0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
19 aylık emzirmeyi kesmeyi düşünüyorum bugün vermedim ağlıyor dayanamıyorum ağlamasına ama hep süt süt diye tuturuyor her canı sıkıldığında gece sabaha kadar yatmiyoruz süt ver diyip ağlıyor yemek de yemiyor kesersem yemek de yer bende rahatlarim dedim ama vicdan yapıyorum gene verecem galiba 

Sizde yanlış mı yapıyorum erken mi daha kendi keyfim için yapmamaliyim demi

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim bebeğim daha 4 aylık nasıl olur bilemiyorum ama kuzenlerimin ikisi de kolik bebekti ve çok eziyetlilerdi 5 dk durdurup dışarı çıkamazdı teyzem yine de dayandı kesmedi benim gözümün önünde hep o var o yüzden ben kesemezden galiba hakkına giriyor gibi düşünürdüm 
(1,210 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum gene vereceğim
tarafından
5 ayınız kalmış zaten geçip gider inşallah
-Reklam-
0 oy
(3,053 puan) tarafından
19 aylik benim kizimda geceleri 1 2 kere kalkar emmeye ama yinede kesmeyi düşünüyorum 20 21 aylikken çünkü bunaliyorum artık emzirirken
(1,210 puan) tarafından
Hiç sormayın bende çok bunaldım sabaha kadar süt diyip ağlıyor
0 oy
(2,397 puan) tarafından
Emmeyle yemenin hic alakasi yok malesef. Benim oglum emerken cok daha istahliydi, ne zaman kestim secmeye basladi. Suan 5 yasinda hala oyle. Kan degerlerine baktirin istah icin. Bu arada ben memeyi hemen kesmedim, azaltarak kestim 2 yasinda. Hic zorlanmadik bu teknikle.
(1,210 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bir kaç ay daha emzirin bence 
(1,210 puan) tarafından
Öyle yapacağım
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Erken değil. Yeğenim de aynı şekildeydi yemek yemediği için bütün bağışıklık sistemi çöktü ağzına kadar yara oldu. Doktor hemen memeyi kes böyle olmaz demişti. 1 hafta zorlandı ama şimdi maşallah her şeyi yiyor gece uyanmıyor. Artık ona pek faydası yok. Yediklerinden alacak vitamini 
(1,210 puan) tarafından
Hiç yemek yemiyor yedileri de sayılı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 82 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 12345ebe (779 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 66 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mrvyilmaz (585 puan) tarafından soruldu