0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Ya biliyosnz doğum yaptım 10 gün oldu annem burda ama büyük oğluma ne desem kendi üstüne alıyor sen bana diyorsun diyor oğluna değil ya bı lafımı dinlemiyor yemiyor tuvalete giderken ustunu giyerken otururken vs vs vs yemek yerken asla ama asla bni kayde almıyor bnde kiziyorm sesimi yukseltince de annem başlıyor sen böyle yaptn sen öyle öğrettin snra da diyor sen ona değil lafın bana ben gidicem diyip durudu bnde gideceksen beni bahane etme git dedim ya yaptığı tek şey oğlumla ilgilenmek bide aksm ustu dışarı çıkarıyor biraz ben dersem kalkıp yemek yapıyor bı iş yap diyen yok şunu getiren r götür diyen yok ya rahat yatsın diye rahat etsin diye kork takla atiyorm herseyo.kenara birkaip ben çocuğuma kendi sözümü geçirmeye çalışınca başlıyor senin lafn bana kalkms babamı aramış bn gelecem bieltimi ayarla babam ağzına geleni sayıyor bana sesi geliyor TL'den ya ben bişi demedim diyorm ona alfimiz yok diyeom basliyor babam senin gbi evladımız yok diye ,,eşime dedim bak çağırma gelmesin kimseyi istemiyorm yanmda diye üst üste aradı gelin yanımıza diye şimdide annem böyle yapıyor benim alıngan olmam lazım Ken onlar boyle 

8 Cevaplar

+2 oy
(2,705 puan) tarafından
Ay kusura bakmasinlar da anan ana degil baban da baba degil ne yapmissin senin gibi evladim yok diyecek?  Birak gonder anneni bu ne böyle. En azindan kafan rahat olur. Lohusasin sen el ustunde tutmalari gerekirken bu muamele ne yani. Ayni evin icinde bir takma iki takma illaki takarsin canın sıkılır. Allah kolaylik versin canim 
(2,804 puan) tarafından
Herşey makine vallahi bı supurge bile tut demiyorm  ,sırf oğlum beni dinlemiyor ne yemek yerken ne başka biside asla sözümü dinlemiyor demiyorlar çocuğa anneni dinle demiyorlar ben kziincada üstüne aliniyorlar kaynnamda aynı çit demim bı laf etmim ama bnde insanim ya yarın tek kalacam alisisin çocuk yokk
(2,705 puan) tarafından
Çok haklisin kuzum. Çocuk da alisir merak etme yuz verecek kimse olmayinca mecbur dedigini dinleyecek. Sıkma canini sütünü etkiler allah gostermesin .
-Reklam-
0 oy
(257 puan) tarafından
K.b ama ailen inanilmaz derecede anlayışsız ve ne yaptıklarını bilmiyorlar.senin yaptığın bişey bile yok ha olsa bile lohusalisin annenin seni güzelce idare etmesi lazım sonuçta oda anne oldu çocuk doğurdu ne halde olduğunu biliyordur.sanki annen lohusa sen değil.gonder gitsin diyecek biliyorum yine içinde sıkıntı olacak ama sabret dua et.cnm Allah yardımcın olsun 
(2,804 puan) tarafından
Olur mu ya onlar lohusa ben kimim ki okadar doluyum ki eşimi arayip annemi gönder dememek için zor tutuyorum kendimi
0 oy
(5,307 puan) tarafından
Evet öyle olur sen hariç herkes lohusa gibi olur. Sonra bunlar böyle birikir birikir sonra Bi patlarsin tam olur 
(2,804 puan) tarafından
Kötüde ben olurum sonra
0 oy
tarafından
Eşin seni düşünmüştür nerden bilsin ki böyle olacağını okuyunca anneme kurban olayim dedim meleğim çok üzüldüm sana
0 oy
(12,962 puan) tarafından
Lohusalikta senin alıngan olman lazım aslında annen senden rol çalıyor gönder gitsin kendi kendine yetersin bence. Benim annem bir ay kaldı oğlum sarılık oldu bazen anneme sesimi de yükselttim o anın gerginliği kadından tek olumsuz laf duymadım giderken de iyi ağırlayamadım anne seni kusuruma bakma dedim ilk kez gelmişti çünkü evime yok kızım olur mu ben sana bakmaya gelmiştim zaten sen bebeğine bak o bana yeter deyip gitti 
0 oy
(6,958 puan) tarafından
Offf su çocuk doğalı aynı postu kaç kere açtın bacım yanlış anlama yani nasıl bunalttilarsa seni yani seni anladığını soyluyorum eşim baştan hata yaptı niye cagiriyo ki ne var yani doğum yaptıysan swn kendine guveniyosan gelmesin kimse diyosun bence gönder gitsin gitmedigi her gün daha fazla sorun yaşayacaksınız en iyisi kussun gitsin önünde sonunda gönlünü alırsın en azından az şey için tartışmış olun 
0 oy
(1,911 puan) tarafından
İşte sonra birikimler bir çikiyor ki alev atiyorsun etrafa. İnsanın kendi annesi de böyle yaparsa elden herşey gelir. 23 ay oldu lohusa döneminde gün gün ne yaşadım hepsi aklımda. Asla unutmadım unutamıyorum. Nefretle bakiyorum. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 189 göst.
0 oy
0 cevap 67 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde Emirimherseyim (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 365 göst.
21 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 353 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde Unalgll (57 puan) tarafından soruldu