu yapamam
tarafından
Şuan kötü birşey yapıyor olarak gözüküyor olabilirsin ama boşanırsan doğal hakkındır belkide çocuğun öyle de çok mutlu olacak öyle düşün Karalar bağlama ve sen eşini neden affettin ? İnanma yapmam der yine yapar
0 oy
tarafından
Adi üstünde eski erkek arkadaşın senin için boşandı veya boşanmadı bi önemi var mı esin duysa üzülür onu hala düşündüğünü sanır bence yanlış buldum bu konusmani
0 oy
(408 puan) tarafından

Pek eskimemis gibiiiiii:ermm:

0 oy
tarafından
Sen esin aldatinca baba evine gidip böyle bir adamla isim olamaz diyordun şimdi hem öyle bir adamla birliktesin ve maalesef başka birini düşünerek artık sende onun gibi birisin.
0 oy
(121,309 puan) tarafından
hic bisi hissetmemen  gerekli demekki bi iliski tamameb bitmeden evlenmissin 
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Eşine yanlıls konusunu hıc anlatmıycam herkes yazmıs zaten ama yazık etme kendıne eşinle mutlu olmaya bak konuşma sakın duyguların karışık olabılır kendini kaptırma derim
0 oy
tarafından
Konuyu bilmiyorum önceki postunu okumadım ama başlığa göre cevap vereyim 

SANANE 
0 oy
(5,764 puan) tarafından
Demmeki eşini sevmiyorsun vala gećmis tozdur üfle gtsin dyecem ama nye aklın hala onda nye kafan karışyor yuvanu kurmuşsun ne güzel helalin var harama bakma çok günahh 
0 oy
(28,662 puan) tarafından

Estağfurullah çek kendine gel bacım sağlıklı düşünemiyorsun

0 oy
tarafından
Belliki zamanında çok sevmişsin, bu şahıs boşanıncada eski duyguların kabarmış, şeytanda durur mu, bir basmış eski anıları kafanda, gözünde oynatıp seni duygulandırıp gerekirse ağlatıp, GAFLETE sürüklemeye çalışmış, eğer ki o GAFLETE KAPILIRSAN açık net söylim çok piss pişman olursun, adında kirlenir, namusunada laf atarlar, eşinden görmediğin kötülükleri veyahut aklına gelmeyenleri o boşanmış şahıs sana yapar, ondan sonra çık çıkabilirsen, UYAN UYAN 

UYMA ŞEYTANA 

ELLERİNİ GÖĞE AÇ

DAYAN ALLAH'A 

allah'tan akıl iste, fikir iste, şeytanın bu oyunundan, tuzağından, vesvesesinden seni Yaratan, ve en iyi tanıyan Allah'a sığın. 
0 oy
(684 puan) tarafından
Sende mi boşanıp ona geri gitmeyi düşünüyorsun ne yani amaç ? Bizimde eskilerimiz oldu karşı komşum oldu en basiti bekarken hala annemlere gittiğimde oturup sohbet falan ediyoruz o bekar benim çocuklarımla oynar çocukluk askimdi kendisi eşimin bundan haberi yok soylemeyi de düşünmüyorum açıkçası olmuş bitmiş bişey bitmeseydi zaten eşimle evlenmezdim 
0 oy
tarafından
Kendine gel sen evlisin aklından silip at eşine yanaş onunla bol bol vakit geçirmeye calis çıksın aklından şeytan aklına giriyor sakin bir hata yapma ileride çok pişman olursun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 288 göst.
25 Kasım 2022 Aile kategorisinde Esmasavas (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 392 göst.
5 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Musmutlu (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,276 göst.
0 oy
3 cevap 427 göst.
1 Aralık 2022 Aile kategorisinde İki çocuklu anne (2,055 puan) tarafından soruldu

399,887 soru

11,962,051 cevap

36,128 kullanıcı

...