+2 oy
278 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bugün biri Kaza olayı paylaşmıştı bende baktım Kız gencecik çocukta gencecik Bide kız hamile eşi vefat etmiş Allah'ım kızın paylaşımlarına baktım Bende yaşamıyorum artık, bende öldüm gibi şeyler çok zor Allah yardımcısı olsun, dünyada hiçbirşeyi kafaya takmaya değmez, bugün eşinizle tartışırsınız yarın olur bir bakmışsınız eşinizi toprağa vermişsiniz eviniz yuvanız yıkılmış Hangi dert bundan daha ağır ki, çocuk doğunca babasını hiç tanımayacak görmeyecek, yürümeye başlayınca Gideceği tek yer babasının mezarı olacak O kız yemek hazırladığında belki dalgınlığına gelip eşini çağıracak Gel yemek yiyelim diye ama eşi asla gelmeyecek, eşiyle beraber sarılıp huzurla girdiği yatağa şimdi tek başına girecek,bunları düşünün ve eşinize sarılın, evet herkesin evinde kavgalar sorunlar oluyor Allah'ım kimsenin evine ateş düşürmesin, Malk mülk yalan herşey Can, şimdi o kızın önüne dünyaları ser gözü hiçbirşeyi görmez. Lütfen sevdiklerinize sarılın vaktiniz varken onlara sevdiğinizi söyleyin

6 Cevaplar

0 oy
(16,490 puan) tarafından
Gördüm bende çok üzüldüm 

Rabbım sabır versin ona :(
tarafından
Çok çok amin çok etkilendim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Offf yaa okurken bile bir tuhaf oldum cnm Rabbım yardımcısı olsn
tarafından
Çok zor kuzum ya sanki aynı şey benim başıma gelmiş gibi, hani birinin acısını kendi Acın bilirsen işte o zaman İnsansın diyorlar ya işte tamda böyleyim
tarafından
Evet kuzum yaa Rabbım yardımcısı olsun çöl zor
0 oy
(89 puan) tarafından
Hangi haber ben görmedim 
tarafından
Bayan_mutuslu kuzum bak Instagram'i bu
(89 puan) tarafından
Ayy çok üzücü :(
tarafından
Hemde çok, kız bide hamile 4 yıllık sevda mezarda bitti ah
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Çok zor gerçekten ben de eşim her nöbete gittiğinde acaba eve dönebilecek mi diye düşünüyorum çok korkuyorum birşey olacak da kızım babasız kalacak ben ilk defa bir adam dan sevgi gördüm sevgisiz kalmaktan onsuz olmaktan çok korkuyorum
tarafından
Benim eşimde bütün eylemlerin ortasında Tomacı, tazikli su atıyor işte kimisi Arabasını taşlıyor görmüşsündür haberlerde, bende korkuyorum ve inşallah ona asla bişey olmaz
(2,826 puan) tarafından
Allah yardımcıları olsun inşallah benim eşim her nöbette yol üzerinde bir tepede nöbet tutuyor yani bir saldırı olsa çıkışı kaçışı yok :(
tarafından
Valla sabahtandır onu öpüyorum öpüyorum ona bişey olsa kafayı yerim herhalde bilmiyorum ben çok etkilenirim
(2,826 puan) tarafından
Bende öyleyim evde olunca hiç yanından ayrilmiyorum :D
0 oy
(669 puan) tarafından
Bende gordum allah sabir versin cok zor ayni onun gibi instagramda ipeklisi diye bi kix var oda syni sekil kocasi silah temizlerken kendkni vuruyo ölüyor cok cok zor gercekten gordukce aglayasim geliyo esim her aksam eve geliyo diye sukrediyorum onun yerinde olsam napardim allah korusun. Bide kizlar var bi yasinda
(669 puan) tarafından
Yaa allah korusun bianlik bi dalginlikla patlar cok korkarim ben oyle seylerden baksana kizcagiz daha 22 yasinda galiba ve bir yillik evli daha doyamadan bile kaybetti esini o kadar cok.uzuluyorum ki onu gorunce cok etkiliyo beni
tarafından
Sen söyledin bende baktım kızı var kızıda babasının mezarında fotoğraf çekilmiş çok üzüldüm, benimle aynı yaştaymış kız, inşallah eşinin emanetine çok iyi bakar, evleneceğini sanmıyorum kız baya etkilenmiş
(669 puan) tarafından
Evet bende sanmıyorum ilerde ne olur bilemem.suan cok.yeni.vefat edeli.daha bi kac ay oldu acısı cok taze Allah sabir versin cok zor suan ebile.aglayasim.geliyo
tarafından
Eşi polis miymiş, baktım polis falan dememiş, herhalde evdeki silahını temizlerken mi olmuş
(669 puan) tarafından
Yok polis degil kendi silahlari galiba arkadaşlarıyla evde temizliyolarmis kendini vurmus. Karisi evde yokmus arkadaslari gelcek diye sonra haber gitmiş hastaneye kaldirildi diye o sekilde galiba biraz yogun bakimda yatiyo sonra vefat ediyo
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Çok üzüldüm ben de
tarafından
İçim parçalandı

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 698 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (982 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 524 göst.
27 Mart 2019 Aile kategorisinde nihanimmm (7,402 puan) tarafından soruldu