0 oy
1,697 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar bziim hem dini hem resmi nikahimiz vardı düğünede 3 Ay vardı  ki hamile olduğumu öğrendim aslında eşimle bir kerelik deneme isteğimizle kendimizi tutamadık ve kızlık zarı patladı kanamam olunca korktum ve geri çekildik zaten adetten çıkalı da  3  Gün  falan olmuştu  banyo yaptim eşimle aramada böyle baiey olunca da hamile kalmam diye düşündüm ve ikimizde bilmediğimiz için ertesi gün hapı almadık sonra bakitk ki hamileyim e düğün gününü erkene al şu bu derken aileleri ikna etmek derken benim ailem sıkıntı cikardi ne bu acele diye zor ikna ettim düğün yapmadı kayinpeder eşimde sıradan bı şekilde düğün bişeyler ayarladi evlendik ama gelin görün ki bn baba evinden köye gittim kaynanam da saat 8 de yatağı demz mj  hadi girin odaya çarşafı verin diye bn kabul etmesemde anlarlar diye eşim kabul etti kaynanam öz değil bu arada üvey eşimde kolunu biraz kesti çarşaf a sürdü verdik o gece ama doğum da herşey ortaya cikti  erken doğum diye yediremedik kimseye geçen görümcem benle kavga etti saçma sapan bişey için bana sen zaten bakire değildin ki dedi kendini abime yamadin dedi evet nişanlı iken eşimle birliktelik oldu ama yemin ederim ki bakireydim kaynanam da millete o bakire değilmiş dedi çok zoruma gitti keske önlem alsaydım diye... ama eşim bn biliyorum önemli olan benim dedi ...şuan kızım 5 yaşında çok şükür görümcem hala bekâr bazen diyorum ki inslalah aynısını yaşarsın da iftira atmak neymiş görürsün  linçleyemeyin kim başına ne gekir bilemez 

49 Cevaplar

0 oy
(2,691 puan) tarafından
Önce şunu bir idrak etmen lazım canım. Evlilik illa düğünle resmileşen bir şey değil. Nikahınız varken nişanlı değil evli oluyorsun. Ben düğün yapmadım o zaman eşimle 3 senedir nişanlımıyım. Ne değişik bir düşünce yapısı. İkincisi eşin çok türk dizisi izlemiş kolunu kesip kan akıtmalar filan. Hayır diyip senin arkanda dursaydı görümcenle de kavga etmezdin. Orada ağızlarına laf vermiş. Tabi ki önemli olan eşinin bilmesi ama büyük ihtimalle sen sağını solunu takan birisin. Eşin ağızlarının payını vermediği sürece üzülen sen olursun. 
-Reklam-
0 oy
(4,019 puan) tarafından
benim gorumcem bana bakire degilsin diyecek  bende git abine  sor derim  o cevap versin burda suçlu eşin seni savunamayacaksa  ben ona es demem 
0 oy
(2,690 puan) tarafından
Orda eşin çıkıp ben biliyorum ayıp ya siz ne konuşuyorsunuz diye sustiramadi mi ailesini sizinle bizim yatak odamızdan diyemedi mi yuh yani 
0 oy
(303 puan) tarafından
Sanki bir flimin seneryosunu okudum 
(1 puan) tarafından
Biri daha bunu demişti az önce bana
(303 puan) tarafından
Eşin biliyor sonuçta seni millet bilmesede olur bosverrr
0 oy
(609 puan) tarafından
Bu konuda eşiniz arkanızda durmalı karsıdakilerin agzının payını vermesi gerekir sonucta esiniz biliyor sahit oldu da onlara b*k yemek düser anca zaten dini nikahınız da varmıs zina değil o kaynananinda allah belasını versin cahil cühela bir insan olduğu carşaf beklemesinden belli gorümcende yaşattığını yaşamadan ölmez insallah 
0 oy
(200 puan) tarafından
Böyle kapıda bekleme olayları kaldı mı ya 
0 oy
(2,552 puan) tarafından
Son cumlene katılıyorum.kimse kimsenin özeline yatak odasına karışamaz haddine değil .benim kaynana Beddua çok ettim Allah im rabbim haddini bildirdi.elden ayaktan düştü.bendende ertesi günü kanlı çarşaf istendi.esim ağızlarının payını verdi sıkıntı yokta kaynanaya ve eşine bedduam hep tuttu çok şükür şimdi alzheimer ve Allah'ım cezasını verdi diyorum.nler çektim yüce Rabbime sonsuz teşekkürler.allah biyerden acısını cikariyor merak etme.yargilamaya da gerek yok sonuçta evlenmişsiniz ve çocuğunuz beş yaşında hala neyin tantanasini yapıyorlar allahindan bulsunlar eşinde ayrı bir ger.izekali kusura bakma 
0 oy
(744 puan) tarafından
Bu devirde kaldı mı öyle çarşafa bakmak yaa
0 oy
(288 puan) tarafından
Yuh ya kaldimi böyle şeyler halen bide eşin niye susturmuyo o iki çift lafıyla herkesin ağzını kapar istese üzüldüm ama ben Allah günah yazmasında bu nişanlıyken nikah işlerine karşıyım  büyük hata olmuş seninki ama eşinde bitiyo iş o biliyo sonuçta seni ve sahip çıkması gerek

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 3,299 göst.
26 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,289 göst.
29 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
+1 oy
53 cevap 417 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde bebisbirisi (131 puan) tarafından soruldu