0 oy
397 göst.
Diğer kategorisinde (4,148 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar bir arkadaşımın başına gelen bir şeyi paylaşacağım (milletin özelini niye anlatıyorsun demeyin aklı çok karışık oldugu için burdan bahsettim başka kadınlar bu durumda ne yapar bir soralım istersen dedim kabul etti) konu şu eşinin telefonuna bakarken Google fotoğraflara giriyor baya eskiye gidiyor orda eşinin başka kızlarla resimlerini görüyor benden önceydi der geçerdim ama sevgili oldugumuz tarihlere denk geliyor diyor ama bunlar çocukluk aşkı gibi Bi şey yaş farkı da var arada o dönemde kız okuyor ayrıl barış uzak mesafe vs şeklinde Bi ilişki yani ayrıldıkları dönemler mi bilmiyor çünkü sürekli ayrılıp sonra yine devam ediyorlarmış kocasını o zamanlar bile olsa öyle başka kızlarla görünce çok kötü olmuş adam yeminler etmiş ben fotoğrafların orda kaldığını bile bilmiyorum nerden bileyim bilsem ne diye tutayım falan diye kız boşanmaya kadar düşünüyor iki yaşında Bi çocukları var bende benden öncesi diye düşün çocukluk zamanları belki ayrıldığın dönemlerdir bundan yıllar öncesi sonuçta dedim ama çok üzgün sinirli geçmişte bile olsa kocasını başkalarıyla görmek çok üzmüş siz olsanız ne yapardınız bu durumda 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

14 Cevaplar

+1 oy
(8,782 puan) tarafından
Öncelikle benden önce olan şeyleri zerre takmam 2.si o dönem kız arkadaşın esinin başkalarıyla görüştüğünü biliyor muymuş 3.su evlendikten sonra ihanetini yalanini yakalamis mi 4.su olan olmuş biten bitmiş 
(4,148 puan) tarafından
Öyle yapıyorum zaten canım ben yuvasına sebep olmak istemem asla yorum yapmıyorum sadece çocuguna yazık fevri olma diyorum
(8,782 puan) tarafından
Şuan öfkeyle hareket ediyor sakinleşince eşiyle konusur anlasir sen hiç karışma sonra kötü olursun
(4,148 puan) tarafından
Yok yok hiç merak etme ben öyle Biri değilim kuzum bunun bilincindeyim asla başkasının hayatını etkileyecek yorumlar yapmam
(8,782 puan) tarafından
Önlem olarak söyledim zaten cnm :))))
(48,534 puan) tarafından
is arkadaşını falan affettiyse bu onun yaninda basit kaliyo aslinda
-Reklam-
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Eşime inanmayı güvenmeyi tercih ederim. Benden öncesi beni gram alakadar etmezdi. Benim ondan önceki hayatımında onu alakadar etmediği gibi. Şu an nasıl adam evine eşine bağlıysa geçmişte yaşamanın ne mantığı var ki?  Bir de çocukları var. Ne kadar kötü olursa olsun önceden yaşanmış bir şey için evliliği bitirmek mantıklı değil. Eğer sadık ve güvenilir değilse zaten sürdürmesin mantığı yok.
(4,148 puan) tarafından
İşte o da diyorki sevgili oldugumuz döneme denk geliyor o zaman yapan evliyken de yapar nasıl güveneyim ben daha falan kendini dolduruyor
tarafından
Öncesi degilki sevgiliyken olmus
(1,995 puan) tarafından
Önemli olan şu an nasıl olduğu sevgililik dönemi biraz ergenlik dönemi de olabiliyor. Şu an evliler çocukları var. Eğer zerre güveni kalmadıysa yürütmenin mantığı yok zaten. Her ufak hareketinde acaba mı diyecek çünkü. Allah yardımcısı olsun.
(4,148 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
(1,723 puan) tarafından
Olmuş bitmiş bi olay için yuva yıkmaya değmez diyorum.. taa sevgililik döneminde olan bişey.. 
(4,148 puan) tarafından
İşte evliyken de bir kaç hatasını yakalamış daha önce demek ki içinde var bu adamın falan diye kendini dolduruyor canım bende çocuga yazık diye dedim
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Yani bence kişiden kişiye değişir bu olay misal benim başıma gelmiş olsa ortalığı yikarim biseyden deil çok kıskanç olduğum için daha sonra mantığa göre hareket ederim belkide ayrıldıkları dönem olan biseyse takmam ki zaten beni ilgilendirmez adamin hayatinda olmadığım bir dönem için hesap soramam sonrasında eşime olan guvenim ağır basar uzatmam unuturum bunun için bosanamam çünkü bu aldatma deil geçmiş 
(4,148 puan) tarafından
Değil mi bende öyle diyorum ama o tutturmuş sevgili oldugumuz dönemse içinde varsa belki şimdide yapıyor görmüyorum falan diye kendini perişan etti
0 oy
(7,677 puan) tarafından
Necip Fazılın sözünü hatırlardım. Ne demiş, ben geçmişi dürdüm büktüm çöpe attım. Çöpü karıştırmak köpeklerin işi. !!

Şu anda güvensizliği veyahut sevgisinde azalma ya da boşanmaya sebep olacak herhangi bir hareketi davranışı varsa amenna ama tee eski günlere gitmek çok mantıksız
(4,148 puan) tarafından
Şu an çok üzgün kızgın siniri geçince o da böyle düşünür insallah canım
0 oy
tarafından
Büyütülecek bisey değil canım üzülmüştür ama öncesinde olan bisey. Fotoğraf konusuna gelince bende fotoğrafların oraya kaydoldugunu daha bir kaç ay önce tesadüfen öğrendim kaç senelik kendi fotoğraflarımı buldum.bilmiyodum bile oraya kaydolduğunu. Eğer eşide gerçekten bilmiyoduysa ona inansin yani. 
(4,148 puan) tarafından
Bende bunu anlattım bak bizimde baksan kim bilir kaç yılından resimler çıkar adam ne bilsin bilse siler yok ederdi şimdiye kadar dedim ama şu an sinirli üzgün kırgın mantıkla düşünemiyor
tarafından
Sakince düşünsün anı kararlar tepkiler vermesin canım
0 oy
(12,818 puan) tarafından
Sadece bu durum söz konusu ise yapacak bir şey yok çok güven vermeyen bir ilişkileri varmış zaten ayrıl barış kısmı nedeniyle suçlayamaz. Ayrıldığı döneme denk gelen bir olaysada suçlayamaz karşı tarafı 
(4,148 puan) tarafından
Bende öyle dedim canım siniri geçince o da mantıkla düşünür insallah
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Simdi ayrıldığı dönemse kadınlar gibi degil erkekler hemen başkasına kolaylıkla açarlar kollarını onu bilme içinde nemzan ayrılıp baristiklarini bilmesi lazım aradan uzun zaman geçmiş yüzüne vursun konuşsun ama boşanma nedir geçmiş artk yani erkekler bide bilmez oyle eskiden foto kalmış falan bilseler zaten kaldırırlar salaklar :)
(4,148 puan) tarafından
Aynen bende dedim adam bilse tutar mı orda yok eder diye o da ne bileyim belki açıp açıp geçmişi yad ediyor bakıyor diye kendini daha da dolduruyor
(5,240 puan) tarafından
Ay oda olabilir ya napsin şüphe düştü bir kere Allah yardim etsin
0 oy
tarafından
Zor durum geçmiş olsada sonuçta benimle birlikteyken yapmış artı beni aldatmış yalan söylemiş zor durum ben affedemezdim beni ***** yerine koyduğu için 
(4,148 puan) tarafından
O da bunu diyor işte canım senin yorumu attım Bi bu arkadaş anlamış beni dedi tamam geçmiş deyip geçeyim ama kendime yediremiyorum kabul edemiyorum beni sala.k yerine koymuş demek ki içinde var o zaman yapan şimdi de yapar belki de yapıyor görmüyorum yine faln diyo
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Bu arkadaşın boşanmaya niyeti varki ta bekarlık yıllarındaki kızları bahane ediyor iyice saçmaladılar ya evlilik çocuk oyuncağımı tövbe yarabbim adam sanki eski sevglisine gitmiş gibi tepkiler veriliyor hayat çok kısa böyle şeylerle uğraşmasın arkadaşınız mutlu olmaya baksın niyeti boşanmaksa çeksin gitsin 
(4,148 puan) tarafından
Yok canım daha önce de eşinin bir kaç hatasını görüp şans verdiği için demek ki bu adamın içinde varmış gelmişte yapmış ben görmemişim sonra da aynı belki hala yapıyor bilmiyorum falan diye kendini dolduruyor yoksa daha önce de hatalarını affetti sevdiği için o zaman çocukları da yoktu boşanmak değil amacı işte kadın olarak o resimleri görmek ağırına gitmiş bence
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Geçmiş için geleceği mahvetmezdim ben hele ki ortada çocuk varken boşanma gibi ciddi bir konuyu hemen düşünmezdim. 
(4,148 puan) tarafından
Değil mi bende böyle dedim ama o takmış sevgili oldugumuz yıllar o zamanda beni kandırdı yine yapar içinde var kesin falan diye dolduruyor kendini bide kadın olarak o fotoğrafları görmek ağır gelmiş çok perişan etti kendini sürekli ağlıyor adamın yüzüne bakmıyor evde huzur kalmamış
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Bende google fotograflari kullaniyorum. Telefondaki fotograflari otomatik yedekler ve uygulamadan silmezseniz telefondan silseniz bile o hafizada kalir. Ayni hesabi baska telefonda da acsaniz fotograflar uygulamasinda kalir. Zaten google fotograf bir yedekleme uygulamasi. Muhtemelen cihazdan silmisse de arkadasinin esi, orda depolandiginin farkinda degil ve orda kalmis. Eski tarihli olmasi da bunu acikliyor zaten. Bunun icin kendini bosuna uzmesin. Kendinden once olmus bitmis.
(4,148 puan) tarafından
Valla kendini perişan etti göz yaşı durmuyor çocuga yazık arada annesine bakıp duruyordu yavrum yapma dedim bende geçmişte kalmış sonuçta
0 oy
tarafından
Sonuç olarak ayrıl barış la geçirilen bir sevgillik dönemi o yüzden çok takilmam takilinmamalida çünkü gerçekten orada olduğunu kaldığıni fark etmemiştir adamda kasıtlı bir şey yok evlenmeden öncesinde ve ayrıldıkları dönemdir belkide bunu bilemez bu kadar şeyden şuan sinirle ayrılmaya kalkarsa sonrasında çok büyük pişmanlık yaşar ki bende acayip kıskancım bu şekilde düşünüyorum 
0 oy
(966 puan) tarafından
Ayrılık dönemidir bence arkadaşın takmamalı silsinler olsun bitsin arada çocuk da var. Sevgi huzur varsa dert etmesin bu kadar söyle arkadaşına 
(4,148 puan) tarafından
Yani daha önce de bir kaç küçük hatasını görmüş şans vermiş acaba içinde mi var hep böyleydi ben mi görmedim diye kendini dolduruyor bende çocuk var dedim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 337 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Eslemimmm (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hale01 (1,871 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sda.aymina (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 451 göst.