0 oy
676 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar eşimin annesi 13 yaşındayken vefat etmiş babası 40 çıkmış evlenmiş eşimde 20 yıl tek yaşamış kadın istememiş bunları ben evlendim sadece bir nikah şimdi kendi oğlu var kadının ona düğün yapacaklar ev kiralamışlar sıfır ev deniz manzaralı eşyalar sıfır herşey dört dörtlük eşimde çok garıban büyümüş babası tek kurus yardım etmemiş ilgilenmemiş sahip çıkmamış kadın baba çok kibar canm bitanem falan yalandan yapıyor çok belli zaten küçük oğlu evlensin neymiş efendim ben bakacakmışım onları evim küçük diye kayınpederi evime kümes dedi hep küçümsedi bizi eşim üzülüyor ne yapacağım bilmiyorum akıl verin bana

23 Cevaplar

0 oy
(432 puan) tarafından
Canım burada iş eşine değil sana düşüyor.Eşin her sabah evden çıkıp işe gidecek aksama gelecek.Eee sabahtan akşama kadar kim bakacak sen bakacaksın.Burada bakıp bakmamak sana kalmış ama eşin tek başına karar vermesin ,sen konuş eşinle,
-Reklam-
0 oy
(1,673 puan) tarafından
Kendi oğlunun huzuru kaçmasın diye size yük olacaklar yani kusura bakmayın evim kümes gibi zaten bize anca yetiyor oğlunuz baksın de bence 
0 oy
(406 puan) tarafından
Ben sedece bakmazdım değil yedikleri haltı eşime yaptıkları yanlışları haksızlıkları yüzlerine vurur öyle bakmazdım. Gitsin deniz manzaralı evi kime aldıysa o baksın.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 266 göst.
0 oy
11 cevap 404 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 763 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu