0 oy
835 göst.
Aile kategorisinde (293 puan) tarafından

Kızlar eşimle aramızda bir problem yok isine gelince gayet güzel konuşuyor benimle işine gelmeyince azarlayarak konuşuyor, eşim tır şoförü buraya 1 buçuk saat uzaklikda biyerde çalışıyor şuan, bugün napiyosun diyorum telefonda gotumu sk.tryorum bilmem ne dedi bana Arkadaşinin yanında ne edepsiz insansın ya dedim muhatap olmicam aramicam dedim akşam oğlumu banyo yaptırdım evde tek kalıyorum ve apartmandada tekim iki katli ev apartman boş benden başka kimse yok, çocuğa üstünü giydiriyordum bir ses geldi bişey devrilme sesi baya gürültü yaptı yani oğlum korkudan yanıma geldi koşarak bende korktum mutfakdan bişey düştü sandım eşimi aradım açmadı ilk.mesgile attı ikincide aradım açtı dedim ses geldi korktum diyorki ne sesi bişey olmaz git işine ya **.k felan dedi telefonu suratıma kapattı çok üzüldüm. Eve baktım bişey devrilmemis üstüm çatı acaba catidanmi geldi ses bilmiyorum. Bende dedimki sana ne oluyor böyle hayırdır dedim msajimi görmemezlikten gelmiş whatsaba girdiği halde çok mutsuzum kızlar bu durum oglumada yansımaya başladı onada çok kızıyorum sürekli ne yapicam bilmiyorum okadar yanlız hissediyorumki :(

24 Cevaplar

0 oy
(1,693 puan) tarafından

Rabbim yardımcın olsun 

-Reklam-
0 oy
(933 puan) tarafından
Nasıl bir pisliksin gerçekten böyle insanlar evlenmesin
0 oy
(1,650 puan) tarafından
Nasıl eşinle aranda problem yok anlamadım bu yok haliyse...
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Canm sen eşinin üstüne çok düşüyorsun onu çok merak ediyorsun değerli hissettiriyosun ses gelmiş evet korktun ama onu arayınca ben olmasam bı işe yaramaz bu diye düşünür sayfalarca msj da atsan umursamaz sanırım bı öyle bı böyle olmasının sebebi de sana saygısızlık yapınca sonra duzelip gönlünü alınca sende hemen kabul ediyorsun uzatmamak adına şimdi eşini boşver böyle böyle senin dengeni bozar o seninle konuşsun sen hiç arama elinden geldiğinde biseyleri kendin yap ona muhtaç gibi hissettirme ona niye böyle yapiyosun derse deki ben kufure gelemem saygısızlıga gelemem

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 489 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 913 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,214 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Zeynepm (241 puan) tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 1,871 göst.