0 oy
623 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından
Bir düşmediler yakamdan bunlar evlerine gitmiyorum gelmiyorum bana gelmek istese görümcem kaynanam hep bir bahane üretiyor um  ben açken çocuğuma bir süt alamzken  kapımı çalıp yüzüme bile bakmayan insanlar  anamin yoladigi bir tabak yemeği akşam yemeği yapardık eşimle benim kapımın önünden geçerler di kapımı bile çakmazlar di  görümceme meyveler sebzeler görürlerdi eşim çalışmıyor çocuğum hasta  bizi birkere bile aramayan insanlar eşimle bir olduk çok şükür Rabb'im verdi ev aldık  durumumuzu düzeltik arabamızı aldık sonra bunlara tatlı olduk. Kaynimla 10 yıldır konuşmuyorum ne onla ne eşinle bana anneme pis küfür etti şeref*siz şimdide kocamı arıyor ben kiradan bıktım  ev almak istiyorum kiredi çekecem ama karının altınlarıni ver bana bana yardım et alayım evi demiş lan ha *at sen bana lakablar takıp hakaretler ediyodun  noldu şimdi allah seni banami muhtaç etti  neyse eşim geldi bana dedi eşime dedim değil altinlarimi günahımı vermem aylene eşimde diyor ki batmış batmasa verirdik dedim nah verirdik ben günahımı bile vermem eşimi aradı eşime dedim onlar benim çocuğumun geleceği  ben vermem eşimde vermiyor dedi eşime halen ikna et al diyor ne yüzsüz lük eşimde verelim kendi kötülüğünden utansın diyor  bende vermek istemiyorum ben miletin evine hamile hamile temizliğe gidiyor ken onun eşi evde yan gelip yatıyor du ben ne halen tırnaklarımla kaziya kazıya yaptım herşeyimi niye vereyim siz olsanız verimiydiniz 

29 Cevaplar

0 oy
(2,516 puan) tarafından
Asla asla verme bi daha alamazsin. Ne halt ederse etsin. Kiskancligindan yapiyor. Siz ev aldiniz o kirada ya. Ay benim kayinpederim boyleydi kardeslerine verirdi. Esim kayinvalidem kizardi. Ilk dususunde kayinpedeimin onlar kacti. Smdi cok sukur dukkan actk duze ciktik kiskancliktan ayni dukkani baska sehirde acmis.bi de diyomus onlar yaptiysa bizde yapariz. Yani demem o ki alir, bi bahaneule kavga cikarir ve yatar ustune bi guzel. Esinde veremem dicek bi daha da tel mel acmicak, yoksa evinizde huzur kalmaz.
(53 puan) tarafından
Kendinin dükkanı var o sabahçı eşim gececi yanında çalışıyor  altınları gerçekten ben kendi emegimle aldım eşim veremez net bir şekilde verirsen rezillik çıkarım anamın evine giderim öyle sabitlendi yok fikri
-Reklam-
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Katiyen vermeyinnnn asla asla aslaaaa
0 oy
(340 puan) tarafından
Bence bankada kasa tut ve altınlarını oraya koy eşine bile güvenme sen evde yokken alıp götürür yazdıklarından bunu anladım ben şahsen sakın evde altın bırakayım deme 
(53 puan) tarafından
Veremez verirsen rezillik çıkarım anamın evine giderim altınlarım gelmeyene kadarda dönmem geri dedim öyle tamm dedi konusunu açmayalım bir daha
(340 puan) tarafından
Kız deli misin sen :D adam kardeş delisiyse git ananın evinde kal banane der aklını kullan :) altınlar senin sonra kafanı vurma duvarlara
(53 puan) tarafından
Yok kapandı o konu artık onlarda istemiyor
0 oy
(1,161 puan) tarafından
Bu ne yüzsüzlük yaa, böyle kaynım olsa değil altın selam bile vermem, ne emeklerle yapılıyor o birikimler, bide hala ikna et demeleri, gurursuz şeyler 
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Ne yüzsüz bir insanmış. Sakin verme asla geri alamazsın. Eşinde ne safmis..bu devirde kim kime altın verir be
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Sakin verme ben verdim de noldu *** yoluna gitti hepsi sonradan eşimin borcu çıktı sözde borca verdiler günah boyunlarına asla helal değil ne eşime ne kaynima
0 oy
tarafından
VAllahi hayatta vermemm... Verdiniz diyelim İşlerini gördükten sonra yine bi taraflarını dönerler size... Aradan birkaç sene gectikten sonra konusu açılırsa da vermeseydiniz derler... Durumları şuan çok kötüyse onun da karısı girsin bi işe çalışsın birlikte bişeyler yapmaya çalışsınlar. Çok sinir oldum ya terbiyesizler. Sizin durumunuz kötüyken onlar nerdeymis....
(53 puan) tarafından
İşte şimdi hqtirladilar bizi isleri düşünce bide hiç demiyor bu kadın bizle konuşmuyor verimi hiç malını
tarafından
Yüzsüz insan onu der mi hiç... Terbiyesiz yemeyiz demiş bide. Boşver hiç kafana takma umursama daha da kudursunlar.
0 oy
tarafından
Kaynin sana kufrederken eşin olacak hoduk ne yapıyordu asla muhatap olmaması lazım.ben erkek olacam kardeşim karıma küfür edecek bende üstüne bide altın verecem oldu başlasa.kocan da beş para etmezmis be kuzum
(53 puan) tarafından
Eşim evde yoktu bende eşime demedim aynı evde yaşıyorduk deseydim büyük kavga çıkardı
tarafından
Kayninla mi aynı evde yaşadın kız beynim yandı anlamadım:))
(53 puan) tarafından
Ben kaynanam kaynım 3 ev bir evde oturuyoduk ev iki katlı müstakil ev di alt kata 2 oda benim 2 oda  kaynamin  alta  lavabo banyo herşey vardı üst kata da kaynanam gil yaşıyor du yeme içme birdi geceleri sadece herkes odasına uyumaya gidiyor du hem eltimin hem benim birer çocuklarımız vardı sonra zaten ben eşimle konuştuk evi ayırdık
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Değil altinimi vermek ,bana anneme küfür edenlere dava açıp bir de tazminat alıp çatır çatır yerim.bak ölüm doseginde olsun şu desin ağzına pamukla su calmam boylesinin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 124 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 1anne (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 586 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Cemrenin mamasi (8,340 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 417 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde Elifyasar (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 929 göst.
3 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,923 soru

11,404,658 cevap

34,942 kullanıcı

...