0 oy
532 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşinizle mutlu musunuz orta mi mutsuzmusunuz genellleme yapalım erkekler hep aynı mı ben bosandim mutsuzdum

21 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Cok şükür bugünlerimize olması gerektiği gibiyiz Allah herkesin yuvasına huzur mutluluk versin inşallah.
tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bin şükür hep mutluyuz
0 oy
tarafından
Neden bosandın acaba çok özel degilse
tarafından
Peki sen hala seviyomusun yani icinde ona karsi duygu varmi
tarafından
Bilmiyorum ama görsem kendisini belki birseyler hissederim boşandıktan sonra hiç görmedim o  yüzden net birşey diyemiyorum
tarafından
Sen pismanmısın peki boşandıgına
Şuanda daha mutlumusun iyiki boşandım diyomusun
tarafından
Baba evi de koca evi de ikisi de birbirinden kötü ama şimdiki aklım olsa asla baba evine dönmezdim kadın sığınma evine gider esine dediğimi yaptırırdım
tarafından
Dimi evlendikten sonra boşanmakta bir çözüm değil bence 2. Kez evlenmekte çözüm değil
Ne bilim bende bazen düşünüyorum boşanmayi ama siddet aldatma falan yok ne bilim çocukla zor
Sende bence barış ailesi yuzunden ayrilma
0 oy
(915 puan) tarafından
Cok şükür çok mutluyuz tanışali 10 sene bitti evleneli 4 sene olcak kısmetse 2 tanede aslan parçamız olcak Haziran'da tam evlilik yıldönümünde ki o gün eşimin de doğum günü 2. Oğlumu dünyaya getrcem Allah huzurumuzu bozmasın bugünümuze elhamdülillah 
tarafından
Çok şükür
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Elhamdülillah halimize evlilik denge işi bi o seni alttan alacak bir sen onu, sadece tek bir kişi çaba sarf ediyorsa cok zor beraberlik, sonucta iki insan yaşamaya calısıyor toz pembe değil hiç bir şey 
tarafından
Onu da cogu kişi yapamıyor işte
0 oy
(6,245 puan) tarafından
697 gün öncesine kadar rüya gibi bir evliliğim vardı çok mutluyduk Rabbim bize dediki kimi benden çok seversen alırım onu çünkü bende eşimde sürekli sensiz nefes alamam sensiz yaşayamam diyordu şuan öyle bir yaşıyoruz ki...evet çok zor ama yaşıyoruz Rabbimde bizi böyle imtihan ettiiii 
(6,245 puan) tarafından
İlk zamanlar zordu şimdi dahada bir zor ☹️☹️☹️
tarafından
Asker mi eşin pek anlamadim
tarafından
Rabbim tekrar bir araya gelmeyi nasip etsin size esmam
(1,408 puan) tarafından
Allahım en kısa sürede kavuştursun
(1,351 puan) tarafından
Rabbim tez vakitte kavuştursun esmam
0 oy
tarafından
Hamd olsun çok mutluyuz 
0 oy
(12,633 puan) tarafından
çok şükür hiç olmadığım kadar mutluyum 

keşke uzak olmasaydı beni kısır diye rezil eden kaynanam benden sonra iki kere evlenip hala çoçuğu olmayan eski kocamda bilseydı diyor bi yanım ama kendı cehennemleeinde yansınlat
tarafından
Kaynanayin düşüncesi çok saçma kim istemez anne olmayı
(9,626 puan) tarafından
Ya öyle bile olsan bu ayıp mı günah mı Allah aşkına ne geri.zekalı insanlar var
(12,633 puan) tarafından
bilinçsizlik ne diyeyim kaç kere evlendırdı o kizlarada yazık günah başkasıyla evlenseler mutlu çoçuklu olurlarmiş
o  bi şey değil boşandık oğlu eve gelmezse sabahı  iş yerime okula gelip rezil ediyordu beni
tövbe estağfurullah
allah büyuk şimdı kaynanam gün aşirı gitmeme rağmen etrafımda dört döner ne pişireyim ne istıyorsun diye
(9,626 puan) tarafından
İşte seninde çekeceğin varmış Allah diğer kızlarında yardımcısı olsun inşallah,çekmişsin ama cok şükür mükafatını bu dünyada almışsın Allah esinle ailesiyle muhabbetini artırsın inşallah ❤️
(12,633 puan) tarafından
teşekür ederim ♥♥♥
0 oy
(2,761 puan) tarafından
Ben bosanacagim diye çok uğraştım. Eşim hiçbir şekilde benden vazgeçmedi. İyi ki de vazgeçmemiş. Evliliğimiz de sorun çıkaran benmisim onu anladım. Adam bana iyilik yaptıkça ben ters anladım. Şimdi de ben huylarimi düzelttim. O daha dikkatli davranmaya balsadi. İkimizde kendimizden fedakarlıklar yaptık. İyi ki diyorum şimdi.
tarafından
Allah işte ayirmazsa ayirmiyor
0 oy
(13,066 puan) tarafından
Mutluydum önceden şu an hissizim
(13,066 puan) tarafından
Eşimin sorumsuzlukları yüzünden ekonomik olarak battık açıkçası hem sevgi hem güven anlamında baya eksiye düştüm maalesef
tarafından
Düşüncen ne peki
(13,066 puan) tarafından
Evliligimizi kurtarmak için son bir şans tanıdım sevgimi ve güvenimi tekrar kazanmak için çaba harcayacağına söz verdi bekleyip göreceğiz
tarafından
Değişiklik var mi
(13,066 puan) tarafından
Daha çok yeni bir süreç ama çabalıyor
0 oy
(5,043 puan) tarafından
Mutluyum galiba ya. Yani o olmasaydı kiminle bu kadar eğlenebilirdim diye merak ediyorum bazen. Tabi nefret ettiğim anlar da oluyor :D
tarafından
Ee hepte aşk olmaz yanii
0 oy
(5,844 puan) tarafından
Rabbim herkesin yuvasına huzur mutluluk versin her evde olur sorunlar mutlaka bunu nasıl aştığımız önemli ben mutluyum eşimle çok şükür :) 
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Ara ara karabulutluyuz smss 10 senedir hemen hemen tanışıyorz. 5 yıla girececeğiz evliyiz. Şuan iyiyiz. Brnm de çok arkamda durmadı. Ailesinden yana oldu hakaretler neler neler. Ama iki kız çocuğum var ve gidecek yerim yok. Ben de dilimle yoluma getirmeye çalışıyorm. 
tarafından
Çocuk kız olunca insan 5 dusunecegi yere 15 düşünüyor
(1,151 puan) tarafından
İnan varya kaynanamgildeyken niyeki banyo suyunu ben hazırlamşm banyo yapmıyordu. İnanır mısın. O kadar kinlenmişti bana görümcem ve kaynanam yüzünden. Ama baktm olmuyor. O da yoruldu. Ya ayrılcaz ya düzelcez. Ben dilimle yoluma getireyim diye düşünürken baktm ki kendisi değişmiş iyi huylu fln yani. Kavga etsek bile gidiyo 10 dk arabada oturuyo sonra geliyor diyor ki "e canm olmaz böyle"
tarafından
Allahım yardımcınız olsun
0 oy
(3,479 puan) tarafından
Mutsuzum bende bosanmak istiyorum 
tarafından
Kısmet diyelim
0 oy
tarafından
Yuvarlanıp gidiyoruz 
tarafından
Tangur tingir
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Mutluyum çok şükür sevilip sevmek çok güzel bişey Allah bütün yuvalardan huzuru mutluluğu eksik etmesin inşallah ❤️❤️
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Zirvede genelde kavgamzda aşkımızda herşeyi zirvede yaşarız asla dur durağımız yok inadımız çok ve bu durum baya yıprattı bizi :ermm:

tarafından
Sakin olmaya çalışın
0 oy
(5,634 puan) tarafından

Hiç Bi evlilik dört dörtlük değil illaki sorunlar vardır mutsuz olunan konular vardır her evlilikte  

Ben genel olarak mutluyum şükür eşimden yana bi sorunum yok ailesi olmasa belki hiç sorunumuz olmaz ama pürüzsüz olmaz illa bir prüz olmalı :D

tarafından
Yani orası öyle tabi
0 oy
tarafından
Cok cektim cook aldatildim dayak yedim kaynana gorumxe kayinbaba madde bagimliligi kavga hakaret ama suan cok sukur mutluyum :))) 
tarafından
Sabrın sonu selamet demisler
0 oy
tarafından
İlk eşimle çok mutsuzdum ama şimdiki eşimle elhamdülillah çok mutluyuz
tarafından
İlkinle kaç yıl evli kaldın çocuk var miydi
tarafından
4 iki kızım var di
tarafından
Eşindemi bosanmisti
tarafından