0 oy
301 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar dün post açmıştım kaynanam geldi eşimin yengesi yle birlikte be sinir ettiler ben de patladım diye sonra sildim pişman olmuştum ama bugün yine sinir oldum. Aradı kaynana diyo zayıflamış çocuk anne zaten üç kilo doğdu ödem attı ne bekliyon dedim yok ben ordayken daha iyiydi falan diyo hâlâ ben de dedim he anne zaten beş kilo doğdu ben emzirmiyom ondan zayıflıyo dedim yok onu demiyom falan diyo. Çocuk 5 gündür kaka yapmadı niye kaka yapmıyo sabaha kadar uyumadım kafama takılıyor falan dedi annes sürü alan bebekler 10 güne kadar yapmaması normalmiş anne dedim yok diyo normal değil niye kaka yapmıyo zeytinyağı ver Allahım kafayı yicem. Buraya gelecekmiş yanıma misafiri geleceği için gelememiş ben de dedim olsun gerek yok zaten 

5 Cevaplar

0 oy
(4,134 puan) tarafından
Ohaa Allah yardimcin olsun.. sen yinede saygini bozma..
tarafından
Dün de aynısını yaptı canım en son patladım artık
(4,134 puan) tarafından
Cok biliyolar zaten aldirma ja biliyorum insan kendi tecrübelerini yapmak istiyo tabiki bildiklerini söyleesinler ama fazlassi anneyi stresse koymaktan baska bisey deyil
tarafından
Aynen öyle sinirden stresten sütüm kesilecek diye korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(15,709 puan) tarafından
Allah sabır versin valla
tarafından
Akşam eşime söylücem artık
0 oy
(162 puan) tarafından
Allah sabir versin herseyi bildiklerini saniyolar 
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Karnını zeytin yağıyla ov poposuna da sür kaka yapsın rahatlasın çocuk. Zayıflaması konusunda saçmalamış doğduğunda bebek şiş olur ve o şişliği atar doymamış olsaydı ağlardı
tarafından
Zaten çişini yapıyo doymazsa çişli bez çıkmaz
0 oy
(119,334 puan) tarafından
Bazilari saygiyi hak etmiyo saygiya layik olmuyo 
tarafından
Şimdiye kadar hiç birine saygısızlık yapmadım canım neler neler dediler benim hakkımda ama ben burda bile kaynanam şöyledir demedim şimdiye kadar hiç ama en son patladım artık

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 669 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 229 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 415 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 542 göst.