0 oy
112 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (38 puan) tarafından
Merhaba hanımlar ben dün hastaneye gittim kistlerim bitmiş ama polistik over başlangıcı var dedi afedersiniz iliskiden sonra sürekli kahverengi akıntılarım oluyor pcos lularda bu normalmi bide pcos başlangıcı ne demek varmi daha yokmu bisey anlamadım 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kac kilosun canm 
(38 puan) tarafından
57 kiloyum 1.60 boyum
tarafından
Kiloluysan zayıfla diycektim  ama zayifsn  zatn doktor birsey  demdimi  ne yapilck  falan
(38 puan) tarafından
Kan aldılar tahlil çıkınca büyük ihtimal tedavi uygular
-Reklam-
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Adetin ağrılı geçer zor hamile kalınır benim çocuğum olmadı 6 yıla yakın ama şimdi 3 tane 

(38 puan) tarafından
Benim 1 kızım var ama 1 seneden beridir düşünüyordum demek bu yüzden olmuyormuş
(2,702 puan) tarafından
Ee tabi engel oluyor ama bende geçdi doktor hamile kalamassın çocuğun olmaz senin dedi kilo ver dedi verdim de o sıralar ama genede olmadı daha sonra aradan uzun süre sonra hamile olduğumu öğrendim
(38 puan) tarafından
Tedavimi gördün acaba yoksa kendiligindenmi oldu
(2,702 puan) tarafından
Yok kız bişey yapmadım ben kendi geçdi ama adetim öyle bir ağrı yapıyordu ki ağlıyodum zayıfladıkça geçdi gitti şu anda hiç bir şey yok 32 yaşındayım 3 çocuk doğurdum elhamdülillah bir sorun olmadı adetim ağrılı değil olduğunu bile anlamıyorum
0 oy
(472 puan) tarafından
Yok öyle bı belirti hiç duymadım. Çenede tüylenme. Adet düzensizliği. Kilo . Verememe . Ani kilo alma . Sivilce . Hamile kalamama . 
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Kendimi bildim bileli picosum adetim 14 yaşında geldi hep düzensizdi düzelir dediler düzelmedi sonra hiç gelmemeye başladı yolda iki kez gelse şükür derdim hep söktürücü vs sonra anlaşıldı çocuğum olmayınca çok tedaviler de gördüm olmadı sonra kendim bitkisel şeyler yaptım öyle oldu kısaca illet.biswy baştan tedavi verirlerse uy erken menopoza neden oluyor 
(1,175 puan) tarafından
Canm bitkisel olarak neler kullandın
(1,546 puan) tarafından
Saraçoğlu kürleri soğan kürü testere dişli aslan pençesi mi dersin kökler mi içmedim en sonunda tüp Bebek dendi o ay hayıt tohumunu gördüm bir ay da bunu deniycem dedim hemen oldu ilki kez hamile kaldım bu bitkiyle canım
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Pcos hamileliği zorlastiyor ve adeti düzensizlestiriyor malesef ki ve bu öyle diğer kistler gibi bitmiyormus bana doktor oyle demisti , bnde de vardı 4 sene sonra oldu cocugm 2, de 2 yıl snra oldu korunmasiz 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 189 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Devran.Aras (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 152 göst.
0 oy
9 cevap 174 göst.
7 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zezeee (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
15 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merveeeee (123 puan) tarafından soruldu

378,293 soru

11,322,889 cevap

34,773 kullanıcı

...