0 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kız kardeşimin sözü var bende bu elbiseyi aldım 500e ablamda bu siteden başka bişey aldı ama elbise içine sinmemis gidip 1200 e başka tüllü abiye tarzı bişey aldı erkek tarafında kız kardeşleri daha şık şeyler alcaklarmis topuklu ayakkabı dahil giyceklermis vs. Başka güzl bişey al diyip duruyorlar o kadar cnm sıkıldı ki çocuklara aldım kendime aldım daha masraf yapmayi istemiyorum açıkçası birde pahalı ben netten uyguna aldım üstelik Nisan kına düğün var Ablam nişanda çocukların sünnet düğününde giydiği kıyafeti giyecek hiç birsey almiycak ama bir ısrar kıyamet ne zaman kıyafet bakacaksn diye tutturdular neyse dün hastaneye gittik kızım için doktor reçetesiz krem önerdi 500 TL benim gözlüğüm kırık ve yeni çerçeve ve cam yazdı çarşıda sorduk en uygun 2000 kızımın ilk yaş günü var gözlükcüden çıkıp mağazaya girdim en Uygun elbise 1600 TL öylece çıktım yani düşünüyorum bunu alsam ben sıkısicam kızlara söyledim benim Telefonum kapalıydi eve geldim konuşmuşlar bence almicak onu giycek demişler eşim çalışıyor ama bizim mesaimix yok net maaş alıyoruz bir kere oluyor diyip duruyorlar psikolojik baskı yaptılar resmen sizce elbisem kötü mü siz olsanız ne yapardınız 

image

Ayni renkten aldım 

15 Cevaplar

+2 oy
(2,479 puan) tarafından

Çok konuşacağınıza para verin de :D kimseyi de takma üstelik daha sözmüş. Tüllü abartılı giyeceklerse düğünde de zilli giyecekler heralde :D:woot:

(48,735 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
tarafından
Hahaha valla bende merakla bekliyorum ne gyecekler
-Reklam-
+1 oy
(2,540 puan) tarafından
Butce meselesi bu durumlar o yuzden bisey diyemem ama benimde kiz kardesim sozlendi bende elbise aldim. Evde bi suru abiye tarzi kisa elbiselerim olmasina ragmen yeni aldim cunku kiz kardesim onun icin ozenmedigimi dusunurdu. Ayrica karsi tarafta eger asiri ozeniyosa bende ozenmemis gorunmek istemezdim acikcasi. Neden kendime veya kiz kardesime laf edilsin diye dusunurdum ki ona gore davrandim.

Elbise icin yorumumda soyle,l utfen yanlis anlama; ben acik bir bayanim ama bu elbise bana biraz sade gibi geldi. Evde bile olsa ozel bi toren diye dusunuyorum(bizimkide evdeydi bu arada) Belki esarp veya takilarla bir de topuklu ayakkabiyla kombinleyince farkli olabilir ama fotodakine gore yorumum boyle olur.
tarafından
Canım bende yeni aldım bunu onun sözü için üstelik ben emziriyorm emzirmeyede uygun değil farklı bişey almıştım onuda beğenmedi karışık buldu hevesimi kaçırdı bende değiştirip sade bunu aldım.  Tabi ki böyle sade kullanmıycm takı takicm evde giymelik babet aldım kızım var 11 aylık kucaktan inmiyor onunla rahat edemem Benimde evde bir kaç tane abiye elbisem var yinede yeni almak istedim aldimda çocuklarıma yeni aldım
(2,540 puan) tarafından
Sanirim kiz kardesn karsi tarafi asiri onemsiyo. Cocuk varsa abarti zaten olmaz olsa da gozukmuyo zaten kosturmaktan o yuzden haklisin :) onemli olan tabi gonuller bir olsun
0 oy
tarafından
Çok şık çok sade
tarafından
Ay bilmiyorum sinirim bozuldu artık
tarafından
Elbise haki yeşil cnm rengi
(48,735 puan) tarafından
fikir değil para verin siz alim hediye söz giyicem deyin milletin baskisini başkasından üstün olma çabasını anlamiyorum
tarafından
Kız kardeşim artık beni delirtti resmen onlar bunu şunu alıyor diye
(48,735 puan) tarafından
alsınlar senin zevkin bu paran varken bunu almissin bak zevkin buymuş beyi zorluyorlar herkes tasli tuslu giymek zorunda mi sanki bence söz icin cok uygun abiyeye ne gerek var
0 oy
(15,304 puan) tarafından
Kız giy gitsin. Elbise siyah. Her şeyi götürür. Evdeymis üstelik. Bence onlar abartmışlar. Giy sen de altına topuklu ayakkabı. Olsun bitsin 
tarafından
Elbise haki yeşil cnm kızım var 11 aylık bununla zor emzircem topuklu ayakkabı almadım valla bu ev babeti var ya altı kaydırmaz şık onalrdn aldım
0 oy
(7,277 puan) tarafından
Canım sen onları boşver yani benim çok tarzım değil belinde bı kemer bişey istiyor sanki bilemedim ama söz mus o kadar abartıya ne gerek var hani salonda Nisan filan olsa neyse 
tarafından
Seyyar kemer var cnm benimde değil ama mecbur hatta emziriyorm zar Zor bir şekilde emziricm
0 oy
(7,765 puan) tarafından
Çok tatlı bir elbise nereden aldın 
tarafından
Tesettür Esila cnm en uygun orda buldum
(7,765 puan) tarafından
Kaliteli mi kumaşı dikişleri filan
tarafından
Gayet kaliteli cnm ben elbise içime sinmese kız kardeşlerime bile bakmam kendim başka alırdım elbise güzel durduğu için masraf yapmak istemiyorum
(7,765 puan) tarafından
Bence boşver onları çok güzel güle güle kullan ☺️
0 oy
(3,434 puan) tarafından
Siyah sanirim agir duran bir esarp takarsin gayet sık olur alti ustu soz bu kadar abartmaya ne gerek var kiz hadi disarda buyuk nisan olsa anlarim satafatlı bir elbiseyi ama bu yeterli bence 
tarafından
Hayır kız haki yeşil rengi:)) Nişan olsa bende alicam evde siyah dantelli elbisem var nişanımda aldığım sade bir şey var kilom olduğu için duruyor öylece aldığım kenarda beklediği için almak istemiyorum
0 oy
(499 puan) tarafından
Sen begendiysen giy kuzum
0 oy
(48,735 puan) tarafından
alt tarafi söz hos dugunde olsa baski yapamazlar alacağım varsada almam . evde ne varsa giy kim kokos takilmak isterse takılsın tekrar derlerse sen hediye al de sussun
0 oy
(690 puan) tarafından
Nişan da ayrı yapılacakmış söz için yeterli bence 
0 oy
(10,562 puan) tarafından
Kız söz yani giyilir neden giyilmesin kına düğün olsa neyse onların lafına bakıp kendini zora sokma 
0 oy
(13,314 puan) tarafından
Bir kere olurda senin sözün değil sonuçta süslenip gelin gibi olmana gerek yok evet sade ama gayet uygun ve şık öyle günlük kötü bir görüntüsü yok ayrıca onları çok ilgilendirdiğini düşünmüyorum bu mevzunun kendince kardeş olarak daha şık bir şey giy diyebilirsin ama böyle baskıya gerek yok 
0 oy
(4,390 puan) tarafından
önemli olan giydigini taşımak, inan çok süslü püslü olanlardan daha iyi duruyor insan.
0 oy
(7,630 puan) tarafından
Hiç takılma canım bence söz için gayet uygun hanım hanımcık bir elbise giy git kimseye bişey açıklama zorunlulugun da yok.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 335 göst.
15 Ağustos 2023 Moda kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 232 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Linkin (15,304 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 309 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 219 göst.
3 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,121 puan) tarafından soruldu

381,229 soru

11,412,710 cevap

34,956 kullanıcı

...