0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından
Kızlar saçma sapan yorum yapanlar olacak ama takmayı düşünmüyorum, neyse bnm eşim nefes alsa zoruma gidiyor, kokusu geldimi sinirleniyorum normal midir , ilk hamileliğimde eşim hep yanımda olsun isterdim ama bunda yok :) çok seviyorum eşimi bu arada ama kokusu konuşması falan hep bana batıyor sanki , sizde öyle bişey yaşadınız mı

16 Cevaplar

0 oy
(1,181 puan) tarafından
Evet olabiliyormş bende tek yatmak istiyordum böyle dokunsun dahi istemiyordm
(299 puan) tarafından
Bnde bendee
-Reklam-
0 oy
(5,234 puan) tarafından
Hal hareketleri konuşması batmıyor bana hatta daha çok seviyorum hamilelikte ama dışardan gelince kıyafetleri kokuyor bana . 14 haftalığım aşırı koku hassasiyeti var
(299 puan) tarafından
Bnde ilk hamileliğimde öyleydim ama bunda bı değişik olmuşum
(5,234 puan) tarafından
Benimki diğer iki hamileliğimde kokmuyordu bana ama bunda kıyafetleri kokuyor ya ne zaman geçecek bilmiyorum
(299 puan) tarafından
Geçer doğumdan sonra inşallah
(5,234 puan) tarafından
Ay o kadar sürmesin :D
0 oy
(1,295 puan) tarafından
Valla canım aynısını bende yaşadım eşimi 8 sene bekledim bide yani :)) adam yaklassin istemiyordum ayrı yatmayı istiyordum hatta böyle devam etcek diye çok korktum şükür dogurdugum gün bitti :) normalmiş bunlar 
(299 puan) tarafından
İnşallah bnmde geçer bnde eşimi çok seviyorum çünkü
0 oy
(3,365 puan) tarafından
Her sözü batiyordu bana alınıyordum bir kez koltukta uyuya kalmisti uyku sersemi  git basımdan dedi diye sabaha kadar aglamistim ertesi günde küsmustum esimde hatirlamiyor tabi ne dedigini sabah konustuk hatirlamiyorum ki dedi sarıldi öptude oyle barismistik :)
(299 puan) tarafından
Haha yazık adama
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Olabilir tabi benim bi sorunum olmadi sadece son zamanlar agirlastigim için gözüme bayardı ama normalde de batar :))))
(5,240 puan) tarafından
Adam ailesine karşı kendini savunamaz hep ilt olurum ona :)
(299 puan) tarafından
Koca adam bnce kimse ne kendini ne eşini nede çocuğunu ezdirmeli , ailesi olsa bile
(5,240 puan) tarafından
Ezdirmiyor cnm şükür öyle bisey degil hakkı var vermiyolar bekliyor bakalim ne zamana kadar
(299 puan) tarafından
Hakkı olanı kimseye de bırakmasın , çoluk çocuğunun rızkı o
(5,240 puan) tarafından
Evet bende onu diyorum şuan zaten oda artık herşeyin farkında alcak
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Kaynanamda hamileliklerinde kayinbabamdan tiksinmis djjdjdjd
(299 puan) tarafından
Değişik bişey ya
0 oy
(2,104 puan) tarafından
İlk başlarda kokudan rahatsız oluyordum sigara kokusu hatta çok kötü kokuyorsun git demişliğim var onun dışjnda hiç olmadı ayyyy olsun da istemezdim benimki tribal enfeksiyon çünkü hemmen kırılır 
(299 puan) tarafından
Bnde dedim alındı hatta
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Oldu ama sonlara dogruydu. Psikolojik sanirim dogurunca geçmişti
(299 puan) tarafından
İnşallah geçer ya
0 oy
(191 puan) tarafından
Bu ben yeminle ilkinde hiç böyle değildim 20 haftaya kadar eşime karşı tahammülsüzlük sabır edemiyordum hareketlerine konuşmasına filan yaptığı dediği herşeyi ters algılıyordm adam ne çekmişti elimden bidaha çocuk yapmaya tövbe etti ahahw
(299 puan) tarafından
Bebeğinizin cinsiyeti neydi acaba
(191 puan) tarafından
İlk kız denildi geçen hafta 32. Haftada erkek dedi doktorumuz
(299 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına al inşallah
(191 puan) tarafından
Amin  sende sağlıkla kucağına alırsın inşallah
0 oy
(12,537 puan) tarafından
Hormonlardan olmalı ☺️

Bende olmadı ikisıde de
(299 puan) tarafından
Galiba
0 oy
(59 puan) tarafından
Bende yeni hamileyim 10 haftalık benimde çok batıyor banaya her hareketine sinir oluyrm kavga etmek istiyorum istemiyrm eve gelsn :)
(299 puan) tarafından
Bnde ya çok kötü bişey
0 oy
(426 puan) tarafından
Değiştim. Daha çok bağlandım 
(299 puan) tarafından
Ne güzel bnde ilk hamileliğimde öyleydim
0 oy
(2,295 puan) tarafından
Bıldıgın teke gıbı kokuyordu adam bana. Ama ben halıları bıle toplamıstım yenı yıkattmafan gelen halı yün kokuyordu. Perdeler cam kenarları ay çok zordu. Esım dus alır eve gelınce hep. Ama yok adam sankı ahıra gırmıs üç gün yatmıs gıbıydı. Çok şükür doğumdan sonra gectı o sıkıntı ama ben fazla çaktırmıyodum sadece bahaneler bulup dıger koltuğa gecıyordum yanımda oturunca  mutfağa falan gidiyordum
(299 puan) tarafından
Veyy acıdım adama kız, bnde eşime belli etmiyorum gece sarılmadan uyumaz, bnde hep diyim bn arkamı döneyim hamileler sağ tarafa yatmalı böyle çok tehlikeli:)) Bebek içinde olsa tamam der
(2,295 puan) tarafından
Ayyy vallah bılırıöim  Allah kolaylık versın geçmese bıttık ömür boyu çek dnsnnd
(299 puan) tarafından
Ayy Allah korusun valla adama günah , tek temennim geçmesi
0 oy
(705 puan) tarafından
Daha çok sevdim sürekli dibimde olsun benimle ilgilensin istiyordum hshsh evlendikten kısa bir süre sonra hamile kaldım belki de o yüzden öyle oldu ya da ilk hamilelik olduğu içindir bilmiyorum ama her sözüne kiriliyordum hemen ağlıyordum ayy hatırladım da o neydi öyle ya hshsgajj
(299 puan) tarafından
Aynn ilk hamileliğimi anlatmışsın bnde evlenir evlenemez hamile kaldım herkes şok oldu ilk gecenin meyvesi kızım ama bu hamileliğim farklı ya adama acıyorumda
(705 puan) tarafından
Ben bir buçuk ay sonra hamile kaldım ve gurbete gelin geldim zaten zorlandım bide hamilelik zordu ya ama çok güzeldi çok şükür sorunsuz geçti inşallah sağlıkla alın kucağınıza
(299 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun canım, bnde gurbetteydim ama bu hamileliğimde yok
0 oy
(735 puan) tarafından
Bendede Var aynısı ama ben ona karşı asabi oldum nedense bide sigara içiyor hele o kokuyu duyunca benden uzaklaş diyorum hemen tahammülüm yok hamilelikten sonra geçer inşallah 
(735 puan) tarafından
Yanlız değilsin canım hamilelerin genelinde var maalesef. Kaç haftaliksin
(299 puan) tarafından
8+3 canım
(735 puan) tarafından
Anladım canım zamanla geçer inşallah bende 14. Haftaya girdim bugün
(299 puan) tarafından
Cinsiyeti öğrendiniz mi
(735 puan) tarafından
Geçen hafta 13 Haftalıkken gittiğimde göstermedi doktor henüz küçük dedi ama tahminde bulundu bizim doktor kemik yapısından anlıyormuş genelde doğru çıkıyormuş erkek gibi duruyor dedi canım 1 ay sonra gel dedi Martta Gidicem belli olur heralde

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 391 göst.
+1 oy
38 cevap 613 göst.
0 oy
22 cevap 197 göst.

378,400 soru

11,326,504 cevap

34,778 kullanıcı

...