0 oy
2,122 göst.
Diğer kategorisinde (263 puan) tarafından

Kızlar diğer postumu görmüşsnzdr yazdım kıza eşim yeminler ediyor bakalım kız ne yazacak yarın gidiyorum zaten pazartesi günü de boşanma davası açıyorum  eşime etmediğim küfür kalmadı kendimi durduramıyorum gerçekten içim sogumaz 

image

39 Cevaplar

0 oy
(7,184 puan) tarafından
Bu kız bu mesajı almayı hak etmemiş sorun kızda değil, eşinde farkında mısın önceki postunu okudum. Kız kibarligindan terslememis eşin sapıkk gibi davranmis
-Reklam-
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Sıkıntı kadında değil kocanda. Gereksiz olmuş. 
(263 puan) tarafından
Kadın eşimin numarasını istemiş ama
(2,874 puan) tarafından
Aynı iş ortamıysa normal.
0 oy
tarafından
Eğer kiz eşine mesaj atsaydı yada rahatsız etseydi.o zaman kıza mesaj atmakla haklısın.ama esin de hata var.
(263 puan) tarafından
Ama kız sürekli mesaj atıp aramış poğaça varmı diye
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Kendini küçük düşürmekten başka bisey değil. 
0 oy
(9,346 puan) tarafından
Uzamnlarda böyle durumda karşı tarafla muhattap olmayın diyor..

Da ki dünkü postunu hatırlıyorum bence zaten sorun eşindeydi canım ya eşinle konuşmalıydın
0 oy
(103 puan) tarafından
Cevap olarak kadın ne yazdı Aysel 
(263 puan) tarafından
Hakkını helal et haklısın dedi ama ben kötü bir yaklaşım görmediğim için muhattap oldum eşinle yazmış evli olduğunu biliyorum zaten özür felan diledi
(103 puan) tarafından
Madem ortada bir sorun yok neden helallik diliyo neden özür diliyo. Siz beni neyle itham ediyorsunuz diyemiyor. Düşünün suçunuz yok size böyle bir mesaj geliyor siz o kadına neler dersiniz??
(263 puan) tarafından
Evet bende buna şaşırdım kim olsa gece saat 3 de öyle bir mesaj gelse benim suçum yoksa kafayı yerim herhalde Ama bu aşırı derece sakindi eşime bu kadın sana ne diye hitap ediyor dedim mesut diyor dedi ama kadın abi diyorum dedi
(103 puan) tarafından
Belli ki birşeyler ya başlayacakmis yada yeni başlamış. Sizi kısıtlar mi peki eşiniz aşırı bir kıskançlıgi varmı
(263 puan) tarafından
Hayır Çok aşırı kıskançlığı yok
0 oy
(712 puan) tarafından
Bayana yazman hata bayanin ne sucu var esin belkide bekar diye tanitti kendini eski postlara da simdi baktim merak edip kizim su kocani ya bosa kurtul yada oldugu gibi kabul et senin jastaliginda seni tiklemeyen simdi mi sallar amaaan birakn su kocamda kocam islerini ya sevmiyirsa cocuk icin katlanmak boyke bir devirde basli basina aptallik simdi bana kimse  gidecek yer yok dmeesin valla devlet kocanizdan daha iyi bakar
0 oy
(153 puan) tarafından
Mesaj atman çok saçma geldi bana kadının suçu yok ki eşin çok yakın konuşmus kız oralı dahi olmamış. Olsaydı kahve teklifini kabul ederdi değil mi? 
(263 puan) tarafından
Kız eşimden numarasını istemiş orda başka erkeklerde var niye evli adamın numarasını istiyor ki
(153 puan) tarafından
O konuda katılıyorum herkez ince düşünemiyor
Ben isteyemezdim evli bir adamın numarasını allah ıslah etsin canım ne diyim sinir bozucu bir olay
0 oy
(622 puan) tarafından
Valla çok iyi yapmıssın hem onun ağzına hem eşinin ağzına et oda bilsin evli adamla konuşmaması gerektiğini hata tek taraflı değil iki taraf da hatalı cevap geldi mi 
(263 puan) tarafından
Haklısın özür dilerim felan yazdı
0 oy
(219 puan) tarafından
Kadinin suçu yok.  Ne diyecekseniz eşinize deyin
0 oy
(1,660 puan) tarafından
Kadına da yazmakla iyi etmişsin az bile yazmışsın evli adama neden telefon numarasını veriyor kahve içelim demiş eşin terslemesi lazım bir bayan olarak siz evli değilmisiniz diye bende çalışan bayanım herkese numaramı vermem burda eşinde suçlu o kadında suçlu 
(263 puan) tarafından
Aynen öyle ben zaten eşime yapmam gerekeni de yaptım şuan ailesiyle annemin evine gelecek ama kabul etmiyorum
0 oy
(5,380 puan) tarafından
Cnm merhaba önceki postunu okudumb. Sanki kız normal müşteri gibi yaklaşmış eşin sanki azıcık samimi gibi kız istemiyor ama eşin davet ediyor. Bizimde dükkan var öncesinde işçi olarak çalışırdım  pastaneden numara alır direk yazardım gönderin falan diye onlarda tamm abla der  biterdi fakat seninki kahve çay falan demiş.

Misal adamın haddi değil bana çay kahve desin sonuçta müşteri falan ya . 

Bilemedim bozmakta istemem ama eşin biraz suçlu gibi
0 oy
(2,553 puan) tarafından
Sen cocukmusun ya gereksiz gereksiz yazmışsın kadına.kendini küçük düşürmekten başka bişey değil .
0 oy
(935 puan) tarafından
Sizin eşinize karşı güven problemi var bence sürekli eşiniz le alakalı şeyler sormussunuz güveni sarsan çevre değil yanınızda ki kişidir bir kadın boşuna şüphe etmez o ayrı mesele  hakkınızda hayırlısı olsun 
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Bence tek suçlu eşin değil 
(263 puan) tarafından
Evet öyle bende kadının orda bekar erkek varken neden eşimin numarasını istiyor ve orda çalışan diğer kızın da kadında numarasının olduğu halde neden kıza yazmıyor da eşime yazıyor
(2,069 puan) tarafından
Ben tamamen abi olarak görsem ve eşi bana böyle mesaj atsa öfkelenir tepki gösteririm ama bu kadın çok normal karşılamış. Kadının belki ilgisi var eşine ama kesin niyetini bilemem tabi günahını almak istemem
0 oy
(6,907 puan) tarafından
Ne yaptın eşini affettin mi 
(263 puan) tarafından
Hayır affetmicem
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Sorun eşinizde. Kadın normal iş ile ilgili konuşuyor ama eşiniz aşırı ilgili olmaya çalışıyor.
0 oy
(757 puan) tarafından
Ya bekarım deyip numarasını eşinin kendisi verdiyse?
0 oy
(429 puan) tarafından
Kusura bakma da kıza yazman ne alaka kız mesajlarda gayet mesafeli konuşmuş senin eşin samimiyet kurmaya calismis kıza niye yakıştırma yapiyosun 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 946 göst.
5 Nisan 2022 Aile kategorisinde Eflinduruu (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,616 göst.
18 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 877 göst.
19 Eylül 2022 Aile kategorisinde MelekBebek (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.