0 oy
282 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
 Eşim çok rahatlığına düşkün bir insan suni sancıyla doğum yaptım canımdan can çıktı çok zordu hala psikolojim bozuk doğum yaptığımdan beri yanımda kv ve annem yardımcı oldular çok sağolsunlar eşim de onlara güveniyor sabah gidiyor gece geliyor her bir bahane yok maçıydı yok seçimiydi yok taziyesiydi ben severek aşkla evlendim ama svde yok bu adam ya nasıl davranmalıyım

15 Cevaplar

+1 oy
(2,146 puan) tarafından

Kendisi lohusa depresyonuna girmişti.:D

(2 puan) tarafından
Öyleyim ya ağlamak geliyo sürekli annem gidecek diye zaten kötüyüm nasıl çıkılır bu halden aslında biraz dışarı yüzü görsem iyi geliyor 40ı çıkmadan dışarı çıkamıyorum galiba
(2,146 puan) tarafından
Öyle şey mi olur 40 gün evde mi kalacaksın.
Bebeği doyur guzelce annene bırak dışarı çık 1-2 saatliğine acilirsin.
Evde sürekli aynı şeyleri yapmaktan bunalirsin.
-Reklam-
0 oy
(8,029 puan) tarafından
Eşim yanımda yok hala yok ama biliyorum ki yanımda olsaydı bana çok yardımcı olurdu ✌️✌️✌️çok iyi bir baba olucagindan eminim
(2 puan) tarafından
Maşallah canım neden eşiniz yanınızda değil polis mi
(8,029 puan) tarafından
Cezaevinde
(2 puan) tarafından
Allah kurtarsın inşallah çabucak kavuşursunuz
(49,860 puan) tarafından
esma ne oldu son durum
0 oy
tarafından
Vallahi kendi eşini başkasıyla kiyaslama benimki hep yardımcı oldu Allah razı olsun yanımda hiç kimse yoktu bir hafta işe gitmedi izin aldı bebek gibi bana baktı çok şükür kızım 2 yaşına girdi hala da öyle ben ne kadar razıysam Rabbım de binlerce kez razı olsun başımdan eksik etmesin 
(2 puan) tarafından
Haklısınız benimki de sözde babalık izni aldı hep seçim peşinde koştu çünkü evde hep misafir vardı benim de dikişlerim çok kötü ağlayıp duruyorum bu misafirler 40tan sonra gelse olmaz mıydı
tarafından
Şu misafir gelenlere ayrı sinir oluyorum azcık anlayışlı olsalar keşke yeni doğum yapan birine zırt pırt gitmenin ne anlamı var belki rahat değilsin belki ağrın var yatman gerekiyor işte gel de anlat bunlari
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Kız sancım geldi eve çağırdım bu eve gelene kadar yemekte yemedim saat 3 oldu eve gelince bişeyler yiyelim öyle çıkalım sende işten geldin duşunu al dedim. Hayyyy sen doğurmuyodun da beni niye çağırdın yarım günlük param gitti diye burnumdan getirdi yanımda bi abla vardı kadın bile şoklardan şoka girdi. Hastaneye gittik ordada hadi eve gidek sen doğurmazsın deyip duruyodu o kadar canımı sıkıp moralimi bozmuştu ki. Doğumdan gelince bebeğe çok iyi davrandı annem yanımda kalıyodu 1 hafta sonra başladı annen artık gitsin ben yatarak tv izleyemiyorum demeye başladı Allah'm sinir krizleri yaşattı bana. Şimdi akıllandı baya iyi biri oldu 2. Ye hamileyim geçen gün babama sende gel 15 gün dur hastane işlerini halledersiniz ben işteen izin alamayabilirim falan dedi annende istediği kadar kalsın diyo ama o yaptıkları unutuluyo mu tabi ki hayır
(49,860 puan) tarafından
lohusalikta yasananlar unutulmuyo kaliyo insanin içinde
0 oy
(49,860 puan) tarafından
benimde anneler esime guvendiler Allah esimden razı olsun iki anne yerine anne oldu bana

dogumda boyle sanirim ya anneler.ya.es uzmek zorunda heralde
0 oy
(2,220 puan) tarafından
Aynıydı canım sadece biraz daha yardımci oluyordu bana ama tavrı flan değişmedi 
0 oy
tarafından
Hep yanımdaydı sağolsun. İzin aldı işten bir süre.
0 oy
(8,887 puan) tarafından
Yardımcı oluyirdu olabildiği kadar ztn sakar korkuyordu bebeğe dokunsa ben alincada kızıp yavaş al yavaşca dokun derdi ne desem yapardı evde olduğu zmn ama geceleri hariç gecekeri kıçınıi dönüp uyurdu bebek çok aglasa başka odaya giderdi 
0 oy
(4,060 puan) tarafından
Valla benimki iyiydi kızımı kuveze bıraktığı gibi ben çıkmadan kapıda beklemiş beni odaya getirdi gelene kadr iyisisin vs vs hastane koridorda yatti tekerlekli sandalye üstünde uyumuş garibim kızımı görmüş hi geldi rengi atık ağlıyor makinaya bagliymisti yani hava için belli etmemek için uğraştı ama anladım ben bisi var çok ağladı bende ağladım ayağa kalkınca hemen kızıma götürdü beni eve geldim  1 haftalık iznini 20 gün yaptı beraber baktık kızıma çok yardımcı oldu sürekli uyumam için yememe içmeme vs vs çok yardım etti Allah var hakkını yemem bakalım ikinci olcak onda nasıl olacak gene ben sizi orda bırakıp ece gelemem diyor ama kızım var bakalım neler olcak:)
0 oy
(3,653 puan) tarafından
Senin en cok ona ihtiyacın var ama cocugu annenle kaynananla yapmadin sonucta 
0 oy
tarafından
İki gün evde sancı çektim benimle birlikte sabahladı ben ne zaman uyursam o zaman uyudu doğum yaptım kimsem yoktu Allahm eşimden razı olsun yemeğimi de yaptı nöbetleşe çocuğada baktı kucağından indirmedi emeceği zaman bana verirdi şuan dada o kadar güçlü bağ var ki aralarında kızım baba baba der başka birşey demez yine hamileyim eşime kalsa elimi bir işe sürdürmez sar anasını der geçer 
0 oy
(2,487 puan) tarafından
Ya benim de doğumum.yaklasti ve böyle hayal kırıklıkları yaşarsam.diye korkuyorum.acikcasi. severek evlendim huyunu suyunu biliyorum yıllarca görüştük 1 buçuk yıldır da evliyiz ama etkenlerin içinden ne çıkacağı belli olmuyor gervekten. Inşaallah saçma sapan hareketleri olmaz beni ihmal ederse çok psikolojim bozulur kaldıramam herhalde çünkü annem falan yok farklı illerde olacağız;(
0 oy
(612 puan) tarafından
Tatil dönemine gelmişti, evden zorunlu haller dışında bir kez bile keyfi çıktığını bilmem. Kızım sadece kucakta uyurdu, dönüşümlü kucagimizda uyuturduk:)
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Eşim çok stresliydi o da şöyle oldu.yanimda ya annem kaldı hep ya kaynanam kaldı eşim de yalnız kalmak istedi kalamadı cocgu sevecek kaynanam aman alma kucagina aman kundantan çıkarma aman uyusun dursun aman hep uyusun sürekli müdahale mudahale eşim direnemedi artık.abnem çalıştığı için çok kalamadı bide eşime veya bana hiç öyle müdahalede bulunmadı sagolsun.kaynanama eşim artık kalma dedi ben bakarım karıma gece başını beklerim dedi öyle oldu yani
0 oy
(1,780 puan) tarafından
Bir çok konuda çok yardımcı oldu ama psikolojikmen çok üstüme geldi aşağılamalar hakaretler çok ağlamıştım.

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 637 göst.
4 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Kdrts1312. (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 176 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Baldananne (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 460 göst.

397,588 soru

11,891,308 cevap

36,009 kullanıcı