0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (209 puan) tarafından
Gebe kaldım gidemiyorum tüyler kendiliğinden dökülme yaparmı yoksa ağdaya mı başlasam 

5 Cevaplar

0 oy
(3,663 puan) tarafından
Gebeyken çoğalabiliyor 
(2,705 puan) tarafından
İyyyy evet baya bi idrak edemedim bacaklarima bakıyorum bunlar bu kadar killi değildi diyorum :(( ust bacaklarimdaki sari killar bile karardi. Ki kilsiz bi insanim babam da annem de oyle. Bende boyle olduysa normal killi olanlar noluyo yaa :)
-Reklam-
0 oy
(2,580 puan) tarafından
Benim hamileyken azalmıştı bu sizin vücudunuza bağlı.
(209 puan) tarafından
:) kaç yıl gittiniz lazere bide buz lazer mi yoksa diğerimi
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Hamilelikte cogalabilir... Ben de gidiyordum  hamileyim şuan baya artmaya başladı.
(1,250 puan) tarafından
Şuan devam ediyomusun dr.lar onermiyo ara versen daha iyi degilmi
(1,075 puan) tarafından
Ben gitmiyorum canım hamileliğimi öğrendigim gibi bıraktım... Bir zararı saptanmis olmasa da önerilmiyor tabi ki. Burda okumuştum giden var gebelikte ama gidilmesi taraftarı değilim tabi.
(209 puan) tarafından
Kadın bana dökülme ihtimalin yüksek dedi ama gittikçe artıyor ağda yapsam sıkıntı olurmu acaba
(1,075 puan) tarafından
Ben de ağda yapıyorum... Senin vücut yapinla ilgili aslında benim çok tüylenme oldu ama arkadaşım diyordu ben de olmadı hiç.
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Yok dokulmuyor benimkiler öyle kaldı ama baya az yani bende elimle toplayi veriyorum iyice inceldi acimiyo zaten doğumdan altı ay sonra devam etcen bakalım zaten ikiseans kaldi onuda Alex zor görünüyor buz lazer ile yeni paket alıp devam edicem bakalim
(209 puan) tarafından
Bende buz lazere gidiyorum artık çıkanları eldivenle alıcaz mecbur
0 oy
(8,832 puan) tarafından
Benim döküldü gitti bütün tüyler hamilelikte sjjsjs arkadaşım da lazerliydi. Sanki hiç lazere gitmemiş gibi çıktı onun
(209 puan) tarafından
Kaçıncı ayda döküldü
(8,832 puan) tarafından
Canım lazer vardı bende de. Böyle ara ara ince tüyler çıkıyordu. Hamileliğim boyunca hiç çıkmadı. Doğum yapalı altı ay oldu. Şimdi yine alt bacağımda çıkmış birkaç tane

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 337 göst.
12 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sanalalemi (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 900 göst.
30 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin07 (447 puan) tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 795 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde eylul_ (1,308 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 383 göst.
8 Ocak 2022 Aile kategorisinde Tamamdabisuss (264 puan) tarafından soruldu

378,334 soru

11,323,894 cevap

34,775 kullanıcı

...