0 oy
176 göst.
Aile kategorisinde (2,104 puan) tarafından

Kızlar bebeğim 2 aylık rota virüs aşısı var ve şuan ki fiyat 1061 civarı bişey eşim amcası ile çalışıyor ve şuan 60bin kadar içerde annemden aşı için para istedim annemde bana dönüp kocanla konuş ödeme planı oluşturun ona göre göndeyim dedi 

Şimdi diyeceksiniz durumu yoktur annemin ciddi anlamda 1 günlük çerez parası istediğim para annem günlük 5 bin harcıyor sadece markette 7 yaşındaki kardeşime 1 ay içinde oyuncu bilgisayarı aldı nerden baksan 100 bine yakın para vermiştir birde üstüne bu direksiyon vites pedal olan simülatör aldı yani toplam nerden baksan minimum 180 bin vermiştir 

Kendim için istesem vermese tamam dıyecem ya da kocamın borcu var ver desem tamam dıyecem ama oğlum için istedim sırf aşısı için annemde her zaman der bir sıkıntın olursa eşinle yapamazsan ara anında gelir alırım diye demek ki öyle bişey olsa şuan o paranın lafını yapan 1 tl nin bile lafını yapar zamanı gelince 

Oğlumun tuvalet sorunu var yapamıyor ve çok ağlıyor haliyle doktoru da fitil verdi bu aralar fitil ile yapıyor aradım sadece bilmediğim için anne kaka fotosu atsam olur mu dedim bana misafirlerinin yanında öyle bir bağırdı ki çok zoruma gitti bağırması değil hep öyledir bana karşı ama insanların yanında öyle bağırması ve insanlarin da gülmesi sadece kaka fotosu ya 

Sürekli kucağına alıştırdın fitile alıştırdın ayağında mı sallıyorsun alıştırdın işte diyor sanki onun bebeğini alıştırdım çekecek olan benim sallayan fitilleyen benim 

Aşı parası istedim 5 gün geçti dün evin fotoğrafını attı komple evi odaları yaptırmış çok zoruma gidiyor böyle davranması 

Annem babam brn küçükken ayrıldılar oğlum da babamın kopyası bende düzgünce babama benziyor dedim bebeğim için dönüp zaten 2 gram seviyorum soğutma çocuğu benden dedi 

Birde hemen bu sefil hayatı nereye kadar çekeceksin bu ne böyle demeye başladı gören duyan sürekli bana para veriyor sanacak 

2 Cevaplar

0 oy
(1,667 puan) tarafından
Ya böyle anneleri okudukça inanmak istemiyorum biz evlatlarımıza canımızı verecekken onlarda küçükken nasıl seviyorlardı cidden merak ediyorum böyle postları hayretle okuyorum 
(2,104 puan) tarafından
Daha yeni anne oldum Oğlum 2 aylık ama onun için bulup buluşacağım bir şey yok yani garip ya çok garip Yani ben asla inanmıyorum Böyle insanların içinde annelik duygusu annelik sevgisi olduğunu hoş ne kadar kendi annem de olsa inanmıyorum
(1,667 puan) tarafından
Evlenmeden önceki bağınız nasıldı küçükken sevgisi vs
(2,104 puan) tarafından
Yani öyle bir Bağım yok beni hep Anneannem büyüttü sonra ilkokul Çağım geldi aldı sene kadar İzmir'de kendi ailemin yanında yaşadım okula gittiğim için Daha sonra ise zaten boşandılar daha sonra sürekli olarak işte evlendiği adamla gezmek olsun tozmak olsun cart olsun curt olsun 4 sınıfa gittiği evladını yalnız bırakıp ülke değiştiriyordu ve ben o süre zarfı içerisinde yine anneannemdeydim ha hoş ona söyle bunları der ki biz en kötü günümüzde Seninle oturup tarhana çorbası içtik asla böyle bir şey yok Kendisi Almanya Hollanda Amsterdam Paris Yunanistan diye diye bir sürü yer gezdi Tabii sorsan asla bunları kendisi yapmadı yani o O yüzden bana yani benim onunla bir Bağım yok ha annem olduğu için yine seviyorum atsam atamam satsam satamam ama el betonunda bir gün bana işi düşecek ve ben de o gün onun yanında olmayacağım
(1,667 puan) tarafından
Gerçekten çok zor ya desene küçüklükten beri böyle Allah sabır versin elbet pişman olucak
-Reklam-
0 oy
(618 puan) tarafından
Annen ne iş yapiyo böyle 

(1,408 puan) tarafından
Bende bunu düşünmüştüm
(618 puan) tarafından
Yani günlük 5 bin kazanan Bi kadın varmi ki
(2,104 puan) tarafından
Bulunduğu yerdeki en büyük ve prestijli emlak ofisi ve rent a car var
(2,104 puan) tarafından
Günlük 5 bin kazanmıyor harcıyor e sattığı evler 9 milyondan başlıyor en az kazandığı paranın haddi hesabı yok kısacası
(618 puan) tarafından
Harcaması içinde kazanması lazım hani

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 451 göst.
1 Nisan 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 261 göst.
28 Ocak 2023 Aile kategorisinde Tamamdabisuss (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 434 göst.
0 oy