0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Iki tane çocuğum var inşallah Allah bağışlar.. Sürekli kötü bir hastalık olacak diye korkuyorum karşıma hastalık geçiren çocuklar çıkıyor videolarda psikolojim bozuluyor Siz de öyle misiniz yoksa sadece ben mi böyleyim bilmiyorum

4 Cevaplar

0 oy
(2,272 puan) tarafından
Bende var, ozellikle yakın cevresinde gören insan daha fazla etkileniyor. Korkularımızın olmasi normal ama hayatimizi etkiliyorsa sorun oluyor
(7 puan) tarafından
Tesekkur ederim cevabınız icin
-Reklam-
0 oy
(127 puan) tarafından
Olmaz olur mu bu yüzden fazla sosyal medya bakmıyorum Rabbimden hasta olan tüm bebeklere cocouklara şifa versin diyorum tez zamanda iyi olsunlar bebeklere bişey olmasın derim hep dua ederim bu yüzden endişe olumsuz düşünceler gittsin diye benden doğal taş bilekler aldım ise yarada mi bende yaradı en azindan ama en iyisi o içeriklerden uzak durmak 
(7 puan) tarafından
Hangi taşlardan almalıyım sizce bende denemek isterim
(127 puan) tarafından
Bilekler var antidepresan için filan yazıyor zaten korku panik atak yersiz düşünce doğal taş bilekler diye yazınca çıkıyor
(7 puan) tarafından
Tamam cok tesekkurler
(127 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(5,479 puan) tarafından
Var bu aralar baya korkularım arttı. Yeğenimde aklımızın ucundan geçmeuecek bir zamanda beyin tümörü çıktı hemen yoğun bakıma girdi ameliyat oldu gözleri görmüyor ve bunlar bayramdan sonra oldu Allah kimseye göstermesin o kadar zorki
(7 puan) tarafından
İşte bunları duydukça korkularım çok artıyor Allah yavrularımızı korusun hastalıklardan kazalardan belalardan insallah...yigeniniz kac yaşındaydı beyin tumoru belirti verir nasil anlamadı ailesi
(5,479 puan) tarafından
Postlarımda var 1 buçuk yaşında. Aniatak geçirdi. Huzursuzluk Vardı son 3  ayda doktor hep normal dedi atak geçirene kadar
(7 puan) tarafından
Allah şifa versin insallah
(5,479 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
(75 puan) tarafından
Bende de var bu korku ve kafayı yedirtiyor insana resmen..
(7 puan) tarafından
Aynen ya nasıl başa  çıkılır onuda bilmiyorum ..Allah korkularımızla  sınamasın bizi  insallah
(75 puan) tarafından
Amin inşallah canım rabbim korusun evlatlarımızı..

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 254 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Baldananne (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 326 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 479 göst.
28 Temmuz 2018 Aile kategorisinde ✨Gafsa✨ (2,891 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.