0 oy
944 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Kayinvalidemcimle sizi cekistiryorduk :D buraya girdiğimi biliyor  kaynanizin en sevmediğiniz huyu ne yazın da kendisi okusun  merak ediyormuş  kendileri :D 

38 Cevaplar

0 oy
(8,040 puan) tarafından
Of of saysam bitmez ama yine de saygım sonsuz 
tarafından
Maşallah sana  ❤
-Reklam-
0 oy
(7,407 puan) tarafından
A.s hah içimi dokeyim şimdi 

Geçen kilo konusunda benle yarışa giriyo benden zayifmista bilmem neymiş ona bı sinir oldum 

Hasta olunca beni arayıp yok oluyom çok hastayım şöyle böyle demesine sinir oluyorum yemek bekliyo benden tamam elime yapışmaz ama resmen kullanıyor kendi ben hastayken yaparsa bir çorba bişey yaptı ki daha önce ben pilav yemek çorba salata tatlı olarak tüm yemek göndermiştim resmen kullaniyo hanfendi tatil dönüşü yemek bekler bide yarın öğlen gelicekmis te tansiyonu çıkmış hiç hali yokmuş tatilde bu arada dönüşe yemek yapa getiriyo bende hali filan sildim hiç halim yok dedim :))
tarafından
Olsun be çok da kötü sayılmaz ;)
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Hastalık. Hasta olmam için elinden geleni yapıyor her yeri ağrıyor ama gezmekten geri asla kalmıyor
tarafından
Ahaha :D kadının gezesi varmış
0 oy
tarafından
Aleyküm selam. Çok şükür anlaşıyoruz 
tarafından
Maşallah ❤
0 oy
tarafından

Hahahaha a.s sende selam söyle ellerinden öperim :D kaynanası olmayan ben selamlar teyzecim :D

tarafından
Ahahah gülüyor yorumuna kız benimki melek gibidir gel ikimizé de annelik eder  :D
tarafından
Yaa çok isterdim benimde keşke yaşasaydi benim de melek gibiydi ahhh
tarafından
Allah mekanını cennet etsin inşallah güzel anılmak da bir başarı
tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(5,956 puan) tarafından
Kimseyi kırmamak için kendini sürekli yıpratıyor kayınvalidem kavga etmeyi küsmeyi bilmiyor tartışamıyor kızamıyor.. Böyle olunca herkes sömürmeye çalışıyor sinir oluyorum anne biraz kız diyince aman kızım boşver kimse bana kırılmasın diyo :D benim gibi herşeye tepki veren bir gelin ve herşeye tamam diyen bir kaynana shshsh :D bazen onun kırıldığı şeylere ben tepki veriyorum bağır çağır 
(2,394 puan) tarafından
Hahaa:) hiç sorma kaynanam Bİrkere dedi vall doktorlar benim kadar bilmiyor:))
tarafından
Uzaktan eğitimle doktor oldu belkide :D
(5,956 puan) tarafından
Hahshshs :D benim anacığım hemşire olunca şanslı kesimdenim en azından doğru yola sevk ediyor beni
tarafından
Ay bide hemşire kızına diyor Ha ben doktordan iyiyim diye özgüven tavan :D
(5,956 puan) tarafından
Yok onu diğer arkadaşın kaynanası demiş benim kaynanam diyemez annem samimi arkadaşı çünkü shshsh
0 oy
(11,038 puan) tarafından

Ve aleykümselam :) sen de selam söyle <3 kaynanamın öyle kötü huyu yoktur yaa. Kayınbabamı çekiştirebilirim ama yazmakla uzun olur hiç uğraşmayım :D

tarafından
Aslında biliyor musun benimde öyle ama yine iyidir sadece sanki o biraz daha kaynana :D
(11,038 puan) tarafından
Yaşlı başlı adamsın otur bi köşede torun sev :) ne karışırsın her halta!
Diyemedim ya la
tarafından
Benim kaynana hemen müdale eder bi sus kaynana olsan cekilmezsin falan diyip susturuyor : D
(11,038 puan) tarafından
Ayy ne güzel yaa. Benim kaynana ses edemez. Etse de adam dinlemez. Değişikler amaann.

Senin kaynana da iyiymiş tam kafa vala ne şanslısın :)
tarafından
Evet Allah razı olsun kadından gercekten sayilidir hatta tek dir belkide
0 oy
tarafından
Bir dediğini on kere diyor. Çok ciddiyim 10 dakika o mevzu konuşuluyorsa 10 kere aynı cümleyi kuruyor. Anladık diyorum en son öyle anliyor. 

Bana geçen kurutma makinasının fan kapağını sök arada temizle patlar diyor. Ordan bakınca ma.l gibi mi duruyorum dedim. Kendi üstün zeka çok iyi bilir. 

Ve kendini mükemmel sanıyor, ince düşünüyor kendince. Ama o kadar akıllı gezen ama gram aklı olmayan bir insan ki. En önemlisi içinde insan sevgisi, merhamet, kadir kıymet bilecek bir hal, insanlık yok. Hani beyni yok fikri var deriz ya işte o. 

Şansım şu. Eşimde biliyor sevmediğimi anneside. O yüzden güler yüz beklemez. Asla lafımı sakınmam. Çizgiyi aşmaya nadiren kalkışır o anlarda duvara toslar. Nefret ediyorum. Yaptıklarını unutmadım. Ne bana ne aileme. Öbür tarafta karşılaşıcaz. Hakkım sonuna kadar haram. 

Zaten öyle bir insan ki oturup görüştüğü bir kişi yok :) hani iyi olsa kapısından eksik olmaz kimse. Benim kızım doğdu annemlere gittiğimde kapı susmazdı. Ona gittim bir aşağı komşusu gelmiş. Daha ne olsun. 
tarafından
Allah yardimciin olsun canım ❤
0 oy
(4,017 puan) tarafından
Aleykum  selam herşeye karışması   
tarafından
Allah yardım etsin o zaman sana :)
(4,017 puan) tarafından
Sıkıntı  yok  cnm çünkü eşim izin vermiyor  annesinin evimle ilgili birseye  karışmasına  o yüzden kafam rahat sadece söylüyor bende tamam deyip geçiyorum
tarafından
En güzeli zaten erkek dengeyi korursa sıkıntı çıkmıyor
0 oy
(1,696 puan) tarafından
Aleykümselam , Hint dizisi izlemesi :D
tarafından
Ahahah:D en ilginç seninkiymis benim de kaynanamin babası izler çok
0 oy
(618 puan) tarafından
Temiz olmamasi:(
tarafından
O kötüymuş biraz
(618 puan) tarafından
Hemde çok kötü eli ayağı tutuyo Bi işi de yok ama tek yaptığı gezmek yemek içmek yıkamak temizleme yok eskiden ben temizlerdim arkmi dönünce yine aynı yapardı bende bıraktım
tarafından
Ya temizlik sorn hele bebek varsa
0 oy
tarafından
Aşırı detaylı anlatır olayları 

Herşeyi kızları yapsın gelinler evde otursun 

Gelinleri elinden geldiği hizmeti yapmasına rağmen memnuniyetsizligi 

Birde erkek çocuklarını torunlarını daha çok sevmesi en nefret ettiğimde bu 
tarafından
Evlwt ayrimi yapan insanları hiç sevmiyorum
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Aşırı merakliligi
tarafından
Evine de karışmaya çalışıyordur o zaman
(1,056 puan) tarafından
Eğer yapım çok sakin olsaydı yapardı ama otoriter biri olduğum için birşey yapamıyor İlk zamanlar günde iki kere arardı merakliligindan yeni evliydim sürekli uslubumla lafımı söyleye söyleye bıraktı rakibi
tarafından
İyi bari en azından ön alabilmissn en başından sonradan sinir olmazsın
(1,056 puan) tarafından
Ben gel demeden gelemez bana beni çok seviyor yalan değil iyide bir insan kötü asla diyemem ama var bazı huyları detayına pek girmicem kötü niyetlede yaptığını düşünmem
tarafından
Belki niyeti kötü değildir öyle görmüş onu yapmıştır alismistir
0 oy
(2,879 puan) tarafından
Kendi öz oğlunuda dahil etmek  üzere sebepsiz yere hepimize ağır beddualar etmesi. 
tarafından
O en kotulerinden işte çok uzucu
0 oy
tarafından

yalan söylemesi dedikodu yapması ve günde on kere araması( sayın kayınvlalide hanımcığım ellerinizden öperim lütfen siz böyle olmayın) :)<3

tarafından
Benimki essiz z❤ çok iyidir gerçekten  . Yalan soylemsi kötü
tarafından
yalan dediğim iftira atma falan değil belki oda vardır ama şöyle bir örnek vereyim beni anlamanız açısından bu arada halam olur kendisi
mesela beni istemeye geldikleri zaman benim oğlum makyaj sevmez bakımlı kadın sevmez hafsa ya söyle bunları kabul edecek se olur dedi iki gün sonra biz konuştuk sonra nişan olacak tı görücü usulü olduğu için sordum tam tersi dedi anneme asla öyle bir şey söylemedim dedi :-) kendi istek ve düşüncelerini başkasının mış gibi söyler yaptırmak için
tarafından
Anladım canım direk söylemiyor fikrini :) akraba evliliği zor benimde kaynanamin öz teyzesiymis rahmetli ama çok cekmis ben gördüm çektim sen asla yaşama der sağolsun
tarafından
Allah razı olsun inşallah benim kaynanam da bana çektirmedi kocası o görevi ona bırakmadı kendisi üstlendi :-)
tarafından
Ahahah benimkisi de azıcık öyle :D
0 oy
(120,789 puan) tarafından

nefes almasi bile rahatsoz edici zaten :woot:

tarafından
O eşşek şansınin en iyisi bende :D ahaha ama çok dua ettim nolur annem gibi olsun diye annem de gelinimize hiç karışmaz hep destek verir falan şükür ki aynısı nasip oldu
tarafından
Suan beraberiz burdakileri ona okuyorum kız tövbe bu devirde onlar mı kalmış diyor kadincagiz :D
bende dua ettimde kabul zamani degilmis demekki yada rabbim bu şekilde sınıyo beni belki mükafati büyuk olur
tarafından
Herkesin sınavı var inşallah daha iyileriné layık olursun
insaallah
0 oy
(5,078 puan) tarafından

Cimri ve varyemez olması,i kadar cimri ki aşırı zengin olmasına rağmen evine et almaz yalandan da derki biz et sevmiyoruz ama biryerde yada misafirlikte etleri butları götürür maşallah :D

tarafından
Belki geçmişte yokluk gorduyse ondan da yapar
(5,078 puan) tarafından
Evet çocukken aşırı fakirlermis,hatta aç falan kalmışlar pazardan akşam yere dökülen meyve sebzeleri topluyorlarmis
tarafından
O kadın cimri değil tutumlu bidaha o duruma düşmemek için yapıyordur
0 oy
(2,146 puan) tarafından

Aleyküm selam :)

Kaynanam asiri sivri dilli,her içinden geçeni söyler sonra şaka yapıyorum şakadan anlamıyosun der.

Oğullarını ,gelinlerini birbirine kışkırtır ,tartıştıkları da niye tartisiyosunuz der.

Gelinlerinin söylemediği şeyi oğullarına söylemişler gibi bol keseden sallar.Kac yaşında hala aşırı yalan söyler.

En nefret ettiğim şey yalan ve iftira.Kaynanamda gani gani var ikiside.

tarafından
Senin kaynana mikser sanırım :D
(2,146 puan) tarafından
Aynından bı de minyatürü var kızı:))
tarafından
Oyy Allah sana yardım etsin bide kizi varmış  :D
(2,146 puan) tarafından
Amin amin bana cektiremedi çok büyük eltilerime çok çektirmiş çareyi onun olduğu semtten kacmakla buldum:D
tarafından
Mesafe iyidir en güzelini yapmışsın canım :)
0 oy
(2,298 puan) tarafından
Aleyküm selam sende soyle.. kaynnanim en pis huyu yaptigi seyi ben yapmadim demesi ve yemi etmesi sürekli.. yuzune vuruyorum hep yemin etme günah diye 
tarafından
Yemin etmek bazı insalarda ağız alışkanlığı oluyor
0 oy
(3,324 puan) tarafından
Suan konuşmuyoruz ama. Ne arar ne sorar arayinca kisa isteksiz konuşur sonra aramak icin ariyon kac dk konusuyorsunku olur 

Kendi her bku bekler ama hicbisey yapmaz. Nispet icin 15 yaşında ki diger torununa tırtıl kaplumbağa örer, bana da sende ör der. 

Hep orda olalim ister, karsi bir fikri duyunca en kötü sen olursun. Mesela bebegim emzik tutmadi agzina bantlayacakmisim.

Riskli gebelik geçirdim. Preeklampsi gecirdim  surekli kontrole gidiyordum ve hastahanede yatiriyorlardi. Gelip necisin demedigi gibi aman yasayacaksa yaşar ne gidip duruyon bile dedi. 

Yemege çağırırız karni tok gelir. Zaten kendi de dedi. Beni istemediğini sevmedigini
tarafından
Emzigi bantalamak mi :O

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,073 göst.
0 oy
8 cevap 322 göst.
1 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Sadevatandas (2,130 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 204 göst.
13 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Bastet (1,348 puan) tarafından soruldu
0 oy