0 oy
209 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Kızlar biz dört kız kardeşiz ben ve iki numara kardeşim evli 18 yaşında ve 22 yaşında kardeşlerim var (kız) az önce üç numarayı aradım açmadı bende anneminaradim tele baksın diye başta yatıyor dedi sonra mesajda dışarda dedi bende bu saatte ne dışarısı dedim ortalık kötü dedm zamanında sana da izin veriyordum dedi ben ise asla akşamları geceleri dışarı çıkmazdim 14 yaşından belli çalıştığım için oyle gezme gibi bir şansım vs yoktu olsaydida bu saatte çıkmazdim bana ***** ***** konuşma yazmış annem yani kızlar ben haksizmiyim babam şehir dışında casliyor aradığında yatıyor diyorlar eğer başına birşey gelse ne cvp verecekler. İki numaralı kardeşime dedim banane karışma sen ben karışmıyorm demiş o da yani nasıl karışma insanlar kötü ortalık kötü 

5 Cevaplar

0 oy
(2,803 puan) tarafından
Bncede karışma  annen nerde kimlerle olduğunu biliyordur ve o birey kendi kararlarini verebilir 
(60 puan) tarafından
Canm sevgilisi vs olablir ben ona birşey demiyorum ama bu saatte
(2,803 puan) tarafından
Saat erken daha  kötü olan sen olursan karisma bnce
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bence de karısma alan razı veren razı sana ne oluyor niyazi :D

(60 puan) tarafından
Ben ablasiym normal deglmi
tarafından
Senı abla ve evlat yerine koyan yok ama böyle bir durumda asla da umrumda olmaz herkes hatalarının bedelini öder madem çok büyük artık bırey özgür
(60 puan) tarafından
Haklısın canm ama babama yalan söylüyorlar yatıyor diye
0 oy
(675 puan) tarafından
Sen üstüne düşeni yapmışsın şu durumda sorumluluk sahibi annen ilerisini onun düşünmesi lazım kardeşinle beraber 
(60 puan) tarafından
Evet öyle ama içim rahat etmiyor
0 oy
(276 puan) tarafından
Ara babana anlat sevgilisi varsa da namuslarıyla tanıstırsınlar yarın baban eşşek yerine konmasın
(60 puan) tarafından
Ben sevgilisi olmasına asla karşı değilim ama saat 11 normal değil bu saatte dışarı çıkmak AVM vs yerlere gitse diyeceğim 10'da kapniyor
(276 puan) tarafından
AVM'ler 23 de kapanıyor yani sevgili de normal değil bence
(60 puan) tarafından
Bizim burada 22:00 cnm
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Sanane bacjm anasi dusunsun sonra sen annemu dolduruyosyn der kotu olursun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 386 göst.
0 oy
3 cevap 153 göst.