+4 oy
582 göst.
Diğer kategorisinde (103 puan) tarafından
Ben eltimin evinde köşede robot süpürge varmış tartı diye üstüne çıkmıştım sjsjsj eltim zengin o an yüzüm kızarmıştı 

23 Cevaplar

+7 oy
(576 puan) tarafından
Ben aile ortamında bir davette herkes dağılırken Allah'a emanet olun dıyecem yerde allah belanızı versin demiştim 
(103 puan) tarafından
Yaahahaj
(6,912 puan) tarafından
Haticeee:))))) Allah seni ne etmiye kız belâ okumusun millete ahahah.
(77 puan) tarafından
Allahımm dbdhdh keske bende sevmedigim bir ortamda yanlislikla icimi doksem
(983 puan) tarafından
Hahahahahhaaaaaa
(1,056 puan) tarafından
Yemin ediyom haykırdım :)))
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Hayatım rezil ;)
(1,276 puan) tarafından
Çok uzaklarda aramamak lazım yani :)))
tarafından
Haha kesinlikle kısacık bir rezillik hayatım;)
+1 oy
(1,276 puan) tarafından

Pazara giderken otobüs tıklım tıklımdı , ani fren yapinca genç bir oğlanın kucağına cuk diye düştüm ömrümün en rezil anıydı o zaman diyebilirim :D

(6,912 puan) tarafından
Aynen:) şanssızlık.
(7 puan) tarafından
Oğlan ne yaptı :))
+1 oy
(204 puan) tarafından
Hahhahah sen onu diyorsun tezemin kizinin düğününde tam ortasinda düşmüştümm :) çok kalabaikti ayy anlatirken utandim video da felan hep var
+1 oy
(3,237 puan) tarafından

İş için şehirdışında toplantıya gitmiştik, ben odanın camına girmiştim :) büyük rezillik. 

+1 oy
(1,154 puan) tarafından
Topuklularımın ön tarafı yukarıdaydı hafif öne basınca iki tane çocuğum önünde diz çökmüştüm. Bir günde südyen askım çıkmış gözüküyordu :/ en utandığım iki an :/
tarafından
Utanma kuzum bu ülkede sutyen de geziyor millet ;)
(1,154 puan) tarafından
Valla öyle oldu acayip bir çıplaklık var
(351 puan) tarafından
Hemdee nasl ciplakkk gott memeee herdey disarda
+1 oy
(171 puan) tarafından

Bi mekana kahvaltıya gitmiştik çayı şekersiz icgimiz için şekerleri hep alırım esim tabi alma der durur bana:)neyse esimle hesp ödüyoruz bozuk çıkmadı ben veriyim dedim kasadayz bu arada cüzdanı bi çektim şekerler yerlere düştü oğlum 3 yaşında bu da düşmüş anne diye getirdi yavrum sagolsun, çok rezil olduğumu hissettim o an sjsjsjs:D

+1 oy
(2,465 puan) tarafından
Ikı çocukla hergün macera markete gırecektım cıkısmıs gırıs degıl bende kapalı açacak sanıyoeum beynım öyle donmus kı kadın bana şurdan dıye el ısaretı yapıyor ben ıse ordan gelecek adamın kapıyı acacagını sanıp bekledım kız dısarı cıktı gel abla gel ama gırıs şurası dedı güldük rezıl oldum. Bıde kasaya gelınce bırısınjn parası yetmedı bende benım adıma gecın ben oderım dedım kız kapattım dedı sonra geçerken verın dedı karttan para geçerken yetersız bakıye dedı rezıl oldum :) nakıt var dedım ama o çoktan esyaları aldı gıttı :)))) artıstlık yapmadan önce bakıye kontrol:) 
(86 puan) tarafından
Hahaha  çok tatlı
(2,465 puan) tarafından
Tatlına hıntıstan cevızı olurum :) :) sende oylesın
tarafından
Baklavama ceviz kadayıfıma fıstık olsan nası olur :D :))
(2,465 puan) tarafından
O da olur kımsın sen kız :)
+1 oy
(120,057 puan) tarafından
belcikaya yeni gekdigimde dil okuluma gidiyodum ogretmen bisi sordu soruda habgi ulkeden geldiniz diye sormustu ben de hanhi uljede yasamak istersiniz diye anladim soruyo ve kanada dedim tum sinif bana bakti kanada dan gekdim zanmettilet  bayagi utabmistim
(6,912 puan) tarafından
:))))) kız hiç sorma bende ortaokulda iken sınıf öğretmenimle çarpışacaktım az daha arka arkaya gitsemdi, en utanç duruma az kala.. Sonra arkamı bi döndüm hemen kaçtım ordan bide erkekti hoca:)
(120,057 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️ ahahah
(6,912 puan) tarafından
:)))))))
+1 oy
(1,207 puan) tarafından

Fırına ekmek poğaça falan almaya gidip Afiyet olsun diyip çıkmıştım :woot:

(10,635 puan) tarafından
Ayyy kahkaha attım;)
tarafından
Kendime afiyetler olsun deyip çıkardım işin içinden :D
+1 oy
(86 puan) tarafından
Hahaha çok güzel
0 oy
(4,127 puan) tarafından
Kız buna ben de utandım :D
0 oy
(2,269 puan) tarafından
Lisede bir şeye sinirlenip öfkeyle ayağa kalmıştım hızlıca yürürken herkesin ortasında yere düşmüştüm ama öyle böyle değil. Sonra bir hışımla kalkıp önümdeki oğlana sınırlı bakış atmıştım. Arkadaşım da o yaptı sanıp oğlana bağırmıştı. Allah im hiç unutamıyorum çok kötü bir anıdır benim için:D :D 
0 oy
(1,349 puan) tarafından
Ahaha kahkaha attım :)))
0 oy
(149 puan) tarafından
Sesli güldüm valla imdat gibi yetiştin o kadar morelsizdim ki :))
(103 puan) tarafından
Cididi ha benim fakirlik seviyesi sjsj
0 oy
(769 puan) tarafından
Geçen gün oglumu parka götürdüm 1 buçuk yas kucağımdayken baya savaş verdik meğerse tişörtümü aşağı indirmiş uzaktan bir kadın önünü gösterince önüme baktım memeler bağımsızlık ilan etmek üzere :D
(7 puan) tarafından
Aynısıni yaşadım hâlâ gülüyorum:)))
0 oy
(343 puan) tarafından
Hahahha bu supermis
0 oy
(408 puan) tarafından
Allah ta seni güldürsün emi :)))))))) 
0 oy
(983 puan) tarafından
Oğlum ateşlendi doktor kadın doktor bey dedim geri dilim alışmış kadın doğum doktorum erkekti doktor bey birdaha hemen çıktım 
0 oy
(4,355 puan) tarafından

Yolda arkadaşlarla yürürken magaza önündeki cansız  mankenin eline çarptım dönüp pardon kusura bakmayın dedım herkes gülmüştü :)

Evimize gelen misafir çocuğunun siyah davlumbaza anne bak TV asmışlar mutfaga demesi hala aklımda ne gülmüştük :D

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 880 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Elif&hanim (5,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 648 göst.
8 Aralık 2020 Diğer kategorisinde yildizmavim (979 puan) tarafından soruldu
+2 oy
27 cevap 636 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Susambebek (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 452 göst.