0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
Kizim 14 aylık gogusumun ucu yara oldu ucu ile birlestigi yer ayrildi resmen içi görünüyor tam kapaniyo emince açılıyor tekrar 1 aydir boyle o gogusumden emsirmeyincede diğerinden emzirirken süt sızıyor sertlesiyo ağrıyo emzirincede acı bebi mahvediyor kizimda memede uyuyo birtek suan emiyo ama acı çekiyorum ne yapayim gecede emiyo habire açıdan uykum kaçıyor boyle devam ederse kesicem sütten napayim sizce 14 aylik erkenmi sytten kesmek icin 2 yasa kadar çok emzirmek istiyodum

11 Cevaplar

0 oy
(2,443 puan) tarafından
Canım madecasol ve fito krem aldır eşine eczaneden ikisini karıştırıp yara olan yere sür ama emzirmeden önce temizle kremi. Ben 2 ay göğüs yarası çektim onlar iyi geldi bitek. 
-Reklam-
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Lanolin krem al sutunu sur biraktirmak icin cok erken isirmaya calisinca sert birsekilde uyar anlasin
0 oy
tarafından
Madecassol krem göğsünü sil önce sonra sür 1 gece beklet hic emzirme o göğsünden o geçiriyor hemen 
(572 puan) tarafından
Her gece sürüyorum faydasi yok
tarafından
Kendimiz önemli yiz eğer ağrı sızı hissediyorsan rahat değilsen mama ver bebegine yada yemek yedir zaten 14 aylık olmuş
0 oy
(154 puan) tarafından
Gümüş kapak öneren çok var gümüşün yaralara çok faydalı olduğunu duydum isterseniz bir de onu deneyin hemen kesmeyin 
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Canım kesinlikle lansinoh krem ile gümüş göğüs kapağı kullan 2 günde toparlarsn 
(1,615 puan) tarafından
Onlar bana hiç fayda etmemişti ya hemen altında bir krem paylaştım arkadaş için o çok iyi geldi bana
0 oy
(1,615 puan) tarafından

Valla son anda çektim oğlum alıyordu kremi :D canım bak benim de ilk zamanlar olmuştu bu kremi aldım eczaneden çok iyi geldi ılık su ile temizle pamukla kurula bu kremi sür ve Yıkamanda gerekmiyor emzirmeden önce birde göğüs peki kullan wee baby marka çok iyi ben onu kullandım bu kremi de sabah öğlen akşam yada sabah akşam olarak sür geçer 

image

0 oy
tarafından
Benim oglum ilk doğduğunda yara olmustu göğüslerim. Ayva cekirdegini suya koyup jel kivamina gelince sürdüm göğüslerine 2 günde yara falan kalmadı.  Ama bu mevsimde ayva bulur musun bilemiyorum ama
0 oy
(46 puan) tarafından
Aktarsan kantoron yagi al sur net çözüm 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Lansinoh bana çok iyi gelmisti
0 oy
(5,485 puan) tarafından
Aynı benimde öyleydi tepine tepine emziriyodum kaç tane krem kullandım hiç biri iyi gelmedi artık oriflame 'den tendir aldıydım onu sürüp akşamları sadece tişört le yatmaya başladım hava aldıkça geçti 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 171 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 377 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 70 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asel_34 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 193 göst.