0 oy
1,026 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Kizlar eşimle çok sık tartışmayın ama taryistigimizda ne o Altan alır nede ben Altan alırım dün kötü tartstik konuda eski sevgilisinden bahsediyor sürekli şaka diyor ama benim nevrim dönüyor o bahsederken gözüne terlik attım gözünü morartim bana a.k orus... Dedi bu bana ikinci söyleyişi ilkinde affetim ama içimden hiç affetmek istemiyorum dün kapıyı kitleyip yattım gidicek yerim olsaydı iki dakika kalmazdjm bebeğim var 8 aylık ailem uzakta zatne babam yok annem çok zor geciniyor ona yük olamam başka kimsem de yok napmam lazım bu olayı böyle kapatmak istemiyorum

29 Cevaplar

0 oy
(5,634 puan) tarafından

Yazıp yazıp sildim :woot: terlik fırlatan erkek olsaydı şu an burda adamım ne şerefi kalırdı ne namusu ne adamlığı ki eminim sende küfür hakaret etmişsin dir ikiniz birbirnizden seviyesizsiniz yavrucağa çok üzüldüm Allah onu kurtarsın 

(2 puan) tarafından
Bilerek gözüne atmadım ayriyeten biz kavga mız bizi bağlar cocugumuzu değil analigimiz babaligimiz gayet iyi canim sen başkalarının çocuğuna üzülme hele benim çocuğuma asla herkes kendi çocuğuna baksin
(5,634 puan) tarafından
O kavga esnasında çocuk neredeydi? Babasının gözüne terlik fırlatan anne, anneye oruspu diyen baba????  Böyle bir anne ve babanın evladına üzülürüm Buda seni bağlamaz
(2 puan) tarafından
Dikkat et senin gozundede bir terlik firlamaz yaparsam buda seni bağlamaz
(5,634 puan) tarafından
Ahahaha sıkıyorsa yap :-):-)
-Reklam-
0 oy
(17,768 puan) tarafından
Dilini eşek arisi soksun inşalllah 
(2 puan) tarafından
Amin :D
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Yakalardan evlerden Irak........
0 oy
(2,094 puan) tarafından
Küfürü haketmemişsin ama terlik atmanda kötü olmuş bide bende eşime eskilerden bahsederim sorarım sende bahset derim eder bunda bişey yok yani öyle bi konuşş ki tavır yap ona birdaha da küfür etmeye cesaret edemesin 
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Kocan ne sacma ya bahsetmesi hata bi kere. 
0 oy
tarafından
Daha neler okuycam ben 
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Eğer gerçekten ayrılmak istiyorsan senin yerinde olsam annende zor durumdaymış annemin yanına yerleşirdim çocuğuma baksın annem bende çalışır hem anneme hem çocuğuma bakardım hayat bi şekilde devam ediyor yeterki tam ayrılmayı düşün. 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Ben or.. sen de pezev...sin ki benimle evlenmişsin derdim. Her ne kadar şiddetli kavga ederseniz edin bir erkek karısına bu lafı nasil yakıştırır. Malesef eşinin cinsiyeti erkek ama adam değilmiş 
0 oy
(4,654 puan) tarafından
Ben olsam ben o..... Sende pezevennnksin niye aldın derdim uzun sure de affetmezdm

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 486 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Semrak (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,059 göst.
+1 oy
16 cevap 654 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde guzelbirkizannesi (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 600 göst.

379,930 soru

11,373,320 cevap

34,855 kullanıcı

...