0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (988 puan) tarafından
Sorum yukarda kızlar çok kararsızım tecrübelerinizi merak ediyorum 

10 Cevaplar

0 oy
(999 puan) tarafından
Mecburi sezeryan ise devlette 
(988 puan) tarafından
Evet mecburi
-Reklam-
0 oy
(1,883 puan) tarafından
Görümcem birini devlette birini özelde yaptı ikisinden de memnundu hatta devletteki hemşireleri daha çok beğenmiş 
(988 puan) tarafından
Anladım canım 15 bin şuan özelde
(1,883 puan) tarafından
Bizim burda 6 bin demiş
(988 puan) tarafından
Yaaa bide deprem bölgesinde kalan tek özel hastane bizimki  normal 12 sezeryan 15
0 oy
(2,438 puan) tarafından
İyi doktor, iyi doktor, iyi doktor 
(988 puan) tarafından
O şans, o şans,  o şans :)
Aslında özelde bir doktorum vardı ablamı 2 defa doğum yaptırdı depremden sonra gitmiş buradan :(
(2,438 puan) tarafından
Hmm hayırlısı olsun inşallah en iyisi olur canım
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Valla imkanın varsa özelde olmanı tavsiye ederim. Ben devlette oldum o doğum süreci beni çok yıpratrı ama herkesin gebeliği farklı ilerliyor Doğum süreci farklı. 
(988 puan) tarafından
Kuzenim dün 2. Doğumunu yaptı ikiside sezeryanla
İlk doğumu güzeldi bu doğumda narkoz aldığı iğne sırtında omzunda çok ağrı yapıyormuş bende korktum ikisini devlette yaptı bu arada
tarafından
Ben özelde doğum yaptım. Benim berbattı mesela. Doktor önemli kesinlikle
(988 puan) tarafından
Şuan hoşuma giden bi doktor yok istediğim doktor depremden sonra gitmiş buradan
(1,995 puan) tarafından
Özelde seçme imkanı var. Devlette yok malesef.
0 oy
tarafından
Ben ozelde yaparım. İlkinde de özelde oldum tabı fıyat ve maddı durum cok onemlı
(988 puan) tarafından
Eşime şuan özel diye kesinleştirdim kendisini hazırlasın diye ama kaynanamlar hiç sevinmeyecek :D bı de deprem bölgesindeyiz ev yok konteynır bebeği olacak :(
Maddi olarak sıkıntımız yok şükür eşim sözleşmeli er hakkımızda hayırlısı olsun
tarafından
Oy kıyamam deprem zamanı hamılemıydın :( yeniydi birde galıba :( nasıbı varmıs Rabbım omrunde boyle felaket gostermesın ona da size de
(988 puan) tarafından
Teşekkürler canim çok saol
Benim ilk bebiş tedavilerle oldu eşimde 3 ay önce izne geldi ilk olmadı buda olmaz dedi ama ben korunalim dedim kabul etmedi kısmeti varmıs ki oldu depremden sonra yani :(
tarafından
Ben bugun yarın dogumun var zannettım kuzum ondan oyle yazdım kusura bakma, olsun ne dıyeyım gelesi varmış bebişin demek ki bahtı guzel olsun
(988 puan) tarafından
Anladım canım haklisin bende şimdi den dogumu arastiriyorum normal öyle düşünmeniz :)
0 oy
(1,706 puan) tarafından

Ben özel diyip çekiliyorum çünkü devlete ne zaman gitsem mutlaka bir sıkıntı çıkıyor :angel:

(988 puan) tarafından
Ben ilkini devlette yaptım parcalandim şimdi özel istiyorum 15 bin tabi ben doğurana kadar zam gelir yine:)
(1,706 puan) tarafından
Resmen afedersiniz ama ****** parçalar gibi parcaliyolar hoş hayvana bile o muamele yapılmamalı ☺️
(988 puan) tarafından
Aynen öyle sezeryandan beter oldum 6 gün hastanede yattım makata ve kalçama kadar yirtildim :(
(1,706 puan) tarafından
Offf umarım bir daha yaşamazsınız
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Valla hastanedeki doktorların hemşirelerin genel tavrına bak derim ben 7 ay boyunca devlete gittim isitmedigim azar kalmadı diyebilirim ilgi alaka sıfırdı son kalan zamanlarda eşim sagolsun özele geçtik o kadar memnun kaldım ki bebek gibi bakildim 
(988 puan) tarafından
Ben geçen özel de şöyle bisy yaşadım
Fiş aldıktan sonra 10 gün para ödemiyoruz
Ben tam 10. Gün tekrar gittim doktorun tavrı öyle değişti ki suratıma bakmadı bebeğin kalbini hızlı dinletti eşimi içeri istedim ultrasonda bakar deyip kestirip attı
Para ödemyedim ya ama 10. Gün hakkım vardı para ödemeden gitmeye hepsi para avcısı
İyi bir doktorum vardı depremden sonra gitmiş:(
Doğuma kadar düzgün bir doktor bulurum belki
(1,070 puan) tarafından
İyi bir doktor bulmak gerekiyor valla benim doktorum çok iyiydi benim erken sancılarım başlamıştı o yüzden 2 3 günde bir muayeneye gidiyorduk eşim de 2 gün arayla tekrar gidince muayene parası ödemiş doktorumuz hemen arayıp paralarını geri verin 10 günlük süre geçmedi demişti dediğim gibi merhametli doktora denk gelmek gerek
(988 puan) tarafından
Ne güzel inşallah banada öyle bir doktor denk gelir
0 oy
(330 puan) tarafından
Ben buradaki devlet hastahaneleri bildiğim için ağrı kesici yazsalar içmem o derece onun için özel 
(988 puan) tarafından
Hangi şehir acaba
(330 puan) tarafından
Mersin merkez
(988 puan) tarafından
Benim şehirde pek bir imkan yok ayakta tek bir özel hastane kaldı devlet hastanesi de Suriyeli dolu Hatay'da deprem bölgesindeyim.bende
(330 puan) tarafından
Çok zor gerçekten sizin imkanlar şuanda kısıtlı elde olmayan sebeplerden inşallah iyi bi doktora denk gelirsiniz de kolaylıkla olur herşey
(988 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkürler
0 oy
(1,660 puan) tarafından
Ben devlette yaptım acil sezeryana alındım. Allah razı olsun o kadar iyilerdi ki. Çok rahat geçti. Tabi hepsi bir olur mu bilmiyorum.
(988 puan) tarafından
Özelde bile kötü doktor var canim bana denk geldi
İstediğim doktor şehir değiştirmiş depremden sonra
(1,660 puan) tarafından
Evet canım o yüzden nasip kısmet. İnşallah iyi doktorlara denk gelirsin. Rabbim kolay doğum nasip etsin.
(988 puan) tarafından
Amin inşallah cümlemize inşallah Allah razı olsun canim
(1,660 puan) tarafından
Cumlemizden razı olsun inşallah ♥️
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Doktoruna ve hastanesine göre değişir. Her özel hastane iyi değil, her devlet hastanesi de kötü değil
(988 puan) tarafından
İmkanlar zayıf burada canım  1 özel hastane kaldı devlet hastanesi desen Suriyeli dolu Hatay dayim
(1,292 puan) tarafından
Anlıyorum Allah yardımcınız olsun. Benim olduğum yer de küçük bir yer tek özel hastane var kesinlikle gitmeyi düşünmedim. Kaldı ki sizin imkanlar daha kısıtlıdır. Devlet desen evet suriyeli kaynıyor ve her gittiğimde illa bir sorun çıkarıyorlar. çünkü devletimiz sağolsun onlara o  kadar imtiyaz tanıdı ki beklemeye tahammülü yok randevulu hastaların bile önüne geçmek için uğraşıyorlar çünkü öncelikli olmaya alıştılar. İnşallah iyi bir doğum tecrübesi yaşarsınız
(988 puan) tarafından
İlk kötüydü inşallah bu iyi olur teşekkür ederim

İlgili sorular

+1 oy
37 cevap 477 göst.
9 Ocak 2022 Aile kategorisinde Gizem Mert (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 127 göst.
1 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde polatzulal35 (340 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 653 göst.
21 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 633 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 34513451 (99 puan) tarafından soruldu

378,427 soru

11,327,442 cevap

34,780 kullanıcı

...