0 oy
242 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Dayımın eşi en ufak bir şeyden büyük olay çıkarıyor dün onlara yatılı misafirliğe geldim ondan önce annemle kavga etmiş bende annemin tarafını tuttum onda tüm suratını astı oturdu sabah kalktım annem yoktu evde uyandım ne bir günaydın dedi ne birşey salonda oturuyor tüm gün telefona bakıyor sabah kahvaltı yapmayı pek sevmiyorum o yüzden öğlene yakın biskuvi vardı masada ondan aldım yedim salona girdi tert ters baktı elini çarparak biskuvinin aldı gitti bende dedim ne var ne bakıyorsun bağırdı çağırdı annem geldikten sonra da diyor ki senin kızının yüzüne bakmayacam bana neden suratıma bakıyorsun dedim bende herşeyi anlattım o da o biskuvi benim dedi resmen kin kustu bende duygusalım ağlamamam gereken yerde bile ağlıyorum dayım da ordaydı annemde ordaydı biri ona birşey söylemedi ağlamam öz annemin bile umrunda olmadı hatta sonra odaya dayın hasta utanmıyormusun kavga çıkarmaya dedi bununda suçlusu ben oldum 

O kadın annemi ezende annem susup duruyor ben onu koruyorum ama o kadın bana ağzına geleni dediğinde annem birşey demiyor tek derdi kardeşi bir defa bile olsun yanımda durmadı çocuk gibi şikayet etmiyorum gerçekten herşeyi anlamaya geldiğim yaştan beri bu böyle hatta diyor ki sen ondan büyüksün sen özür dile ben ona ne dedim ya herşeyi yapan o özür dileyen ben

6 Cevaplar

+2 oy
(274 puan) tarafından
Kavga etmişsiniz neden orda durdunuz. Ben olsam çıkaardım. Kavga konunuz ne yazmamışsın. Belki haklısın belki haksız inatlaşmış gibisiniz. 
(2 puan) tarafından
Annemle öncelikte kavga etti bende annemin tarafını tuttum öz annen seni bir gün bile doktora götürmedi iyimisin diye aramadı anneme karşı nankörlük etme
-Reklam-
+2 oy
(3,081 puan) tarafından
Sanki eksik anlatılmış birşeyler var canım 

Olay gerçekten tam olarak öyle mi

Oldu
(2 puan) tarafından
Önce dediğim gibi annemin tarafını tuttum sonra annemle barıştı bende kabak başıma patladı zaten annem ben kaç yaşına gelirsem geleyim hep haksızım
(701 puan) tarafından
Katiliyorum hem annesi niye orda duruyor..
(2 puan) tarafından
Çocukları yok dayımda işe gidiyor o mükemmel karısı yalnız kalmasın diye annem ona korumalık yapıyor o kadın için hepimizden vazgeçer
+1 oy
(1,346 puan) tarafından
Senin yerinde olsam bundan sonra konu annem bile olsa haklı kim ise onun arkasında dururum. Karşı taraf doğruysa mesela sen annemin yanında dururum dememelisin. Tutmuşsun ne oldu ağzına geleni sana kinlenip söylemiş annen sesini çıkarmamış. Birde kadın haklıysa sen ona rağmen tutuyorsan. Ne diyeyim yani
(2 puan) tarafından
O kızın annesi bir kere bile olsun kızının doktora götürmedi iyimisin diye sormadı ona rağmen anneme bağırıyor çağırıyor suratını asıyor annemi eziyor annem susuyor ama bana birşey dediğinde sessizce oturuyor
0 oy
(14,703 puan) tarafından
Ya benim anlamadığım konu şu madem kadın en ufak şeyden olay çikariyor ne diye yatılı misafirliğe gidiyorsun. Vallahi bak ailem el üstünde tutmasına rağmen onlara bile sayılı gider gelirim. Yatılı kalın diye ısrar ederler ama çocuklar yaramaz diye kalmam. Evinizin suyu mu çikti niye gidiyorsunuz. 
(2 puan) tarafından
Annem için gitmiştim sadece çünki annem çağırdı
Ama keşke bacaklarım kopardı
0 oy
(7,157 puan) tarafından
Kavga ettikten sonra annen niye orda duruyor? Sen niye duruyorsun? Kadın suratını asmış memun değil belliki orda olmanızdan bi bisküvi bile gözüne batıyor hala orda ne işiniz var ? Ve sen nasıl dayından yengenden büyük oluyorsun ? 
(2 puan) tarafından
Ben 24yaşındayım onlardan küçüğüm zaten ben gidicem bunda sorun yok annem kalıyor çünki birtanecik kardeşi işe gidiyor karısı evde yalnız kalmasın diye anneme korumalık yaptırıyor
(7,157 puan) tarafından
Hayır sen büyüksün diyormuş ya annen ona istinaden dedim. Bi de karısı yanlız kalınca ne oluyormuş ki herkes kocası işe gidince yanlız kalıyor saçmalığa bak. Üstelik kavga kıyamet sona aman yengem yanlız kalmasın annenin yaptığı da iş mi yani hak etmiyor bence bi bisküviye bile laf söylecek birisi
0 oy
(137 puan) tarafından
Olay asla Boyle degıl bence. Sıx nıye orda kalıyorsunuz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 246 göst.
0 oy
3 cevap 249 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 275 göst.
18 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Twinsmom (496 puan) tarafından soruldu